Miele H7890BP EDST

  • Doprava zadarmo

Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 90 l, Počet funkcií: 20, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Viacúrovňový, Gril, Smart ovládanie mobilom, Výška: 47,4 cm, Šírka: 84,8 cm, Hĺbka: 54,6 cm. Viac info

Popis produktu

Vstavaná rúra Miele H7890BP EDST v nerezovom prevedení a so šírkou 90 cm je zaradená do energetickej triedy A. Viacero prevádzkových spôsobov vám umožní, aby ste si vybrali vždy ten správny pre váš pokrm. Ovládanie vstavanej rúry uľahčí dotykový ovládací panel, ktorý umožní presné nastavenie všetkých funkcií a textový displej bude informovať o všetkom potrebnom. Čistenie rúry je pomocou pyrolýzy. Vnútorný objem rúry Miele H7890BP EDST je 90 l a poskytuje maximálny priestor a flexibilitu na 3 úrovniach.

 

 

Vstavaná rúra

Vstavaná rúra Miele H7890BP EDST v nerezovom prevedení pripraví tie najchutnejšie pokrmy veľmi jednoducho vďaka množštvu funkcií a prevádzkových spôsobov. Ovládaná senzorovým ovládaním M-Touch s veľkým dotykovým displejom. Čistenie rúry je tiež veľmi jednoduché pomocou pyrolýzy. Displej umožňuje nastaviť rôzne jazyky. Vďaka tomu bude obsluha spotrebiča zrozumiteľná a intuitívna. Prístroje Miele z ušľachtilej ocele majú mimoriadne kvalitnú povrchovú úpravu CleanSteel. Vďaka tomu sa povrch veľmi ľahko udržiava. Odtlačky prstov sú na povrchu s úpravou CleanSteel takmer neviditeľné. Priehľadné dvierka umožňujú v kombinácii s jedinečným, inovatívnym LED osvetlením ohrevného priestoru najlepší dohľad nad vašimi pripravovanými potravinami.

Motion React-Reaguje na priblíženie 

Rúru na pečenie môžete ovládať bez stlačenia tlačidla a bez dotyku. Keď sa priblížite, rozsvieti sa ohrevný priestor alebo sa zapne displej. Priblíženie môže spustiť aj signálne tóny, ktoré signalizujú koniec varného procesu. To je zjavne pohodlné. Ak je prístroj v prevádzke za uzavretými nábytkovými dvierkami, vyšle MotionReact akustický signál a v prípade potreby prístroj vypne.

Časové funkcie 

Jednoducho nastavte čas začatia, čas ukončenia alebo dobu trvania varenia. Varenie sa automaticky ukončí po uplynutí naprogramovanej doby. Užitočným pomocníkom v mnohých situáciách je aj integrovaný kuchynský budík. A ešte niečo: Pri výpadku prúdu sa nastavený čas uchová v pamäti cca 150 hodín.

Katalyzátor AirClean

Chráňte svoje steny, nábytok a záclony: S katalyzátorom AirClean sa výrazne redukuje tvorba tukových usadenín a nepríjemných zápachov počas pyrolýzovej prevádzky – pre príjemné ovzdušie vo vašej domácnosti.

Prepojenie domácich spotrebičov cez Miele@home 

Sieťové prepojenie vašich domácich spotrebičov prinesie viac voľného času pre vás, ako aj viac bezpečnosti a komfortu pre vašu domácnosť: Ovládajte svoju rúru na pečenie aj na cestách a upravte parametre nastavenia podľa svojich želaní. Ponúkame vám špeciálne vyvinuté funkcie a mobilné ovládanie – s Miele máte k dispozícii vždy najnovší digitálny komfort.

Jedlo vždy pod kontrolou-FoodView

Kamera integrovaná v hornej stene ohrevného priestoru vám na smartfóne alebo tablete ukáže, ako pripravovaný pokrm vyzerá. V prípade potreby môžete rovnako pohodlne na diaľku prostredníctvom svojho mobilného koncového zariadenia upraviť nastavenia sieťovo prepojenej rúry na pečenie. Viac kontroly vám tak poskytne viac voľnosti – a neporovnateľný komfort. 

TwinPower 

S ventilátorom horúceho vzduchu TwinPower pre 90 cm rúry na pečenie nemusíte dlho čakať, kým sa rúra predhreje – v priebehu minimálnej doby dosiahne prevádzkovú teplotu a vaše pokrmy môžete vložiť priamo do rúry. Dve ohrevné telesá, ako aj dva ventilátory sa postarajú o optimálnu cirkuláciu vzduchu. Zaručuje to nielen rýchlu prevádzkovú pripravenosť, ale aj rovnomerné pečenie. 

Otočný gril 

S otočným grilom pre 90 cm široké rúry na pečenie môžete doma ugrilovať kura či iné mäso – koža bude chrumkavá a mäso zostane šťavnaté. Aj rebierka sa s týmto príslušenstvom dajú pripraviť zvlášť chutne. 

Klimatické pečenie

V rôznych prevádzkových režimoch môžete privádzať vlhkosť. Tak bude mäso zvnútra jemné a šťavnaté a zvonka bude mať chutnú kôrku, chlieb a žemle budú kypré a zároveň optimálne zhnednú. Pre ďalšie zvýšenie komfortu môžete dávky pary časovo naprogramovať. Klimatické pečenie sa využíva aj v rôznych automatických programoch. 

Automatické programy

Elektronicky riadené programy vám umožnia pohodlne automaticky pripraviť množstvo rôznych jedál. Či chcete upiecť koláč alebo udusiť hydinu – nemusíte voliť ani teplotu, ani dobu trvania. Stupeň prípravy napr. pre mäso sa dá nastaviť individuálne. A pri využití dodatočnej kombinovateľnej mikrovlnnej funkcie budú pokrmy hotové ešte skôr. 

Funkcia Crisp 

Chutný chrumkavý povrch dodáva určitým potravinám ten správny „šmrnc“: Napríklad hranolčeky alebo krokety sa najlepšie podaria, keď je v ohrevnom priestore suchá klíma. Táto sa dosahuje cieleným redukovaním vlhkosti ohrevného priestoru. Funkciu CrispFunction si môžete individuálne navoliť. 

Pyrolýzové samočistenie

Pri pyrolytickom samočinnom čistení sa zostatky jedla rozpadnú na popol a bezo zvyšku sa uvoľnia z povrchov – náročnosť čistenia je tým podstatne nižšia. Zabudnúť môžete aj na agresívne čistiace prostriedky a dlhé hodiny čistenia. Praktická výhoda: Počas čistenia môžu v závislosti od modelu časti príslušenstva zostať v ohrevnom priestore. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 90 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 5600 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 20

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele H7890BP EDST

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami