Miele KFN28132D WHI

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
899,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 17,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka GREEN

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Dvojdverová kombinovaná chladnička Miele KFN28132D WHI s funkciou NoFrost a DynaCool pre najvyšší komfort a flexibilitu. Úsporné bezúdržbové LED osvetlenie je len jednou z príčin, kvôli ktorým sa chladnička Miele zaraďuje do energetickej triedy A++. Objem chladiacej časti je 209 litrov, objem mrazničky je 95 litrov. Kapacita zmrazovania za 24 hodín 9 kg surovín a akumulačná doba pri výpadku elektrického prúdu je 18 hodín. O komfort pri používaní chladničky sa podelia systémy VarioRoom a ComfortClean. Vďaka nim si môžete vnútorné priestory chladničky ľubovoľne prispôsobiť a v prípade znečistenia poličky a zásuvky, umiestnenej na dvierkach, veľmi rýchlo vyčistiť, hoci aj v umývačke riadu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Gorenje NRK612ORAW Gorenje NRK612ORAW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK612ORAW v bielej farbe s pravým otváraním dverí v energetickej triede A++ smožnosťou zabudovania chladničky od výklanku šírky 60 cm Slot-in. Chladnička disponuje objemom 222 l a mraznička umiestnená dole disponuje objemom 85 l. Chladnička je vybavená 1 kompresorom. Ovládanie je umiestnené za dvierkami a je elektronické s LED displejom a zvukovým alarmom otvorecných dverí. Ukazovateľ teploty v chladničke je digitálny a pri zvýšenej teplote zasvieti biely signál. Chladiaca NoFrost Plus Gorenje NRK612ORAW časť disponuje veľkou zeleninovou zásuvkou CrispZone s HumidityControl, IonAir s Multiflow 360° cirkuláciou vzduchu a AdaptTech technológiou pre úsporu energie a predĺženie čerstvosti potravín. Osvetlenie je stropné prostredníctvom LED žiarovky. Ďalšie vybavenie pozostáva z 5 sklenených políc, držiaka na fľaše, police na fľaše vo dvierkach, 2 políc vo dverách chladničky s výškovým nastavením, multibox zásobník, zásuvka FreshZone. Mraziaca časť je vybavená 3 plastovými zásuvkami a 2 sklenenými policami. Skladovacia doba pri poruche alebo výpadku prúdu je 18 hodín, mraziaca kapacita 5 kg / 24 h. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky je 42 dB. Šírka 60 cm.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 185 cm
 • Hĺbka: 64 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička Miele KFN28132D WHI ponúka dostatočne veľký objem vo svojej chladiacej časti a to až 209 litrov. Vaše potraviny si môžete uložiť na štyri prispôsobené sklenené police, alebo výškovo nastaviteľné poličky, ktoré sa nachádzajú v dvierkach.

Mraziaca časť

Pochváliť sa môže skvelým mraziacim výkonom, ktorý milo prekvapí každého. Objem mraziaceho priestoru je 95 l. Ponúka 3 koše pre uchovávanie zmrazených potravín. Za 24 hodín zvládne zmraziť až 9 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom. Zároveň je mimoriadne odolný i voči poruchám a výpadkom elektrického prúdu. I vtedy zaručuje perfektné výsledky, pretože udrží potraviny v chlade až 18 hodín. Tak už sa nemusíte obávať, že by sa počas poruchy pokazili a znehodnotili.

DynaCool

Dokonalé uskladnenie potravín zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu pomocou integrovaného ventilátora. DynaCool zabezpečuje optimálnu vlhkosť a teplotu v každom priestore chladničky. Pre schladenie nápojov, alebo pre výrobu ľadových kociek môžete využiť funkciu superchladenia, alebo supermrazenia.

NoFrost

So systémom NoFrost nemusíte svoje chladiace zariadenie Miele už nikdy rozmrazovať. Pri cirkulačnom chladení sa studený, suchý vzduch rozdeľuje rovnomerne, aby sa vo vnútri nemohol tvoriť žiadny ľad. Vďaka tomu sa vaše mrazené potraviny nepokryjú vrstvou ľadu a zásuvky sa budú dať pohodlne otvoriť a zatvoriť bez rušivej vrstvy ľadu. NoFrost ponúka najvyšší komfort pri mrazení a zbaví vás potreby namáhavého odmrazovania – navždy.


Optimálne skladovanie vašich potravín

Funkcia DuplexCool sa stará o bezpečné podmienky skladovania vašich potravín v kombináciách chladničky s mrazničkou. Dva samostatne regulovateľné chladiace okruhy pre chladiacu a mraziacu časť zabezpečujú vždy optimálne chladenie. Okrem toho nedochádza medzi oboma časťami k výmene vzduchu. Vďaka tomu potraviny v chladiacej časti nevyschnú a pachy, napr. z rýb, cibule alebo syra, sa neprenesú na potraviny v mraziacej časti.

ComfortClean

Odkladacie police vo dvierkach Miele ComfortClean pozostávajú z kvalitného plastu – styrenakrylnitrilu (SAN) – a sú mimoriadne odolné voči poškriabaniu, chemikáliám, teplotám a sú priehľadné. Všetky police vo dvierkach sa dajú jednoducho hygienicky čistiť v umývačke riadu (do 55 °C). Manuálne umývanie políc tak už nie je potrebné.

VarioRoom

Ak patríte medzi zákazníkov, ktorí očakávajú dôkladné prispôsobenie sa domácich spotrebičov svojim požiadavkám, kombinovaná chladnička Miele KFN28132D WHI bola vyvinutá pre vaše účely. Kvôli systému VarioRoom je možné v tejto chladničke uskladniť akékoľvek veľké kusy potravín, či jedlá skladované vo veľkých nádobách. Poličky chladničky sú vyberateľné a vy si tak jej vnútorný priestor dokážete variabilne prispôsobiť. Nezaberie vám to veľa času a môžete sa spoľahnúť, že všetko, čo do chladničky vložíte, bude uchované s prehľadom a spoľahlivo.

Stropné LED osvetlenie

Nepriame osvetlenie vytvára príjemnú atmosféru a upozorňuje na krásu ušľachtilých materiálov chladničky. LED svetlá nevyžadujú žiadnu údržbu. Na rozdiel od klasických žiaroviek, LED diódy sú veľmi úsporné a poskytujú dlhú životnosť.

Pripojené súbory

Miele KFN 28132_manual [*.pdf, 2.14 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 68,5 cm
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 68,5 cm
Hmotnosť: 96,4 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 232 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 18 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 95 L
Mraziaci výkon: 9 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 304 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 209 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Ostatné

Kód produktu: 84181080

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore