Miele KFN37682ID

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
2 269,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 45,38 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná kombinovaná chladnička Miele KFN37682ID s funkciou PerfectFresh Pro je zaradená v energetickej triede A++. Sklenené police sú osvetlené FlexiLight s možnosťou individuálneho nastavenia. Vďaka DynaCool môžete potraviny skladovať na ktoromkoľvek mieste v chladničke. Ovládanie je elektronické s indikáciou a nezávislou reguláciou teploty v chladiacej a mraziacej časti. Chladiaca časť s LED osvetlením má objem 176 l. Vnútornú výbavu tvoria 3 sklenené police z toho 2 osvetlené, 2 priehľadné plastové priehradky na skladovanie čerstvých potravín, 1 celá odkladacia plocha a 1 polička na fľaše vo dverách. Disponuje aj funkciou superchladenia. Mraziaca časť s funkciou supermrazenia má objem 62 litrov a ponúka priestor na mrazenie v 3 priehľadných plastových zásuvkách. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hodín a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 15 hodín. Maximálna hlučnosť chladničky Miele KFN37682ID je 38 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Šetrite energiu a životné prostredie

Chladničky a mrazničky Miele dosahujú tie najlepšie výsledky. Aktuálny rad spotrebičov Miele je perfektným dôkazom toho, ako možno efektívne spojiť výkon a úsporu energie. Miele investuje do ďalšiemu vývoju moderných technológií, ako je napr. Optimalizácia chladiaceho okruhu a izolácie. A to úspešne, nebola väčšina spotrebičov prekonáva hranicu klasifikácie A +. U spotrebiče v energetickej triede A + činí úspora v porovnaní so spotrebičom v triede A 20%. Spotrebiče v energetickej triede A ++ spotrebujú minimálne o 40 % mene elektrickej energie a spotrebiče v A +++ dokonca o 60 % mene elektrickej energie než porovnateľnú model v triede A. Všetky spotrebiče Miele si zaslúžil klasifikáciu do patričnej energetickej triedy a sú šetrné k životnému prostrediu. Aj luxusné spotrebiče od Miele pracujú ako inak než úsporné. V prípade spotrebiča, ktorý je v prevádzke 24 hodín denne po Niekoľko mnoho rokov ušetríte s nízkou spotrebou energie Peniaze. Prístroje sú navyše šetrné k prírodným zdrojom. Chladničky a mrazničky Miele sú vždy tou správnou voľbou, ako pre vašu domácnosť, tak pre životné prostredie.

PerfectFresh Pro

Skladujte svoje potraviny ako profesionáli. Potraviny vydržia čerstvé až 5 x dlhšie, keď budú uložené v automaticky regulovanom teplotnom rozsahu  0 °C až + 3 °C. Mäso, ryby ale aj mliečne výrobky zostanú čerstvé aj 3 x dlhšie vďaka optimálnemu nastaveniu vlhkosti v zásuvke PerfectFresh Pro.

Individálne nastaviteľné osvetlenie políc

V chladničke Miele KFN37682ID nájdete nové LED osvetlenie sklenených odkladacích políc FlexiLight, ktoré vás zbytočne nebude oslňovať ale zároveň jedinečne osvetlí vnútorný priestor v chladničke. 2 z 3 poličiek v chladničke sú osvetlené, navyše ich môžete umiestniť podľa svojich potrieb kdekoľvek.

Skvelé podmienky skladovania potravín

Funkcia Dynacool zabezpečuje rovnomerné prúdenie teploty v celom chladiacom priestore. Potraviny môžete vkladať na ktorúkoľvek úroveň chladničky, pretože táto funckia zabezpečí v každom jej kúte rovnaké podmienky.

NoFrost

Vďaka systému NoFrost nebudete už musieť svoju mrazničku prácne odmrazovať. S cirkulačným chladením je chladný, suchý vzduch rozvádzaný rovnomerne vo vnútornom priestore a zabraňuje tak tvorbe ľadu. Navyše vaše potraviny nezamrznú a zásuvky budete môcť vždy pohodlne otvárať bez nežiadúcej vrsty ľadu.

Vlastnosti a výbava chladničky

Ovládanie vstavanej chladničky je elektronické s indikáciou a nezávislou reguláciou teploty v chladiacej a mraziacej časti. Chladiaca časť s LED osvetlením má objem 176 litrov. Vnútornú výbavu tvoria : 3 sklenené police z toho 2 osvetlené, 2 priehľadné plastové priehradky na skladovanie čerstvých potravín, 1 celá odkladacia plocha a 1 polička na fľaše vo dverách. Disponuje aj funkciou superchladenia. Mraziaca časť s funkciou supermrazenia má objem 62 litrov a ponúka priestor na mrazenie v 3 priehľadných plastových zásuvkách. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hodín a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 15 hodín.

 

Pripojené súbory

Miele KFN37682ID_manual [*.pdf, 2.86 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 55,9 cm
Výška: 177 cm
Maximálna hlučnosť: 38 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Čistá kapacita chladničky: 176 L
Čistá kapacita mrazničky: 62 L
Klimatická trieda: SN, ST
Rýchle zmrazenie: Áno
Zabudovaná mraznička: Áno
Uchytenie dverí: Dvere pravé
NoFrost (chladnička): Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 55,9 cm
Výška: 177 cm
Hĺbka: 54,5 cm
Hmotnosť: 72 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 236 kWh
Klimatická trieda: SN, ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 15 hod.

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 176 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 62 L
Mraziaci výkon: 10 kg/24h
Zabudovaná mraznička: Áno

Funkcie

Rýchle zmrazenie: Áno

Dizajn

Uchytenie dverí: Dvere pravé

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
NoFrost (chladnička): Áno

Ostatné

Kód produktu: KFN37682ID

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore