Miele KM6324-1 D

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

1 659,00 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 33,18 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať

V predajniach nie je na sklade. Kde môžem produkt rezervovať?

Iba nákup v predajni

Cena v e-shope:

1 659,00 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 33,18 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Príplatkové služby

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Príplatkové služby

Poistenie náhodného poškodenia

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

Indukčná varná doska Miele KM6324-1 D v elegantnom bielom prevedení so širokou škálou funkcií. disponuje 4 varnými zónami s možnosťou udržiavania teploty pokrmov a funkciou TwinBooster pre okamžitý vysoký výkon. Dve varné zóny PowerFlex umožňujú používanie riadu rôznych tvarov a veľkostí. Všetky varné zóny sú s automatikou predvarenia a s funkciou rozpoznania prítomnosti a veľkosti hrnca. Každá varná zóna má 9 stupňov výkonu. Indukčné varenie je bezpečné a nedochádza pri ňom k žiadnym energetickým stratám. Pomocou integrovaného časovača môžete nastaviť automatické vypnutie varnej zóny.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Indukčná varná doska Miele

Samostatná indukčná varná doska od firmy Miele vám poskytne v kuchyni komfort. Aj varenie môže byť príjemné a pohodlné. S touto varnou doskou KM6324-1 D šetríte energiu, svoj drahocenný čas, využijete aj zostatkové teplo, poskytne vám maximálnu bezpečnosť, flexibilitu a vysoký výkon. Doska vás upúta aj moderným dizajnom. Ponúka 4 varné zóny a 2 zóny PowerFlex pre veľké hrnce, panvice alebo aj pekáče. V prípade, že na varnej doske nie je žiaden riad, prívod energie sa preruší alebo nedôjde k aktivácii vôbec. Práve vám zazvonil telefón alebo návšteva je za dverami? Jediným tlačidlom znížite na stupeň výkonu 1. Varnú dosku môžete takto nechať na krátky čas nestráženú bez toho, aby sa niečo pripálilo alebo vykypelo. Ak vlastníte aj digestor od spoločnosti Miele, tak tieto dva spotrebiče spolu budú komunikovať a výkon digestora sa prispôsobí varnej doske.

Indukcia PowerFlex

Varné zóny PowerFlex sú mimoriadne univerzálne a flexibilné. Či už jednotlivé nádoby, mimoriadne veľké hrnce na cestoviny alebo pekáče: všetko sa dá bez problémov použiť. Jedinečná je neprekonateľná rýchlosť s výkonom Booster až 7,3 kW. Samozrejme, že zóna PowerFlex obsahuje aj osvedčenú technológiu Miele TwinBooster.

Šírenie tepla len tam, kde je to potrebné

Pri varení na varnej doske pomocou indukcie vzniká teplo len tam, kde je potrebné a to na dne hrnca. Varenie s takýmto ohrevom je mimoriadne účinné a nestráca sa žiadne teplo. Využitie energie je veľmi úsporné a je vydávané len tam, kde je umiestnený riad. Varná doska rozpoznáva veľkosť nádoby na varenie a energia je šírená len na túto plochu. Počas varenia je zaručená nielen maximálna efektivita a úspora ale aj ochrana, nakoľko sklokeramika ostáva relatívne chladná.

Con@ctivity 2.0

S funkciou Con@ctivity 2.0 sa môžete plne sústrediť na varenie. Okrem zapínania a vypínania digestora táto funkcia automaticky prispôsobuje jeho sací výkon ku skutočnej potrebebe odsávania podľa varnej dosky a zabezpečuje tak v miestnosti príjemné ovzdušie. Pri použití funkcie prebieha bezdrôtová komunikácia odsávača s varnou doskou. Varné dosky s funkciou TempControl nepotrebujú prídavný modul.

Absolútna bezpečnosť

Varná doska Miele má indikátor zostatkového tepla pre každú varnú zónu. Upozorní na to, aby ste sa nedotýkali varnej zóny, ktorá je po varení ešte teplá, alebo aby ste na ňu nepoložili predmet citlivý na teplo. Na druhej strane vám umožní cielene využívať zostatkové teplo, čím ušetríte energiu. Pokiaľ bude varná zóna zohrievaná nezvyčajne dlhú dobu na rovnakom stupni výkonu, automaticky sa vypne. Keď sa na zapnutej varnej zóne indukčnej varnej dosky nenachádza žiadny kuchynský riad alebo je hrniec nevhodný, prívod energie sa preruší alebo nedôjde k aktivácii vôbec. Funkcia zablokovania zabraňuje neželanej zmene nastavenia zvolených stupňov výkonu počas varenia. Zablokovanie sprevádzkovania zasa chráni pred neúmyselným alebo neoprávneným zapnutím, napríklad ako detská poistka. Ak je na ovládacej ploche nejaký predmet alebo tekutina,varná doska sa tiež automaticky vypne. Vždy ste tak chránení pred neželaným nastavením výkonu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,2 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 400 V, 220-240
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,3 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hĺbka: 49,2 cm
Hmotnosť: 10 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 400 V, 220-240
Celkový príkon dosky: 7,3 kW

Dizajn

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: ano
Kovový Rámček: Nie

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore