Miele KMDA7476 FL


Šírka: 80 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Maximálny výkon odsávania: 510 m3,


Cena 3 499,00 €

69,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart indukčná varná doska s integrovaným odsávaním Miele KMDA7476 FL v čiernom prevedení má automatickú reguláciu stupňov odsávania. Vybavená 4 varnými zónami, z toho dve extra veľké PowerFlex XL zóny. Varná zóna PowerFlex je flexibilná, pohodlne a rýchlo zohreje aj veľký riad. K dispozícii je rozpoznávanie hrnca, funkcia udržiavania teploty, funkcia Stop&Go, Recall, automatika predvarenia a samozrejme TwinBooster. Ovládanie ComfortSelect Plus poskytuje rýchlu voľbu vďaka číselným riadkom. Integrovaný odsávač pár s max. výkonom odsávania 510 m³/h je umiestnený uprostred varnej dosky a vďaka funkcii Con@ctivity komunikuje s varnou doskou. Šírka varnej dosky je 80 cm. Hlučnosť: 73 dB.

Smart indukčná varná doska s odsávaním

Nový systém spája v sebe najvyšší štandard vo varení s revolučným integrovaným odsávaním pár. Dokonale kombinuje dva spotrebiče: plne integrovaný digestor a indukčnú varnú dosku. Okrem toho, že ušetríte priestor, jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a vy budete mať skvelo vyzerajúcu kuchyňu. Ak spájate funkčné požiadavky s vysokými nárokmi na dizajn, je pre vás Miele KMDA7476 FL tou pravou voľbou. Nenechá výpary a pachy z varenia vystúpiť nahor, ale ich odsaje tam kde vznikajú: priamo pri sporáku, priamo z hrnca, panvice či grilu. Teplotu si nastavíte presne podľa vlastnej potreby. Stačí si zvoliť stupeň výkonu a je to. Prednosti indukčnej varnej dosky:

  • Con@ctivity - automatická regulácia stupňov odsávania pár
  • ComfortSelect Plus ovládanie, ktoré je intuitívne a rýchle
  • PowerFlex zóny s maximálnou flexibilitou a rýchlosťou
  • Účinná filtrácia s 10 vrstvovým nererzovým kovovým tukovým filtrom
  • Výkonný ECO motor s energeticky úspornou a tichou prevádzkou

Con@ctivity

Vďaka funkcii Con@ctivity sa môžete plnohodnotne venovať vareniu. Odsávač a varná doska medzi sebou navzájom komunikujú. Varná doska odosiela nastavenia elektronike odsávača a ten automaticky reguluje rýchlosť ventilátora podľa aktuálnej potreby. V závislosti od toho čo sa deje na varnej doske je sací výkon integrovaného odsávania regulovaný automaticky. Nemusíte sa zoberať vôbec tým, či je potrebné odsávač vypnúť. Navyše spotrebiče komunikujú medzi sebou navzájom cez Wi-Fi. S funkciou Con@ctiviny môžete integrovanú varnú dosku priradiť do systému Miele@home.

Indukcia PowerFlex

Varné zóny PowerFlex sú výnimočne univerzálne a flexibilné. Či už jednotlivé nádoby, mimoriadne veľké hrnce na cestoviny alebo pekáče: všetko sa dá bez problémov použiť. Jedinečná je neprekonateľná rýchlosť s výkonom Booster až 7,3 kW. Samozrejme, že zóna PowerFlex ponúka aj osvedčenú technológiu Miele TwinBooster.

Twin Booster

Funkcia Power ponúka zvýšený výkon pre rýchle uvedenie do varu. Funkcia TwinBooster je exkluzívna. Zabezpečuje aby varenie bolo flexibilnejšie. Vďaka tomu, že je výkon varných zón možné individuálne rozdeliť, umožňuje sústrediť celý výkon dvoch samostatných varných zón do jednej veľkej.

Funkcia udržiavania teploty

S touto funkciou môžete ideálnym spôsobom udržiavať jedlá teplé – nezávisle od množstva. Vďaka inteligentnej kontrole teploty dna hrnca sú pokrmy ohrievané na teplotu, ktorá je vhodná na servírovanie bez toho, aby sa pripálili. Môžete sa plne venovať príprave ostatného menu.

Funkcia Stop&Go 

S funkciou Stop&Go si môžete pokojne odbehnúť ku dverám alebo skontrolovať deti. Umožňuje jediným stlačením tlačidla znížiť stupeň výkonu na úroveň 1 na všetkých varných zónach. Na krátky čas tak môžete od varnej dosky s pokojným svedomím odbehnúť bez toho, aby ste sa obávali, že niečo vykypí alebo sa pripáli. Po návrate k varnej doske opäť stlačením tlačidla aktivujete stupeň výkonu, ktorý bol nastavený predtým a pokračujete vo varení.

Nerezové tukové filtre

Varná doska s integrovaným odstávaním je vybavená 10-vrstvovým nerezovým kovovým tukovým filtrom. Filter je možné vyčistiť aj v umývačke riadu. Nemusíte mať obavy, že na ňom zostanú škvrny alebo zafarbenie. Dlhodobo si zachová svoj dokonalý vzhľad.

Integrované odsávanie

Digestor je umiestnený uprostred varnej dosky. V ponuke má 3 nastaviteľné stupne výkonu a 1 intenzívny. Maximálny výkon odťahu je 510 m³/h a pri intenzívnom stupni 580 m³/h s hlučnosťou 45-73 dB. Inštalovať ho môžete s odťahom do komína alebo s recirkuláciou. 

Bezpečné a komforné čistenie

Za tukovým filtrom je umiestnený Miele CleanCover - ide o uzavretú hladkú plochu bez kovových hrána a elektrických súčiastok. Údržba je veľmi praktická a jednoduchá. Pri čistení sa nedotýkate káblov ani častí motora.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 80 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Maximálny výkon odsávania 510 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KMDA7476 FL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené