Miele KWT 6722 iGS obsw

Popis produktu

Vstavaná vinotéka Miele KWT 6722 iGS obsw v elegantnom čiernom prevedení je vysoko flexibilná vďaka FlexiFrame a Miele Noteboard. Obsahuje aj SommerlierSet. Umožňuje paralelné uskladnenie vína vďaka 2 samostatným teplotným zónam. Dokonalý prehľad o uloženom víne dodá LED osvetlenie. Aktívny filter Active AirClean pohlcuje nepríjemné pachy v interiéri. Výsuvné odkladacie rošty umožňujú bezpečnú manipuláciu a ukladanie vína. Ovládanie vinotéky je elektronické prostredníctvom TouchControl. Pohodlné otváranie dvierok len zatlačením na čelo dvierok. Celkový objem ponúka dostatočné miesto pre uskladnenie až 83 fliaš do 8 políc. Hlučnosť len 32 dB.

Elegantné uskladnenie vína s FlexiFrame

Vstavaná vinotéka Miele KWT 6722 iGS obsw  ponúka úložný priestor až pre 83 fliaš. V interiéri sa nachádzajú variabilné drevené rošty rošty na fľaše, ktoré zabezpečia dokonalé umiestnenie každej fľaše. Jednotlivé lišty roštov je možné jednoducho jedným pohybom ruky premiestniť a prispôsobiť ich tvaru fľaše. Víno tak pohodlne uskladníte v ideálnej polohe. Vstavaná vinotéka má elegantné čierne prevedenie, ktoré vynikajúco zapadne do vašej kuchyne. Na otváranie slúži systém Push2open, ktorý je integrovaný do čela dvierok. Pri vyberaní fliaš tak stačí len zatlačiť na čelo dvierok. 

SommelierSet

Vo vnútri vinotéky Miele KWT 6722 iGS obsw nájdete jedinečný SommerlierSet obsahujúci všetko potrebné pre pravú degustáciu vína. Šampanské si odteraz vychutnáte vo vychladených pohároch. Sekt alebo víno bude vždy optimálne vychladené. Otvorené víno opätovne vložte do vinotéky čím sa uchová jeho teplota. 

Temperujúce zóny

Vinotéka má k dispozícii 2 samostatné teplotné zóny. Každá z nich má individuálne regulovanú temperujúcu zónu. Umožňuje tak skladovať v ideálnych teplotných podmienkach až 3 druhy vína (napr. červené víno, biele víno, šampanské alebo sekt).

LED osvetlenie interiéru

Pri vyberaní či vkladaní vína do vinotéky, je potrebné silné vnútorné osvetlenie pre dokonalý prehľad a viditeľnosť. Šikovná vstavaná vinotéka je vybavená silnými LED žiarovkami, ktoré celý interiér dokonale osvetlia. Tak budete mať dokonalý prehľad o každej fľaši, čo sa vo vinotéke nachádza. LED žiarovky sú však nielen veľmi silné a jasné, ale i mimoriadne úsporné. Vďaka nim budú vaše účty za energie podstatne nižšie. Naviac nevytvára vo vnútornom priestore takmer žiadne teplo, čo opäť zaručuje ideálne prostredie pre skladovanie vína. A to už je určite významným pozitívom tejto skvelej vinotéky.

Účinná ochrana proti pachom

Už žiadne nepríjemné pachy vo vinotéke. Vďaka účinnej ochrane Active AirClean sa v kvalitnej vinotéke nemusíte pachov obávať. Táto unikátna technológia účinne zabráni tvorbe pachov a zanechá celý interiér bez zápachu. Stará sa o to dokonalá kombinácia aktívneho uhlia a prírodného chitosanu. Zabráni šíreniu pachov a celý vnútorný priestor bude čistý a voňavý.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 8
Celkový čistý objem 271 L
Kapacita fliaš 83
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KWT 6722 iGS obsw

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené