Miele KWT7112 iG ed/cs


Vstavaná vinotéka, Energetická trieda G, Objem: 46 l, Ročná spot. energie: 116 kWh, Maximálna hlučnosť: 32 dB, Kapacita: 18 fliaš, Počet teplotných zón: 1, Šírka: 59,5 cm, Výška: 45,5 cm, Hĺbka: 55,9 cm. Viac info


Cena 2 599,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 51,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 259,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Vstavaná vinotéka Miele KWT7112 iG ed/cs je luxusný výrobok vhodný nielen pre milovníkov vína. Je vysoko flexibilná vďaka FlexiFrame Plus. Umožňuje paralelné uskladnenie vína vďaka 3 samostatným teplotným zónam. Aktívny filterActive AirClean pohlcuje nepríjemné pachy v interiéri. Dokonalý prehľad o uloženom víne dodá LED osvetlenie. Čelné sklo vinotéky Miele KWT7112 iG ed/cs je tónované s UV filtrom. Dvierka sú vybavené aj tlmeným zatváraním SoftClose. Výsuvné odkladacie rošty umožňujú bezpečnú manipuláciu a ukladanie vína. Ovládanie vinotéky je elektronické prostredníctvom TouchControl. Celkový objem 46 l ponúka dostatočné miesto pre uskladnenie až 18 fliaš.

Bezpečné umiestnenie

Elegantná vinotéka Miele KWT7112 iG ed/cs s kapacitou 46 l ponúka dostatočné miesto pre uskladnenie 18 fliaš. V interiéri sa rošty dajú uložiť v pozdĺžnom aj v priečnom smere, aby sa aj fľaše s veľkým priemerom, napr. fľaše Magnum, dali bezpečne skladovať. Víno tak pohodlne uskladníte v ideálnej polohe.

Ochrana proti UV žiareniu

Vinotéka disponuje kvalitnými bezpečnostnými dverami, ktoré zaisťujú dokonalú bezpečnosť a spoľahlivé uskladnenie pre množstvo fliaš lahodného vína. Tónované čelné sklo je mimoriadne odolné a pevné a zaisťuje maximálnu spoľahlivosť. Navyše obsahuje UV filter, ktorý chráni víno pred znehodnotením. Vychutnajte si chutné chladené víno so svojimi priateľmi či rodinou vďaka skvelej vinotéke.

Temperujúce zóny

Vinotéka má k dispozícii až 3 teplotné zóny. Každá z nich má individuálne regulovanú temperujúcu zónu. Umožňuje tak skladovať v ideálnych teplotných podmienkach až 3 druhy vína (napr. červené víno, biele víno, šampanské alebo sekt).

LED osvetlenie interiéru

Pri vyberaní či vkladaní vína do vinotéky, je potrebné silné vnútorné osvetlenie pre dokonalý prehľad a viditeľnosť. Šikovná podstavná vinotéka je vybavená silnými LED žiarovkami, ktoré celý interiér dokonale osvietia. Tak budete mať dokonalý prehľad o každej fľaši, čo sa vo vinotéke nachádza. LED žiarovky sú však nielen veľmi silné a jasné, ale i mimoriadne úsporné. Vďaka nim budú vaše účty za energie podstatne nižšie. Naviac nevytvára vo vnútornom priestore takmer žiadne teplo, čo opäť zaručuje ideálne prostredie pre skladovanie vína. A to už je určite významným pozitívom tejto skvelej vinotéky.

Najlepšie podmienky pre skladovanie

Ventilátor zabezpečuje vo vinotéke cirkuláciu vzduchu pre zabezpečenie rovnomernej teploty a vlhkosti v zduchu v chladiacom priestore. Zabezpečí tak konštantné podmienky pre skladovanie vína. Vlhkosť vzuchu okolo 70 % naviac ochráni korok pred vysušovaním.

Účinná ochrana proti pachom

Už žiadne nepríjemné pachy vo vinotéke. Vďaka účinnej ochrane Active AirClean sa v kvalitnej vinotéke nemusíte pachov obávať. Táto unikátna technológia účinne zabráni tvorbe pachov a zanechá celý interiér bez zápachu. Stará sa o to dokonalá kombinácia aktívneho uhlia a prírodného chitosanu. Zabráni šíreniu pachov a celý vnútorný priestor bude čistý a voňavý.

Šetrné zatváranie dverí so SoftClose

Dvierka vinotéky disponujú zatváraním SoftClose. Vďaka nemu sa zatvárajú ticho a šetrne takmer samé. Integrované tlmenie chráni skladované víno pred nežiadúcimi vibráciami, ktoré vznikajú pri prudkom zatvorení dverí. Dodatočné zatváranie SoftClose dvierka vinotéky zatvára pri uhle otvorenia 30° automaticky. Umožňuje tak skladovať víno absolútne bezpečne.

Push2open

Podstavné vinotéky Miele s Push2open sa otvoria takmer samé. Jemným zatlačením sklenených dvierok sa aktivuje automatika otvárania. Dvierka sa jemne vysunú, aby ste mohli pohodlne siahnuť za ne a kompletne ich otvoriť. Vinotéky Miele s Push2open sa dodávajú úplne bez rukovätí a dajú sa tak optimálne a plošne integrovať do každej kuchyne a obytného priestoru.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 3
Celkový čistý objem 46 L
Kapacita fliaš 18
Trieda energetickej účinnosti G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KWT7112 iG ed/cs

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami