Miele odsávače pár

Pri varení a pečení vznikajú v kuchyni výpary, ktoré sú zmesou pary, tukov a pachov. Ak sa správne neodsáva alebo nefiltruje vzduch, môže to zanechať stopy na kuchynskom nábytku a klímy v kuchyni. Odsávače pár Miele sú koncipované tak, aby spĺňali tie najvyššie štandardy a rôzne individuálne požiadavky. Dlhá životnosť a použité kvalitné materiály sú už len samozrejmosťou.

Hlavné prednosti odsávačov pár Miele

Vhodné do každého bytu/domu

Miele vám ponúka 4 základné varianty odsávačov pár – pre najlepšie formálne a funkčné riešenie vašej kuchyne.

Šírka prístrojov

Aký široký by mal byť odsávač pár? Závisí to od šírky vašej varnej dosky a samozrejme od priestorového riešenia vašej kuchyne. Zohľadnite skutočnosť, že odsávač by mal byť o niečo širší ako varná doska. Len tak môže odsávač zachytiť stúpajúce pary alebo výpary z varenia a naplno rozvinúť svoju účinnosť. Ak na to nie je dostatok priestoru, odsávač by mal byť minimálne taký široký ako varná doska, ktorá sa pod ním nachádza. U mnohých modelov sú možné špeciálne rozmery až do šírky 220 cm.

Druhy prevádzky

Pri varení a predovšetkým pri pečení vznikajú výpary, zmes vodnej pary, čiastočiek tuku a pachov. Ak sa vzduch v kuchyni neodsáva alebo nefiltruje, výpary zostávajú v miestnosti a zaťažujú jej klímu. Natrvalo sa poškodzuje váš kuchynský nábytok, tapety a nátery, pretože sa na nich usádza mastnota a výpary. Na efektívne čistenie vzduchu sú k dispozícii tri možnosti: prevádzka s odťahom vzduchu, prevádzka s odťahom vzduchu s externým ventilátorom a cirkulačná prevádzka.

Správna poloha pre každú situáciu

Odsávače pár Miele sú vytvorené pre ľudí, ktorí ocenia výnimočnosť. Máte mimoriadne nároky? Potom budete nadšení pohyblivými odsávačmi pár. Na exkluzívnych prístrojoch prémiovej kvality ide telo odsávača automaticky do ideálnej pracovnej polohy a po vypnutí sa vráti naspäť do priestorovo úspornej parkovacej polohy. Vynikajúca ergonómia, vysokoúčinné odsávanie a nezávislá integrácia do usporiadania kuchyne – toto je fascinujúca technika Miele.

Miele INDIVIDUAL

Požiadavka Miele: Naše odsávače pár majú byť také individuálne ako vaše priania. Miele vám ponúka okrem rozmanitého štandardného programu aj individuálne zhotovenie podľa požiadavky zákazníka: Či už predĺženie alebo skrátenie komína, širšie telo odsávača alebo dokonca odsávač vo farebnom odtieni vašej kuchyne – to všetko Miele dokáže. Váš odsávač pár sa prispôsobí priestorovému riešeniu tak, aby presne zodpovedal vašim prianiam.

Ventilačná technika

Optimálna činnosť vášho odsávača pár je výrazne ovplyvnená dobrým odvádzaním odpadového vzduchu. Okrem toho nové smernice a zákony si celosvetovo vyžadujú neustály vývoj ventilačnej techniky pre domácnosť. Miele ponúka pre každého zákazníka vhodný odsávač pár a kompletné ventilačno-technické príslušenstvo pre optimálnu činnosť vášho prístroja. Okrem toho sú všetky odsávače pár Miele preskúšané podľa aktuálne platných európskych noriem. Hodnoty ventilačného a akustického výkonu, ktoré nájdete v katalógu, sú typické a porovnateľné hodnoty. Miele je členom CECED* (Združenie európskych výrobcov domácich spotrebičov), v ktorom všetci členovia akceptujú dobrovoľný osobný záväzok, že budú merať hodnoty ventilačného a akustického výkonu podľa európskych noriem a zverejnia ich v katalógoch. Pre koncových zákazníkov sa tým zabezpečí prehľad údajov o výkone.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Podkategórie

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 23 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené