Miele PG8133 SCVi XXL

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
3 600,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 72,00 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Plne integrovaná umývačka riadu Miele PG8133 SCVi XXL má kapacitu pre umývanie 14 obedových súprav. Zaradená je v energetickej triede A++. Elektronické ovládanie je umiestnené zhora pomocou tlačidiel voľby programu. Umývačka riadu disponuje možnosťou časovej predvoľby spustenia až o 24 hodín, ukazovateľom zostatkového času. Ponúka 8 umývacích programov: Univerzálny, krátky, hygiena, studený/predumytie, poháre, plasty energeticky úsporný/Eco, Intenzívny. Vnútorné košové vybavenie pozostáva z dvoch košov Maxicomfort a patentovanej 3D príborovej zásuvky. Umývačka riadu Miele PG8133 SCVi XXL je vybavená aj funkciou Aquastop. Šírka 59,8 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

 

 

Prednosti umývačky

Vstavaná smart umývačka riadu Miele PG8133 SCVi XXL vás prekvapí svojimi prednosťami. Zaradená je do najlepšej energetickej triedy A++. Umývačka umýva s čerstvou vodou a jej najkratší program dokáže umyť 14 jedálenských súprav len za 17 minút. Vnútorné košové vybavenie MaxiComfort prichádza s praktickými nastaviteľnými prvkami a patentovanou 3D príborovou zásuvkou. Vnútotný priestor je navyše kompletne osvetlený BrilliantLight. Po ukončení umývacieho programu sa dvierka umývačky otvoria vďaka patentovanému sušeniu AutoOpen. Váš riad sa tak dokonale vysuší. Umývačka ponúka 8 umývacích programov:

  • Univerzálny, krátky, hygiena, studený/predumytie, poháre, plasty energeticky úsporný/Eco, Intenzívny.

Komfort obsluhy

Vnútorné osvetlenie BrilliantLight komfortne osvetlí vnútorný priestor vašej umývačky žiarivým svetlom. Dokonale osvetlený pracovný priestor vám uľahčí vkladanie a vyberanie riadu. Mimoriadne jednoduché otváranie a zatváranie dvierok ComfortClose zabezpečí, že dvierka zostanú stáť v želanej pozícii. 24 hodinová časová predvoľba umožňuje spustiť umývačku, vtedy, keď potrebuje a viete využiť priaznivú sadzbu za elektrický prúd. Patentované sušenie AutoOpen na konci umývacieho programu automaticky pootvorí dvierka. Patentovaný zásobník na soľ je umiestnený v dvierkach umývačky. Umožní vám pohodlné dopĺňanie bez potreby zohýbať sa a vyberať spodný kôš.

Bezpečnosť

Systém Waterproof sa stará o ochranu pred poškodením vodou. Ak sa systém odborne nainštaluje, preberá spoločnosť Miele doživotnú záruku.

Vnútorné vybavenie

Košové vybavenie MaxiComfort prináša perfektne premyslené detaily s optimálnym miestom pre každý riad. Zóna MultiComfort v dolnom koši umožňuje umývať veľké taniere (do priemeru 35 cm) v troch radoch. Pre umývanie pekáčov, veľkých hrncov a plechov je možné celý spodný kôš vďaka sklopným častiam prestavať do rovnej plochy. Horný kôš je ľahko a komfortne výškovo nastaviteľný aj do šikmej polohy. K dispozícii je až 9 polôh. Ergonomické rukoväte uľahčujú manipuláciu pri vkladaní a vykladaní. Patentovaná 3D príborová zásuvka+ je variabilná a prispôsobí sa každej situácii. Vďaka sklopným hrebeňom vstrede získate viac miesta pre veľké kusy príborov, kuchynské nože alebo poháre so stopkou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 67 cm
Maximálna hlučnosť: 45 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 17 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 67 cm
Výška: 97 cm
Hĺbka: 69 cm
Hmotnosť: 56 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 45 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,7 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 17 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 84221900

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore