Miele TEF 655 WP

Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj −10 %

Hĺbka: 63.6 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 8 Kg, Trieda energ.účinnosti: A +++, Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo, Typ sušenia: Tepelné čerpadlo,


Cena 989,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 1 099,00 € Zobraziť nápoveď

19,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Miele TEF 655 WP v lotosovej bielej farbe je zaradená v energetickej triede A+++. Kapacita bubna je 8 kg bielizne a je vybavený vnútorným LED osvetlením. Voštinový bubon zaisťuje, aby bola bielizeň pri otáčaní bubna vedená nahor, takže je dlhšiu dobu v prúde teplého vzduchu a tým je zaistené rovnomerné sušenie. Systém FragranceDos sa postará o to, aby bola bielizeň krásne voňavá. Sušička Miele TEF 655 WP ponúka aj možnosť odloženého štartu až o 24 hodín a indikátor času a indikátormom znečistenia filtra. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča doplneného displejom. Nemusíte sa zaoberať ani vylievaním kondenzátu, ten môže vytekať hadicou priamo do sifónu alebo umývadla.

 

 

Minimálna strata vlhkosti – suché prostredie

Dôležité kritérium kvality pre sušičky bielizne je tesnosť. Čím menej vlhkého-teplého sušiaceho vzduchu z prístroja unikne, tým vyšší je kondenzačný účinok. Navyše je vysoká strata vlhkosti v uzatvorených priestoroch veľmi nepríjemná: Kondenzovanie na stenách môže vyvolať tvorbu plesní a ohroziť stavebný fond. Sušička Miele dosahuje najlepšie hodnoty tesnosti - a tým najvyššiu triedu efektívnosti kondenzácie.

Bezúdržbový výmenník tepla

V sušičkách s tepelným čerpadlom od Miele je výmenník tepla chránený efektívnym filtračným systémom a nemusí sa čistiť. Tak je zabezpečené, aby spotreba energie zostala kontinuálne nízka - počas celej doby životnosti prístroja.

 

Šetrná po celú dobu životnosti

Technológia EcoDry zaručuje trvale ízku spotrebu energie a krátky čas sušenia. Vďaka efektívnej spolupráci filtračného systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlom nemajú nečistoty žiadnu šancu sa usadzovať výmenníku tepla a tým trvale znižovať jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlom pracujú systémom EcoDry úsporne po celú dobu životnosti.

Komfortný filter

S inteligentným filtrom nečistôt sa zbavíte obťažujúcich nečistôt a prachu z vašej bielizne. Jeho údržba je veľmi pohodlná. Po zobrazení textovej informácie na displeji stačí, keď filter jedoducho vyberiete smerom dopredu. Vďaka jeho obzvlášť hladkému povrchu sitka je čistenie veľmi jednoduché. Filter a prádlo zostanú od seba vždy dôsledne oddelené - preto aby prádlo bolo dokonale zbavené nečistôt.

 

Voštinový bubon

S voštinovým bubnom, ktorým je sušička bielizne vybavená, bude bielizeň sušená šetrnejšie a rovnomernejšie. Voštinová štruktúra bubna totiž pri otáčaní bubna vedie bielizeň skôr hore, takže sa bielizeň dlhšie vznáša v teplom vzduchu a je teda zabezpečené rovnomernejšie presychanie. Vďaka LED osvetleniu bubna už nikdy nezabudnete žiadny kúsok oblečenia v bubne. Ak nemôžete vybrať váš textil ihneď po ukončení programu, ochrana pred pokrčením sa postará o to, aby bola bielizeň v pravidelných intervaloch nadýchavaná a aby sa nekrčila.

Vlastnosti

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Miele TEF 655 WP v lotosovej bielej farbe má kapacitu bubna pre sušenie 8 kg. Bubon je vnútorne podsvietený LED osvetlením. Sušička ponúka viacero programov pre sušenie s možnosťou odloženého štartu až o 24 hodín. Praktický indikátor zostatkového času vám pomôže odsledovať si zostávajúci čas do konca programu. Ovládanie sušičky je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča doplneného displejom. Nemusíte sa zaoberať ani vylievaním kondenzátu, ten môže vytekať hadicou priamo do sifónu alebo umývadla. Systém FragranceDos sa postará o to, aby bola bielizeň krásne voňavá. Hlučnosť sušičky dosahuje 66 dB

Výhody:

 • Prístroj je vhodný na vežové usporiadanie, pozostávajúce z automatickej práčky a sušičky bielizne. Na to je potrebný spojovací diel medzi práčku a sušičku, ktorý oba spotrebiče bezpečne spojí.
 • Prístroj sa môže umiestniť aj vedľa seba s práčkou/sušičkou, alebo dokonca ponúka i možnosť podsunúť do 85 cm vysokého výklenku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 63.6 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Miele TEF 655 WP

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Michal

8. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Zatiaľ žiadne

Robert

22. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Super

Manželka ja spokojná


Mykola

28. 4. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon