Miele Triflex HX1 White

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 11 %

Hmotnosť: 3.639 Kg, Typ batérie: Li-Ion, Doba nabíjania: 4 hod., Objem: 0.5 L, Umývateľný filter: Nie, Typ podľa nádoby na prach: Bezvreckové, Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 60 min., Osvetlenie vysávanej plochy: Nie, Mokré vysávanie: Nie, Systém napájania: AKU Viac info


Cena 449,00 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 505,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Miele Triflex HX1 White je tyčový akumulátorový vysávač s výkonnou technológiou Vortex. S vysávačom budete pri upratovaní maximálne flexibilný. PowerUnit vysávača môžete namontovať hore aj dole: dostanete sa pod nízky nábytok alebo povysávate veľké plochy bez námahy a môžete ho použiť aj samostatne ako ručný vysávač. Disponuje bezúdržbovým hygienickým filtrom Lifetime. Twist2open - vyprázdňovanie zásobníka jediným pohybom ruky. Doba prevádzky na 1 nabitie je 60 minút. Farba: lotosová biela.

Miele Triflex HX1 White

  • Tak výkonný ako bežný podlahový vysávač 
  • Inovatívna funkcia 3 v 1 pre maximálnu flexibilitu 
  • Vymeniteľný lítiovo-iónový akumulátor
  • Doba prevádzky 60 min
  • Bezúdržbový hygienický filter Lifetime
  • Široká elektrokefa pre všetky podlahové krytiny
  • Farba: lotosová biela

Flexibilný režim

Maximálny dosah

Rozmanité možnosti: Je jedno, či budete vysávať pod nízkym nábytkom alebo chcete strop zbaviť prachu – vďaka hore umiestnenej jednotke PowerUnit vysávača Triflex HX1 budete maximálne flexibilní. S vysávačom sa tak celkom jednoducho dostanete pod postele či skrine – pre dokonalú čistotu vášho domova.

Komfortný režim

Ľahké vysávanie

Perfektné na veľké plochy: Namontujte PowerUnit do spodnej časti vysávača Triflex HX1. Tak pohodlne povysávate zvlášť veľké priestory, ako sú dlhé chodby alebo priestranné obývačky. Vďaka malej hmotnosti vám vysávač perfektne padne do ruky. Na malé prestávky počas vysávania je vysávač vybavený funkciou odstavenia. 

Dizajn 3 v 1

Maximálna flexibilita v každej situácii

Vychutnajte si maximálnu flexibilitu: PowerUnit vášho vysávača Miele Triflex HX1 možno namontovať hore aj dole. Tým sa celkom pohodlne dostanete pod nízky nábytok alebo povysávate veľké plochy bez námahy. PowerUnit možno použiť aj samostatne: Perfektne sa hodí na rýchle povysávanie autosedačiek či gauča. Koncepcia prídavných zariadení vysávača Triflex HX1 sa tak optimálne prispôsobí vašim potrebám.

*Exkluzívne v Miele

Kompaktný režim

Jendoduchá manipulácia

Chceli by ste len z gauča povysávať zopár omrviniek alebo odstrániť prach z autosedačiek? Bez problémov to pôjde aj pomocou samostatnej jednotky PowerUnit: Jednotku možno celkom jednoducho odobrať a využívať nezávisle od nasávacej trubice a elektrokefy. Vďaka tomu je rýchlo pripravená na použitie – ušetríte čas a napriek tomu si môžete užívať efektívne čistenie.

Flexibilný koncept nabíjania 

Všestranne a komfortne

Nabíjajte vysávač Triflex HX1 od Miele celkom pohodlne: V závislosti od individuálnej konštrukcie možno spotrebič nabíjať s jednotkou PowerUnit umiestnenou hore aj dole. Ak kvôli nástennému držiaku nechcete vŕtať do steny, môžete kábel zaviesť aj priamo do akumulátora. Nemáte na odkladacom mieste vysávača zásuvku? Žiadny problém – akumulátor možno nabíjať aj mimo spotrebiča.

Nástenný držiak 

Perfektne uložený 

Vďaka nástennému držiaku môžete vysávač Miele vrátane 3-dielneho príslušenstva pohodlne skladovať na stene. Tým ušetríte miesto, ktoré môžete využiť na iné veci.

Twist2open

Jednoduché vyprázdnenie

Je váš Miele vysávač Triflex HX1 plný? Vďaka funkcii Twist2open môžete jeho zásobník bez problémov vyprázdniť – a to jediným pohybom ruky. Zásobník sa ihneď otvorí a prach možno pohodlne vysypať do odpadkového koša. 

*Exkluzívne v Miele

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 3.639 Kg
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjania 4 hod.
Objem 0.5 L
Umývateľný filter Nie
Typ podľa nádoby na prach Bezvreckové
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 60 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Nie
Mokré vysávanie Nie
Systém napájania AKU

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele Triflex HX1 White

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené