Miele TWC 220 WP


Sušička bielizne, Energetická trieda A++, Kapacita 8 kg bielizne, Účinnosť sušenia A, Odložený štart, Vstavaný displej, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 107,7 cm. Viac info


Cena 1 079,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 21,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sušička bielizne Miele TWC 220 WP s energetickou triedou A++, model s kapacitou 8 kg bielizne. Účinnosť sušenia A zaručuje efektívne výsledky. Funkcie ako odložený štart a vstavaný displej zvyšujú pohodlie pri používaní. Možnosť pripojenia na odpad je ďalšou výhodou tohto modelu. Príslušenstvo je súčasťou balenia. S maximálnou hĺbkou 107,7 cm ide o praktické riešenie do domácnosti.

 

 

 

Technológia EcoDry

Sušička Miele TWC 220 WP s technológiou EcoDry účinne suší plnú náplň bielizne s minimálnou spotrebou energie. Patentovaný filtračný systém chráni výmenník tepla pred upchatím a zabezpečuje konzistentný výkon a krátke časy sušenia. Táto sušička je spoľahlivým a úsporným pomocníkom pre vaše prádlo.

Invertorový pohon

Motor ProfiEco od značky Miele je inovatívny invertorový pohon, ktorý kombinuje vysoký výkon s nízkou spotrebou energie a tichým chodom. Elektronické ovládanie a absencia uhlíkových kefiek zaručujú dlhú životnosť a efektívnu údržbu. Ideálny pre nenáročné a dlhodobé pranie bielizne.

Dokonalé sušenie PerfectDry

Tento model dokonale ovláda proces sušenia. Vďaka sledovaniu obsahu vápnika vo vode zabezpečuje presné meranie zvyškovej vlhkosti, čo má priamy vplyv na výsledok sušenia. S touto sušičkou budete mať vždy optimálne vysušené prádlo.

Systém vôní FragranceDos

Systém FragranceDos ponúka priestor pre jeden alebo dva flakóny (vybavenie v závislosti od modelu) obľúbenej vône a zaisťuje, že oblečenie bude po vysušení voňať presne podľa Vašich predstáv. Vyberte si z množstva nadčasových vôní Miele vrátane vôní bez alergénov určených pre citlivú pokožku. Navyše môžete upraviť intenzitu vône podľa svojich preferencií alebo nemusíte funkciu prídavnej vône využiť vôbec.

Jedinečná štruktúra bubna 

Voštinová štruktúra zabezpečuje, že vaša bielizeň je rovnomerne vysušená vo vznášajúcom sa prúde teplého vzduchu. Vzduchový vankúš v prehĺbeniach otvorov jemne chráni textil, čo znižuje výskyt pokrčených záhybov po sušení a uľahčuje žehlenie.

Inteligentný filter

Filter na zachytávanie vlákien je riešením pre elimináciu nepríjemných žmolkov. S inteligentným filtrom je údržba jednoduchá a efektívna. Filter sa ľahko vyberie a čistí so špeciálnym hladkým povrchom sitka. Bielizeň je vďaka nemu vždy bez žmolkov a starostlivo oddelená od filtra. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 65.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Kondenzácia
Maximálna hĺbka 107.7 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele TWC 220 WP

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami