Miele TWJ 660 WP

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −10 %

Hĺbka: 64.3 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 9 Kg, Trieda energ.účinnosti: A +++, Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo, Typ sušenia: Tepelné čerpadlo,


Cena 1 394,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 1 549,00 € Zobraziť nápoveď

27,88 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Miele TWJ 660 WP v lotosovo bielom prevedení je zaradená v energetickej triede A+++. Kapacita bubna s vnútorným LED osvetlnením pre sušenie je 9 kg bielizne. Vďaka technológii EcoDry s bezúdržbovým výmenníkom tepla a filtračným systémom udržuje nízku spotrebu. Sušičku môžete ovládať okrem klasického otočného voliča a displeja pomocou pripojenia Wi-Fi na diaľku mobilným zariadením so stiahnutou aplikáciou. Sušička Miele TWJ 660 WP ponúka množstvo užitočných programov pre sušenie a prídavné funkcie vrátane odloženého štartu. Praktické sú aj indikátory potreby vyprázdnenia zásobníka vody a vyčistenia filtra.

 

 

Minimálna strata vlhkosti – suché prostredie

Dôležité kritérium kvality pre sušičky bielizne je tesnosť. Čím menej vlhkého-teplého sušiaceho vzduchu z prístroja unikne, tým vyšší je kondenzačný účinok. Navyše je vysoká strata vlhkosti v uzatvorených priestoroch veľmi nepríjemná: Kondenzovanie na stenách môže vyvolať tvorbu plesní a ohroziť stavebný fond. Sušička Miele dosahuje najlepšie hodnoty tesnosti - a tým najvyššiu triedu efektívnosti kondenzácie.

WiFiConnect

S inteligentnou funkciou WiFiConnect máte vašu smart sušičku pod kontrolou aj na cestách alebo v práci. Prostredníctvom prepojenia smartfónu alebo tabletu pomocou Wi-Fi môžete vašu sušičku kontrolovať a ovládať. Aplikácia Miele@mobile vám umožní nezávisle od toho, kde sa nachádzate, navolenie a spustenie programu. Keď sa vrátite domov, vaša sušička už bude mať prácu ukončenú.

Šetrná po celú dobu životnosti

Technológia EcoDry zaručuje trvale ízku spotrebu energie a krátky čas sušenia. Vďaka efektívnej spolupráci filtračného systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlom nemajú nečistoty žiadnu šancu sa usadzovať výmenníku tepla a tým trvale znižovať jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlom pracujú systémom EcoDry úsporne po celú dobu životnosti.

Komfortný filter

S inteligentným filtrom nečistôt sa zbavíte obťažujúcich nečistôt a prachu z vašej bielizne. Jeho údržba je veľmi pohodlná. Po zobrazení textovej informácie na displeji stačí, keď filter jedoducho vyberiete smerom dopredu. Vďaka jeho obzvlášť hladkému povrchu sitka je čistenie veľmi jednoduché. Filter a prádlo zostanú od seba vždy dôsledne oddelené - preto aby prádlo bolo dokonale zbavené nečistôt.

 

Voštinový bubon

S voštinovým bubnom, ktorým je sušička bielizne vybavená, bude bielizeň sušená šetrnejšie a rovnomernejšie. Voštinová štruktúra bubna totiž pri otáčaní bubna vedie bielizeň skôr hore, takže sa bielizeň dlhšie vznáša v teplom vzduchu a je teda zabezpečené rovnomernejšie presychanie. Vďaka LED osvetleniu bubna už nikdy nezabudnete žiadny kúsok oblečenia v bubne. Ak nemôžete vybrať váš textil ihneď po ukončení programu, ochrana pred pokrčením sa postará o to, aby bola bielizeň v pravidelných intervaloch nadýchavaná a aby sa nekrčila.

Vlastnosti

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Miele TWJ 660 WP v lotosovej bielej farbe má kapacitu bubna pre sušenie 9 kg. Bubon je vnútorne podsvietený LED osvetlením. Sušička ponúka viacero programov pre sušenie s možnosťou odloženého štartu až o 24 hodín. Praktický indikátor zostatkového času vám pomôže odsledovať si zostávajúci čas do konca programu. Ovládanie sušičky je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča doplneného displejom. Nemusíte sa zaoberať ani vylievaním kondenzátu, ten môže vytekať hadicou priamo do sifónu alebo umývadla. Systém FragranceDos sa postará o to, aby bola bielizeň krásne voňavá. Hlučnosť sušičky dosahuje 64 dB

Vaše zariadenie Miele "rozpráva" viacerými jazykmi

Váš spotrebič Miele TWJ 660 WP môže zobrazovať pokyny a indikácie vo viacerých jazykoch, aby ste rozumeli všetkým informáciám. Jednoducho si v menu jazyka vyberte požadovaný jazyk. Vlajočka vám ukáže cestu. Takto nájdete celkom jednoducho to, čo potrebujete, aj keď je práve nastavený jazyk, ktorému nerozumiete.

Výhody:

  • Prístroj je vhodný na vežové usporiadanie, pozostávajúce z automatickej práčky a sušičky bielizne. Na to je potrebný spojovací diel medzi práčku a sušičku, ktorý oba spotrebiče bezpečne spojí.
  • Prístroj sa môže umiestniť aj vedľa seba s práčkou/sušičkou, alebo dokonca ponúka i možnosť podsunúť do 85 cm vysokého výklenku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 64.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele TWJ 660 WP

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené