Miele TWR 860 WP


Hĺbka: 64.3 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 9 Kg, Trieda energ.účinnosti: A +++, Systém sušenia: Kondenzácia, Typ sušenia: Kondenzácia,


Cena 1 970,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 2 189,00 € Zobraziť nápoveď

39,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart sušička bielizne Miele TWR 860 WP s tepelným čerpadlom vám ušetrí nielen priestor, ktorý by zaberal sušiak bielizne, ale aj námahu a čas. S funkciou SteamFinish nebude nutné bielizeň ešte prácne žehliť, pretože sa vyhladí parou a teplom priamo vo voštinovom bubne práčky. Vybavená je množstvom programov pre rôzne druhy bielizne. Možnosť ovládania prostredníctvom inteligentného telefónu alebo tabletu, nadýchaná a voňavá bielizeň vďaka flakónom s vôňami, možnosť časovej predvoľby až 24 hodín dopredu a jednoduché dotykové ovládanie, to sú prednosti tejto sušičky. Je v lotosovo bielom prevedení.

 

 

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom

So smart sušičkou bielizne s tepelným čerpadlom Miele TWR 860 WP od spoločnosti Miele ušetríte vo svojej domácnosti priestor, ktorý by vám zaberal sušiak s bielizňou a môžete ho využiť inak. O výkon sušičky sa stará ProfiEco motor, ktorý zabezpečuje, že sušenie je nielen efektívne, ale aj šetrné a úsporné. Sušička na jeden sušiaci cyklus zvládne vysušiť až 9 kg bielizne. V sušičke je bezúdržbový tepelný výmenník, ktorý je chránený systémom filtrov a nie je potrebné ho čistiť. Vďaka inteligentnému filtru sa zbavíte nežiadúcich nečistôt. Jeho údržba je naviac veľmi pohodlná. Na displeji sa zobrazí textová informácia o potrebe vyčistenia. Jednoducho vyberiete filter potiahnutím smerom dopredu a vyčistíte ho.

Programy a funkcie

  • Programy sušenia: automatika plus, bavlna, ľahko ošetrovateľné, jemné prádlo, košeľa, konečná úprava hodvábu, konečná úprava vlny, obľúbené programy, expres
    Jeans, outdoor, impregnácia, športová bielizeň, vankúš štandardné, bavlna hygiena, studený vzduch, teplý vzduch, program kôš, predžehlenie, posteľná bielizeň, konečná úprava parou
  • Funkcie: Ochrana proti pokrčeniu, Šetrný plus, Osvieženie, Zvuková signalizácia, Množstevná automatika

FragranceDos

S funkciou FragranceDos bude bielizeň nielen dokonale suchá, ale aj mimoriadne nadýchaná a krásne voňavá. O vôňu bielizne sa starajú flakóny s vôňami špeciálne vyrábanými pre spoločnosť Miele na juhu Francúzska.

Moderné ovládanie

Inteligentnú sušičku môžete ovládať aj cez svoj chytrý telefón alebo tablet, a to prostredníctvom systému MobileControl. S inteligentnou funkciou máte vašu smart sušičku pod kontrolou aj na cestách alebo v práci. Prostredníctvom prepojenia smartfónu alebo tabletu pomocou Wi-Fi môžete vašu sušičku kontrolovať.

 

Ďalšie užitočné funkcie

Ďalšou obľúbenou funkciou je možnosť časovej predvoľby, a to až na 24 hodín dopredu. Oceníte aj indikáciu zostávajúceho času a priebehu programu. Praktické je LED osvetlenie patentovaného voštinového bubna. Môžete si aj navoliť obľúbené programy, takže ich následné nastavenie bude veľmi rýchle.

Intuitívne ovládanie

Ovládanie spotrebiča je veľmi jednoduché, pretože sa ovláda prostredníctvom dotykového displeja, takže na nastavenie požadovaných funkcií vám bude stačiť jeden prst.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 64.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Kondenzácia
Typ sušenia Kondenzácia

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele TWR 860 WP

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené