Miele TWV 680 WP


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia A, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení. Viac info


Cena 2 116,00 €

Zľava 15 % z predchádzajúcej ceny: 2 490,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 42,32 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Miele TWV 680 WP v bielom prevedení je zaradená v energetickej triede A+++. Kapacita bubna s vnútorným LED osvetlnením pre sušenie je 9 kg bielizne. Vďaka technológii EcoDry s bezúdržbovým výmenníkom tepla a filtračným systémom udržuje nízku spotrebu. Funkcia SteamFinish vyhladí vaše oblečenie pomocou vodnej pary. Sušičku môžete ovládať okrem klasického otočného voliča a displeja s možnosťou výberu jazyka aj pomocou pripojenia Wi-Fi na diaľku mobilným zariadením so stiahnutou aplikáciou. Sušička Miele TWV 680 WP ponúka množstvo užitočných programov pre sušenie a prídavné funkcie vrátane odloženého štartu. Praktické sú aj indikátory potreby vyprázdnenia zásobníka vody a vyčistenia filtra.

 

 

Pomoník v domácnosti

Smart kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Miele TWV 680 WP v bielej farbe  striebornými dvierkami s chrómovými prvkami má kapacitu bubna pre sušenie 9 kg. Bubon je vnútorne podsvietený LED osvetlením. Sušička ponúka množstvo programov pre sušenie s možnosťou odloženého štartu až o 24 hodín. Praktický indikátor zostatkového času vám pomôže odsledovať si zostávajúci čas do konca programu. Indikátor potreby vyčistenia filtra vás upozorní na túto skutočnosť. V sušičke je výmenník tepla chránený účinným systémom filtrov a nie je potrebné ho čistiť. Hlučnosť sušičky dosahuje 62 dB

Program pre vyhladzovanie parou

Program SteamFinish vám ušetrí potrebu žehlenia. Pred začiatkom procesu sušenia sa do bubna sušičky bielizne rozpráši jemná vodná hmla a tá sa potom následne zohrieva vzduchom. Vzniknutá para postupuje textilnými vláknami a viditeľne ich vyhladzuje. Vďaka tomu bude žehlenie jednoduchšie a rýchlejšie alebo dokonca ani nebude potrebné.

FragranceDos

S funkciou FragranceDos bude bielizeň nielen dokonale suchá, ale aj mimoriadne nadýchaná a krásne voňavá. O vôňu bielizne sa starajú flakóny s vôňami špeciálne vyrábanými pre spoločnosť Miele na juhu Francúzska.

Presné sušenie

Vďaka patentnovanému systému tepelného čerpadla T1 bude vaša bielizeň dokonale suchá aj v prípade, že máte doma mimoriadne tvrdú vodu. Systém Perfect Dry rozpoznáva aktuálnu tvrdosť vody a presne upravuje proces sušenia. Vďaka tomuto systému dosiahnete výborné výsledky pri požadovanom stupni sušenia.

Moderné ovládanie

Inteligentnú sušičku môžete ovládať aj cez svoj chytrý telefón alebo tablet, a to prostredníctvom systému MobileControl. S inteligentnou funkciou máte vašu smart sušičku pod kontrolou aj na cestách alebo v práci. Prostredníctvom prepojenia smartfónu alebo tabletu pomocou Wi-Fi môžete vašu sušičku kontrolovať.

Ďalšie užitočné funkcie

Ďalšou obľúbenou funkciou je možnosť časovej predvoľby, a to až na 24 hodín dopredu. Oceníte aj indikáciu zostávajúceho času a priebehu programu. Praktické je LED osvetlenie patentovaného voštinového bubna. Môžete si aj navoliť obľúbené programy, takže ich následné nastavenie bude veľmi rýchle.

Intuitívne ovládanie

Ovládanie spotrebiča je veľmi jednoduché, pretože sa ovláda prostredníctvom dotykového displeja, takže na nastavenie požadovaných funkcií vám bude stačiť jeden prst.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 64.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Kondenzácia
Typ sušenia Kondenzácia

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele TWV 680 WP

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami