Miele vstavané rúry

Vstavané rúry Miele ponúkajú ten najvyšší štandard, ktorý začína pri nadčasovom dizajne, pokračuje skvelými funkciami a končí pri použití kvalitných materiálov, ktoré odolávajú času. Intuitívne ovládanie a premyslený vzhľad robí z Miele spotrebičov najlepších pomocníkov v kuchyni.

Hlavné prednosti vstavaných rúr Miele

Generácia 7000

Vychutnajte si novú ľahkosť v kuchyni a ponechajte nápadom voľné pole. Objavte, ako ľahko sa vydaria aj komplikovanejšie pokrmy. Už nič viac nezastaví vašu kreativitu. Precízne vyhotovené zabudovateľné spotrebiče najvyššej technickej úrovne a s dlhou životnosťou, na ktorú ste u Miele zvyknutí, sa ovládajú inštinktívne a menia varenie na magický okamih. GENERÁCIA 7000 je určená pre kuchyňu budúcnosti: s nadčasovým dizajnom, ktorý si hľadá seberovných a pôsobí na všetky zmysly. Každý deň sa môžete tešiť na excelentné kuchárske výsledky, ktoré vašim hosťom vyčaria spokojný úsmev na tvári: FEEL THE MAGIC!

Dizajn s chuťou

Súhlasíme s Oscarom Wildom, ktorý konštatoval, že dobrá chuť vôbec nie je jednoduchá záležitosť: Človek sa uspokojí len s tým najlepším. Mysliac práve na túto požiadavku vyvinulo Miele nové kuchynské zabudovateľné spotrebiče: Pôsobivo čisté línie bez rušivých prvkov – a tiež absolútne jednoduché ovládanie. Dostupné v 4 dizajnových líniách – nechajte sa inšpirovať našou GENERÁCIOU 7000!

Farby pre perfektný pôžitok

Zabudovateľné spotrebiče v modernom minimalistickom dizajne prenechávajú scénu v plnej miere vám. Miele ponúka prevedenia spotrebičov s grafitovou sivou, obsidián čiernou, briliantovou bielou a v nereze - štyri vysokokvalitné farebné koncepty, ktoré sa harmonicky integrujú do každej kuchyne a obytného štýlu. Tradičný, súčasný alebo moderný štýl: Miele sa postará nielen o perfektné výsledky varenia, ale aj o dokonalú harmóniu vo vašej kuchyni.

Flexibilita pre každý vkus

Akokoľvek usporiadate svoje spotrebiče: vždy dosiahnete harmóniu. Vy si zachováte flexibilitu – vaša kuchyňa zasa svoj osobitý dizajn: Dokonalý súlad čelných dvierok prispeje k harmonickému celkového obrazu bez ohľadu na to, ako jednotlivé spotrebiče umiestnite. Kombinujte ich horizontálne v panoramatickom dizajne, vertikálne vo vežovom dizajne, v dizajne tvaru T alebo centricky v dizajne CubiQ. Flexibilne, v súlade s vašou priestorovou situáciou a vašimi požiadavkami na spôsob využitia.

Dokonale jednoduchý systém ovládania

Intuitívne ovládanie dotykom prsta si môžete užiť už v štyroch z piatich rôznych variantov: M Touch a M Touch S ponúkajú plnodotykový displej. DirectSensor a DirectSensor S ovládanie pomocou senzorových tlačidiel a s textovým displejom. V závislosti od toho, kto varí, sa pritom dá ľubovoľne zvoliť príslušný jazyk. Variant EasyControl je ovládaný klasickými ovládačmi. Dizajn týchto variantov ovládania sleduje vždy rovnaký koncept – okúzli vás premyslenosťou, dlhou životnosťou a vysokou kvalitou detailov. A TOUCH OF GENIUS.

Exkluzívne v Miele

Ryba na ľade: S rúrou Dialog Miele vynašlo úplne nový spôsob prípravy jedla. Pretože s technológiou M Chef sú potraviny pripravované v celom objeme a nie ako doteraz, zvonka dovnútra. Takto sa skutočne dá ryba upiecť v kuse ľadu bez toho, aby sa ľad rozpustil. Jedinečná technológia, ktorá inšpiruje amatérskych aj hviezdnych kuchárov a robí z nich skutočných čarodejníkov. Taste Control: Aj konvenčné rúry na pečenie GENERÁCIE 7000 ponúkajú pri varení nové možnosti. TasteControl napríklad automatickým otvorením dierok rúry zabráni, aby sa pokrmy zbytočne ďalej nepiekli a zachováva tak bezpečne a spoľahlivo požadovaný stupeň tepelnej prípravy, takže vy sa môžete bez stresu venovať svojim hosťom. Food View: Vďaka funkcii FoodView sledujete jedlo v rúre pomocou kamery, dokonca aj vtedy, ak nie ste práve doma. Teplota a čas sa pritom dajú komfortne nastaviť pomocou aplikácie.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Podkategórie

V kategórii aktuálne zobrazujeme 66 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené