Miele vstavané rúry

Vstavané rúry Miele ponúkajú ten najvyšší štandard, ktorý začína pri nadčasovom dizajne, pokračuje skvelými funkciami a končí pri použití kvalitných materiálov, ktoré odolávajú času. Intuitívne ovládanie a premyslený vzhľad robí z Miele spotrebičov najlepších pomocníkov v kuchyni.

Hlavné prednosti vstavaných rúr Miele

Generácia 7000

Vychutnajte si novú ľahkosť v kuchyni a ponechajte nápadom voľné pole. Objavte, ako ľahko sa vydaria aj komplikovanejšie pokrmy. Už nič viac nezastaví vašu kreativitu. Precízne vyhotovené zabudovateľné spotrebiče najvyššej technickej úrovne a s dlhou životnosťou, na ktorú ste u Miele zvyknutí, sa ovládajú inštinktívne a menia varenie na magický okamih. GENERÁCIA 7000 je určená pre kuchyňu budúcnosti: s nadčasovým dizajnom, ktorý si hľadá seberovných a pôsobí na všetky zmysly. Každý deň sa môžete tešiť na excelentné kuchárske výsledky, ktoré vašim hosťom vyčaria spokojný úsmev na tvári: FEEL THE MAGIC!

Dizajn s chuťou

Súhlasíme s Oscarom Wildom, ktorý konštatoval, že dobrá chuť vôbec nie je jednoduchá záležitosť: Človek sa uspokojí len s tým najlepším. Mysliac práve na túto požiadavku vyvinulo Miele nové kuchynské zabudovateľné spotrebiče: Pôsobivo čisté línie bez rušivých prvkov – a tiež absolútne jednoduché ovládanie. Dostupné v 4 dizajnových líniách – nechajte sa inšpirovať našou GENERÁCIOU 7000!

Farby pre perfektný pôžitok

Zabudovateľné spotrebiče v modernom minimalistickom dizajne prenechávajú scénu v plnej miere vám. Miele ponúka prevedenia spotrebičov s grafitovou sivou, obsidián čiernou, briliantovou bielou a v nereze - štyri vysokokvalitné farebné koncepty, ktoré sa harmonicky integrujú do každej kuchyne a obytného štýlu. Tradičný, súčasný alebo moderný štýl: Miele sa postará nielen o perfektné výsledky varenia, ale aj o dokonalú harmóniu vo vašej kuchyni.

Flexibilita pre každý vkus

Akokoľvek usporiadate svoje spotrebiče: vždy dosiahnete harmóniu. Vy si zachováte flexibilitu – vaša kuchyňa zasa svoj osobitý dizajn: Dokonalý súlad čelných dvierok prispeje k harmonickému celkového obrazu bez ohľadu na to, ako jednotlivé spotrebiče umiestnite. Kombinujte ich horizontálne v panoramatickom dizajne, vertikálne vo vežovom dizajne, v dizajne tvaru T alebo centricky v dizajne CubiQ. Flexibilne, v súlade s vašou priestorovou situáciou a vašimi požiadavkami na spôsob využitia.

Dokonale jednoduchý systém ovládania

Intuitívne ovládanie dotykom prsta si môžete užiť už v štyroch z piatich rôznych variantov: M Touch a M Touch S ponúkajú plnodotykový displej. DirectSensor a DirectSensor S ovládanie pomocou senzorových tlačidiel a s textovým displejom. V závislosti od toho, kto varí, sa pritom dá ľubovoľne zvoliť príslušný jazyk. Variant EasyControl je ovládaný klasickými ovládačmi. Dizajn týchto variantov ovládania sleduje vždy rovnaký koncept – okúzli vás premyslenosťou, dlhou životnosťou a vysokou kvalitou detailov. A TOUCH OF GENIUS.

Exkluzívne v Miele

Ryba na ľade: S rúrou Dialog Miele vynašlo úplne nový spôsob prípravy jedla. Pretože s technológiou M Chef sú potraviny pripravované v celom objeme a nie ako doteraz, zvonka dovnútra. Takto sa skutočne dá ryba upiecť v kuse ľadu bez toho, aby sa ľad rozpustil. Jedinečná technológia, ktorá inšpiruje amatérskych aj hviezdnych kuchárov a robí z nich skutočných čarodejníkov. Taste Control: Aj konvenčné rúry na pečenie GENERÁCIE 7000 ponúkajú pri varení nové možnosti. TasteControl napríklad automatickým otvorením dierok rúry zabráni, aby sa pokrmy zbytočne ďalej nepiekli a zachováva tak bezpečne a spoľahlivo požadovaný stupeň tepelnej prípravy, takže vy sa môžete bez stresu venovať svojim hosťom. Food View: Vďaka funkcii FoodView sledujete jedlo v rúre pomocou kamery, dokonca aj vtedy, ak nie ste práve doma. Teplota a čas sa pritom dajú komfortne nastaviť pomocou aplikácie.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Podkategórie

Filtrovať

Cenové rozpätie

Štítky

Skladová dostupnosť

iSmart (ovládanie mobilom)

iKlimatické pečenie

iBezkáblový pokrmový teplomer

iFoodView

iDirectWater

iAutomatické programy

iTrieda energ.účinnosti

Celkový výkon rúry

Teleskopický výsuv

Počet funkcií

Zobraziť všetky možnosti

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 24 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené