Miele WTR870 WPM PWash & TDos 8/5 kg


Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1600 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 262 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 46 kWh na 100 cyklov prania, 23 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 68 cm. Viac info


Cena 2 289,00 €

Zľava 15 % z predchádzajúcej ceny: 2 689,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 45,78 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 228,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart práčka so sušičkou Miele WTR870 WPM PWash & TDos 8/5 kg v bielom prevedení ponúka systém tekutých pracích prostriedkov TwinDos, ktorý aktivujete tlačidlom, ako aj krátke pranie QuickPower. Umožňuje tiež vyprať už za 1 hodinu aj jediný kus oblečenia vďaka Single Wash&Dry. Intlegentnú práčku so sušičkou Miele WTR870 WPM PWash & TDos 8/5 kg je možné ovládať aj nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-fi. Ponúka 23 pracích programov a 21 programov sušenia. Bubon práčky so sušičkou vyperie 8 kg bielizne a vysuší 5 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1600 ot./min.

Možnosť Single

Vďaka novému riešeniu Single Wash&Dry je to teraz možné v rámci mnohých programov. Potrebujete narýchlo, v priebehu hodiny oprať a vysušiť svoje obľúbené oblečenie? Vďaka novému riešeniu Single Wash&Dry je to teraz možné. Vyberte si ten správny program a vaše obľúbené oblečenie bude čisté a suché za menej ako hodinu. Svoje oblečenie tak môžete vložiť do práčky so sušičkou Miele aj krátko pred dohodnutým stretnutím alebo schôdzkou.

QuickPower

Vďaka funkcii QuickPower Wash&Dry si vychutnávate maximálnu slobodu. Inovatívna technológia prania Spin&Spray totiž zabezpečuje ešte kratšie trvanie programov. Vaša bielizeň sa krátko odstredí a postrieka vodou. Tak môžete vyprať 4 kg bielizne iba za 49 minút s obvyklým dokonalým výsledkom prania a plákania. Spolu s programom sušenia nepotrebuje vaša práčka so sušičkou Miele ani tri hodiny.

PowerWash

Práčky so sušičkou Miele s funkciou PowerWash dosahujú tie najlepšie výsledky prania a sú zároveň extrémne úsporné, a to aj pri menších dávkach bielizne. Inovatívna technológia prania Spin&Spay zabezpečuje mimoriadne nízku hladinu vody, vďaka čomu je potrebné oveľa nižšie množstvo energie na jej ohriatie. Doba chodu všetkých programov je primeraná, žiadny z programov netrvá dlhšie ako tri hodiny, vrátane energeticky úsporného programu Bavlna Eco.

TwinDos

Automatické dávkovanie so systémom TwinDos je nielen praktické, ale súčasne zaručuje perfektnú čistotu: S UltraPhase 1 a 2 bude váš spotrebič najlepším systémom dávkovania tekutého prostriedku. TwinDos dávkuje UltraPhase 1 a 2 vždy v optimálnom čase do pracieho procesu, čím sa dosiahne vyšší prací účinok. Systém TwinDos navyše dávkuje tak precízne, že v porovnaní s manuálnym dávkovaním dokáže ušetriť až 30 % pracieho prostriedku.

CapDosing

Špeciálne aplikácie pre vašu bielizeň môžete celkom pohodlne riešiť s dávkovacími kapsľami Miele. Jednoducho sa vložia do priečinku pre aviváž. Prístroj dávkuje obsah v optimálny časový okamih do procesu prania - celkom automaticky. Môžete si vybrať: zo 6 špeciálnych pracích prostriedkov (Šport, Páperie, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnácia), 3 aviváží (Aqua, Nature, Cocoon) ako aj Booster proti odolným znečisteniam.

SteamCare

SteamCare vyhladí bielizeň jemne a účinne pomocou pary.  Námaha pri žehlení sa tým redukuje až o 50 %. Pri niektorých textíliách dokonca žehlenie úplne odpadá. S programom Vyhladzovanie parou môžete oblečenie v jednom kroku vyprať aj vyhladiť. S programom Konečná úprava parou vyhladíte už vyprané, vlhké textílie. S programom Osvieženie môžete osviežiť a vyhladiť krátko nosené, čisté kusy oblečenia.

Miele@home

Inteligentné prepojenie: Vďaka nášmu inovatívnemu systému Miele@home, môžete naplno využiť potenciál prístrojov Miele a zdokonaliť svoj bežný život. Všetky inteligentné domáce spotrebiče Miele je možné pohodlne a bezpečne prepojiť. Dajú sa jednoducho ovládať či už pomocou aplikácie Miele@mobile, hlasovým ovládaním alebo integráciou do už existujúcich riešení Smart Home. Zosieťovanie prebieha prostredníctvom lokálneho WiFi routera a cloudu Miele.

Vlatnosti

Smart práčka so sušičkou Miele WTR870 WPM PWash & TDos 8/5 kg v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka systém tekutých pracích prostriedkov TwinDos, ktorý aktivujete tlačidlom, ako aj krátke pranie QuickPower. Umožňuje tiež vyprať už za 1 hodinu aj jediný kus oblečenia vďaka Single Wash&Dry. Intlegentnú práčku so sušičkou Miele WTR870 WPM PWash & TDos 8/5 kg je možné ovládať aj nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-fi. Ponúka 23 pracích programov a 21 programov sušenia. Bubon práčky so sušičkou vyperie 8 kg bielizne a vysuší 5 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1600 ot./min.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Maximálna hĺbka 68 cm
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele WTR870 WPM PWash & TDos 8/5 kg

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami