Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na práčky Paušál na Istotu na práčky

  Nákupom na paušál získate s práčkou balík služieb. Dovoz až do kúpeľne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Spoľahlivý spotrebič

Práčka so sušičkou Miele WTZH130 WPM s najlepším systémom tekutých pracích prostriedkov použitím tlačidla TwinDos nadávkuje automaticky pracie prostriedky. S touto práčkou budete mať o 50 % menej žehlenia. SteamCare jemne a efektívne vyhladí vašu bielizeň pomocou pary. Na jedno naplnenie vyperiete 8 kg a vysušíte 5 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania pritom dosahujú až 1600 ot./min. Ponúka množstvo programov pre pranie a sušenie, ktoré si navolíte pomocou otočného voliča, tlačidiel a displeja veľmi jednoducho a intuitívne. Navyše praktické vnútorné LED osvetlenie bubna vám zdokonalí prehľad pri vkladaní a vyberaní bielizne.

 • Pracie programy: vankúše, perie a páperie, záclony, košele, jeans, outdoor, impregnácia, športová bielizeň,vlna, hodváb, tmavá bielizeň, športová bielizň, konečná úprava parou.
 • Programy sušenia: Automatika, hodváb, športová obuv, Expres, Impregnácia, Športová bielizeň, Vankúše, Bavlna - hygiena, jemná bielizeň, Košele, Jeans, Outdoor.

Wifi conn@ct

Inteligentné pranie a sušenie s prepojením s aplikácou Miele@mobile prostredníctvom technológie Wi-Fi prínáša množstvo výhod. Oznamuje stav naplnenia TwinDos, ponúka rýchle objednanie náplní UltrPhase 1 a 2 pomocou ShopConn@ct. Kdekoľvek a kedykoľvek si môžete sledovať tav práčky alebo objednávať obľúbené produkty od Miele.

Emailovaná čelná stena

Ako jediný výrobca prístrojov pre domácnosť Miele upravuje povrch emailom čelné steny všetkých práčok, sušičiek bielizne a práčok so sušičkou. Vysokokvalitné emailovanie je odolné voči poškriabaniu, korózii, kyselinám a lúhom, dá sa ľahko čistiť a je farebne stále.

Vždy správne naplnenie a dávkovanie

Táto inteligentná funkcia vám pomôže, aby ste práčku so sušičkou nepreťažili a tiež optimálne dávkovali prací prostriedok. Pri plnení prístroj meria aktuálne množstvo bielizne a indikuje vám, koľko bielizne ešte môžete priložiť. Navyše sa vám na displeji zobrazí odporúčanie pre optimálne dávkovanie pracieho prostriedku. Tak vždy periete ohľaduplne voči životnému prostrediu a s najlepšími výsledkami.

Patentovaná jedinečnosť

V jedinečnom voštinovom bubne Miele s voštinovou štruktúrou povrchu sa bielizeň ľahko kĺže jemne po vodnom filme. Textil sa tým mimoriadne šetrí, rovnomernejšie suší a lepšie vyhladí.

Tepelné odstreďovanie

Pred procesom sušenia sa textil pohybuje v prúde teplého vzduchu a odstreďuje sa po stupňoch. Tým sa už pred vlastným sušením zníži obsah vody v bielizni – čo šetrí čas a elektrickú energiu.

Vypláchnutie vlákien - patentované

Časti vlákien, ktoré po poslednom sušení zostali v prístroji, sa týmto programom bezo zvyšku vyplavia. Kanál pre kondenzát, pracia vaňa a prací bubon sú po niekoľkých minútach absolútne zbavené vlákien. Tak sa bezpečne zabráni zafarbeniu textilu od zavlečených vlákien.

Vyhladzovanie parou

Práčka so sušičkou Miele ponúka 3 programy, ktoré vám pomocou pary uľahčia žehlenie: V programe "Osvieženie" sa len krátko nosený, ale dokrčený odev vyhladí a osvieži. S programom "Vyhladiť pre ľahké žehlenie" môžete čerstvo vypraný textil vyhladiť a vysušiť až do stupňa usušenia "vlhké" pre žehlenie. Pri programe "Košele" sa automaticky pred sušením aktivuje funkcia vyhladzovania - to vám ušetrí veľa práce pri žehlení.

Trvalá čistota

Patentovaný samovyplachovací zásobník na prací prostriedok AutoClean sa pri každom programe prania prepláchne s viacerými silnými prúdmi vody. Tak sa veľmi dobre vypláchnu zostatky pracieho prostriedku. Mimoriadne hladký povrch podporuje tento efekt. Zásobníky na prací prostriedok tak zostanú neustále bezchybne čisté.

Waterproof-Metal (WPM)

Snímačom stavu vody a plavákovým spínačom ponúka WPM najvyššiu ochranu proti poškodeniam vodou. Navyše je prítoková hadica opletená kovom a tým chránená proti poškodeniam zvonku. Tento miesto šetriaci systém ochrany proti poškodeniu vodou je mimoriadne praktický pre práčky so sušičkou alebo práčky s horným plnením, ktoré sú často nainštalované v stiesnených priestoroch.

 

Pripojené súbory

miele wtzh130_manual [*.pdf, 2.5 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 71,4 cm
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 38
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 8 Kg
Kapacita sušenia: 5 Kg
Mn.programov pre sušenie: 17

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody pri praní: 52 L
iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 105 L
Celková spotreba: 5,36 kWh
Trieda účin.sušenia: A

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 71,4 cm
Hmotnosť: 102 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 3 kapsule, kartuša

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 38
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Bavlna, Impregnácia, Outdoor, Jeans, Košeľa / blúzka, Športové oblečenie, Jemné, Rýchlé sušenie

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Trieda odstred.sušenia: A
Kapacita prania: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Funkcia dodatoč.pláchania: Áno
Kapacita sušenia: 5 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 5,36 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 105 L
Mn.programov pre sušenie: 17
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Špecifické vlastnosti

iTwinDos: Áno
iPowerWash: Áno
iFunkcia Škvrny: Áno
Osvetlenie bubna: Áno

Ostatné

Kód produktu: WTZH130WPM

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore