MIO MiVia 350 čierny

Cena:
59,90 €

Pôvodná cena 98,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Majte svoju celodennú aktivitu absolútne pod kontrolou. Spolu s týmto fitness náramkom budete presne informovaný o počte krokoch, ktoré ste prešli, o Vašom telesnom zdraví, ale aj o kvalite Vášho spánku. Ide o cenovo dostupný model, ktorý si zamilujete už po prvých minútach. Navyše sa vyznačuje zabudovaným senzorom EKG a inovatívnou technológiou NASA EMD Technology. Naučíte sa s ním správne dýchať, pravidelne sa hýbať, ale aj oddychovať. Ak ste vystavovaný častému stresu, určite nad ich kúpou aspoň uvažujte. Bude skvelým spoločníkom 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S hmotnosťou len 25 gramov Vás nijako výrazne neobťažuje, vďaka čomu môžete mat náramok na ruke aj počas celého dňa. S vodeodolnosťou IPX7 si hravo poradí aj v horších podmienkach. Synchronizáciu s mobilným telefónom zabezpečuje bezdrôtová technológia Bluetooth, pričom v prevádzke vydržia 5 dní, čo je skutočne dlhá doba.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 39 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Unikátny náramok

Inteligentný fitness náramok MIO MiVia 350 bude neodmysliteľnou súčasťou pre tých, ktorí preferujú pohyb a zdravý životný štýl. Vďaka nemu budete mať všetky dôležité údaje stále pod kontrolou. Kedykoľvek počas dňa si ich možno prezrieť, porovnať a vyhodnotiť, čo Vás bude zároveň aj motivovať k lepším výkonom a častejšiemu pohybu. Všetko spojené so športovými aktivitami robíte pre svoje zdravie. Vaše telo sa Vám určite odvďačí. 

Aktivity 

Fitness náramok sa vyznačuje integrovaným senzorom EKG a inovatívnou technológiou NASA EMD Technology. Tá zobrazuje srdcový tep ešte presnejšie, než akýkoľvek dostupný optický monitor srdcového tepu. Spoľahlivosťou výsledkov si tak môžete byť maximálne istý. Počas celej doby počíta vaše kroky, sleduje dobu aktivity a monitoruje váš spánok. Ak dodržíte 10 000 krokov denne a osem hodín spánku budete sa cítiť oveľa lepšie. Vaša kondícia sa výrazne zlepší. 

Health & Body Index

Po priložení prsta na EKG snímač po dobu 30 sekúnd až 2 minút sledujete kompletnú analýzu telesných informácií. Na mysli máme starobu, resp. skutočný vek autonómnej nervovej sústavy (ANS), telesnú energiu a úroveň stresu. Všetky tieto faktory ovplyvňujú chod základných orgánov, ako je srdce, pečeň a pľúca. V prípade, že Vám vyjde nižší ako skutočný vek, vaša kondícia je dobrá. V opačnom prípade je nutné niečo zmeniť a dbať o seba. 

Všetko je o dychu

Správny spôsob dýchania je pre telo veľmi dôležité, preto by ste ho nemali podceňovať. Fitness náramok MIO MiVia 350 Vám pomôže aj s týmto. Pomocou Breath Training, dýchacieho cvičenia, môžete zlepšiť nielen telesnú, ale aj duševnú schránku. Hlboký nádych z brucha ukľudní a zníži tep a zvýši telesný index. Dýchanie z hornej časti hrudníka Vášmu telesnému zdraviu určite neprospieva. To je časté najmä pri strese, temperamentnej komunikácii a gestikulácii alebo cvičení. S aplikáciou MiVia Essential bude pracovať s tromi úrovňami dýchacieho cvičenia, pričom zlepšíte ANS, zvýšite energiu a znížite stres. 

Aktivity Minutes

Už po 10 sekundách pohybu aplikácia MiVia Essential začína rátať aktívne minúty. Snažte sa zaradiť pohyb do každodenných činností. Každou minútou znížite stres, zvýšite energiu, a Vy budete mať zo seba dobrý pocit. Vymeňte výťah za schody, auto za bicykel alebo aspoň zaparkujte ďalej ako zvyčajne. Aplikácia sa stane neodmysliteľnou súčasťou Vášho života, ktorá Vás navyše upozorní vždy, ak svoj cieľ dosiahnete. Ozve sa však aj vtedy, keď bude čas na pohyb. 

Dizajn

Svojim elegantným a nadčasovo pôsobiacim prevedení osloví mnohých z Vás, pričom na zápästí vyzerá skutočne veľmi dobre. Navyše je veľmi ľahký, takže Vás pri prevádzke nijako výrazne neobťažuje. Po prepojení s Vašim mobilným telefónom budete dostávať informácie o prichádzajúcich hovoroch i správach. Kompatibilný je s aplikáciami WhatsApp, Facebook Messenger, Skype a Twitter. Nič Vám tak neunikne. V prípade potreby však upozornenia viete ľahko vypnúť, kedy si vytvoríte chvíľku len pre seba a bez všetkých moderných technológií. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Vodovzdornosť: vodeodolný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mio
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 21,5 mm
Výška: 46 mm
Hmotnosť: 25 g
Hĺbka: 11,5 mm

Funkcie

iGPS: Nie
Ant+: Nie

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
Zobrazenie: LCD (monochromatické)

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

iFunkcie: krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Aktivita: beh, fitness
Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodeodolný
Materiál remienku: plast

Ostatné

Kód produktu: 5262N5390003

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore