Mio MiVue 785 GPS

Získajte 20 € späť z ceny profesionálnej inštalácie

Darček zadarmo: 3LUX 3M reflexný trojuholník

Cena:
139,00 €

Pôvodná cena 159,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,78 €

POPIS PRODUKTU

Autokamera Mio MiVue 785 GPS v elegantnom čiernom prevedení sa stane vaším obľúbeným spoločníkom na cestách. Vysokokvalitný svetelný objektív F1,8 so snímačom SONY Exmor ™ zachytí detailný záznam za každej situácie aj pri slabom svetle. Autokamera má možnosť pripojenia zadnej kamery MiVue A20 + (voliteľné príslušenstvo) pre duálne nahrávanie diania za vozidlom. Je vybavená rýchlostným alarmom, ktorý vás upozorní na prekročenú povolenú rýchlosť a nemusíte sa obávať ani rýchlostných radarov. V prípade nehody budete mať k dispozícií video záznam, čo môžete použiť ako dôkaz o to, čo sa dialo na ceste pred nehodou, počas nehody, ale aj po nej.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 13 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Váš očitý svedok pri cestovaní

Kamera MiVue 785 GPS je ideálny spolujazdec pre každého vodiča. Veľký dotykový displej a jednoduché ovládanie vám doprajú nerušený zážitok z ciest. Intuitívny senzor nečakaných udalostí a vysoká kvalita nahrávania vám potom pomôžu pri riešení kolízií, dopravných kontrol a ďalších zásadných momentov na ceste. Vstavané GPS navyše poskytne profesionálnym i rekreačným cestovateľom jasný prehľad o prejdených trasách. Všetky nahrávky nečakaných situácií aj pekných spomienok na cestu je možné jednoducho triediť, analyzovať a archivovať v programe MiVue Manager na počítači v pohodlí domova. Okrem programu pre správu záznamov a aktualizácií zadarmo získate pri nákupe kamery MiVue 785 GPS tiež flexibilný otočný držiak a nabíjačku do auta.

Vysoko kvalitný objektív so Sony Exmor ™ zachytí každý detail za každej situácie

Kamera MiVue má vysokú svetelnosť 1.8F + snímač Sony Exmor, preto vie zaznamenať detaily z ciest aj pri horších svetelných podmienkach. Širokouhlý objektív s rozsahom 140 ° dokáže získať nahrávky v kvalite Full HD s rozlíšením 1080p. Veľký displej kamery navyše umožňuje okamžité prehranie videa i fotografií, čo urýchľuje riešenie dopravných situácií priamo na ceste.

ADAS (Advanced Driver Assistance System)

Inteligentný systému ADAS pri jazde zabezpečí dve bezpečnostné funkcie: varovanie pri opustení jazdného pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varovanie pred čelným stretom FCWS (Forward Collision Warning System). Tieto dve funkcie pridávajú do zariadenia vysokú hodnotu z hľadiska bezpečnosti, pretože LDWS vás upozorní v prípade, že vychádzate vozidlom z jazdného pruhu, čím potenciálne zabráni priamemu stretu. A ak sa zmenší vzdialenosť medzi vaším vozidlom a vozidlom pred vami, napríklad keď vodič pred vami prudko šliapne na brzdy, funkcia FCWS vás tiež upozorní.

Ostražitý spolujazdec postráži automobil bez dozoru a pomôže s riešením nehôd

Kamera MiVue 785 GPS je vybavená G senzorom, ktorý rýchlo reaguje na náhlu zmenu smeru jazdy a preťaženia. Integrovaný snímač zaznamenáva smer jazdy v troch osiach. Vďaka tomu možno zistiť, odkiaľ prišiel náraz a ako k nemu došlo. V momente, keď G senzor zaznamená razantnú zmenu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o udalosti.

GPS prijímač zaznamená trasy vašich ciest

Vstavaný GPS umožnuje zaznamenať všetky absolvované cesty do mapových podkladov. Po synchronizácii kamery a programu MiVue Manager tak vodič získa podrobný prehľad o všetkých jazdách vo forme videa, smeru jazdy, rýchlosti i grafického znázornenia ciest na Google mapách.

Aktuálna databáza radarov zaistí pohodovú jazdu bez pokút

Prístroj je vybavený GPS lokátorom, ktorý priebežne sleduje súradnice automobilu. Vďaka tomu dokáže kamera odhadnúť rýchlosť jazdy aj jej smer. MiVue 785 GPS tiež vie porovnať dáta o polohe a smere jazdy vozidla s vstavanou databázou radarov. Počas ciest vás tak prístroj upozorní zvukovým signálom na predpokladaný výskyt radaru a vždy budete vedieť, kde ísť zvlášť opatrne a zložiť nohu z plynu. Databáza pre model 785 GPS je navyše po dobu životnosti zariadenia bezplatne aktualizovaná.

MiVue Manager - ideálny nástroj pre sledovanie, zdieľanie a archiváciu ciest

MiVue Manager je počítačový program pre správu, analýzu a archiváciu nahraných dát. Program je kompatibilný s operačnými systémami Windows i Mac. Vďaka G senzoru v kamere dokáže MiVue Manager analyzovať udalosti počas jazdy aj pred nehodou a pomôcť tak aj s určením smeru jazdy vinníkov kolízie. Za pomoci dát z integrovanej GPS dokáže program zobraziť aj grafické znázornenie prejdených trás v Google mapách. 

2,7-palcový dotykový displej

Záznamová kamera  MIO MiVue 785 GPS2,7 palcovú dotykovú obrazovku, s ktorou je ovládanie jednoduché a intuitívne. Záznam videa z vašej cesty je vo vysokej kvalite Full HD s rozlíšením 1080 pixelov. Využíva modernú technológiu kompresie videa H.264 , ktorá zaručuje vysoko kvalitné videá aj pri menšej veľkosti súborov. Počas jazdy zobrazuje aktuálny čas, rýchlosť a nahrávanie. Rovnako tak aj varovanie, vrátane zostávajúcej vzdialenosti k rýchlostnému radaru.

Kvalitné videá a fotografie

Záznamovú kameru MIO MiVue 785 GPS môžete použiť aj ako fotoaparát , vďaka čomu môžete zdokumentovať miesto nehody a jej následky. Fotografie budú obsahovať informácie o vašej polohe a vy budete presne vedieť kde boli fotografie vyhotovené. Vďaka širokouhlej šošovke je zachytený každý detail v kritickom okamihu. 3-osý G-Sensor zaznamená smer a silu nárazu ako aj zatáčky a zrýchlenie. Svetelnosť F1,8 je zárukou čistejšieho a jasnejšieho videa aj za zlých svetelných podmienok.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 2,7 "
iWi-Fi: Nie
iGPS: Áno
Dotyková obrazovka: Áno
Zabudovaný mikrofón: Áno
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Rozlíšenie: 2 mpx
Uhol záberu hl.kamery: 140
Fotorežim: Áno
Parkovací režim: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mio
Uhol záberu hl.kamery: 140
Počet kamier: 1

Display/Grafika

iUhlopriečka: 2,7 "
Dotyková obrazovka: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 155 mm
Výška: 95 mm
Dĺžka: 77 mm
Hmotnosť: 420 g

Multimedia

Podporované video formáty: H.264
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkcie

iGPS: Áno
G-shock senzor: Áno
Parkovací režim: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: kamera, otočný držiak, nabíjačka do auta, SW

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SDHC

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: Micro SDHC

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 2 mpx

Objektív

Max. svetelnosť objektívu: 1.8

Fotoaparát

Max.rozlíšenie fotografií: 2000000 px
Fotorežim: Áno

Batérie

Zabudovaná batéria: Áno

Ostatné

Kód produktu: 4710887989713

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore