MIO MiVue 786 WiFi

Zobraziť

Výpredaj - 17 %
Doprava zadarmo

Uhlopriečka ("): 2.7 ", Wi-Fi: Áno, GPS: Áno, Dotyková obrazovka: Áno, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Rozlíšenie: 2 mpx, Uhol záberu hl.kamery: 140, Fotorežim: Áno, Parkovací režim: Áno,


Cena 147,90 €

Zľava 17% z pôvodnej ceny: 179,00 € Zobraziť nápoveď

2,96 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Autokamera MIO MiVue 786 Wifi v čiernej farbe sa stane praktickým pomocníkom na cestách. Má 2,7'' dotykový displej so svetelným objektívom F1.8, senzor Exmor od SONY pre zachytenie situácii aj pri zhoršenom svetle. Tvorba záznamov v kvalite Full HD s rýchlosťou záznamu 30fps a uhlom záznamu až 140°. Integrovaná GPS, 3-osý G-senzor a aplikácia ADAS pre bezpečný smer vašej jazdy. Aplikácia MiVue Manager pre zdieľanie obsahu na webe. Fotografický režim pre tvorbu fotiek. Je vybavená slotom pre MicroSD kartu do 128 GB a 240 mAh batériou pre dlhšiu výdrž. Jednoduché upevnenie kamery pomocou otočného držiaka na sklo.

Dotykový displej a Senzor Exmor

Autokamera MIO MiVue 786 Wifi je vybavená dotykovým displejom s uhlopriečkou 2,7" pre jednoduché ovládanie a prezeranie záznamov. Využíva širokouhlý objektív Exmor od spoločnosti Sony, ktorý má rozsah 140°, vďaka čomu zaznamená všetky  nahrávky v kvalite Full HD s rozlíšením 1080p aj v prípade zhoršených svetelných podmienok. Optický senzor so svetelnosťou F1.8 zachytí každý detail, dokonca aj v oblasti mŕveho uhla. Autokamera disponuje Foto režimom, vďaka čomu môžete vašu autokameru využiť aj ako fotoaparát. Zabudovaný AV výstup umožní jednoduché prehrávanie nahrávok priamo na obrazovke televízora.

Jazda bez pokút

Autokamera má v sebe zabudovaný GPS lokátor, ktorý sleduje súradnice a vie odhadnúť rýchlosť a smer jazdy vášho auta. Okrem toho porovnáva získané dáta o polohe, či smere jazdy s databázou radarov. Pri šoférovaní budete pomocou zvukového signálu vopred upozornení na možný radar. Databáza pre model 786 WIFI je navyše po dobu životnosti zariadenia bezplatne aktualizovaná. Na cestách využijete aj GPS prijímač zaznamenavajúci vaše prejdené cesty do máp. Zosynchronizujte kameru s programom MiVue Manager a pozrite si kompletné video o všetkých vami absolvovaných jazdách.

MiVue Manager

Nahrali ste zaujímavé zábery a chcete sa o ne podeliť? Jednoducho pošlite video prostredníctovm integrovanej Wi-Fi do Vášho smartphonu alebo tabletu. Aplikácia MiVue Manager vám umožní prezentovať vaše natočené zábery priamo na sociálnej sieti Facebook® alebo na YouTube ™. Kratšie videá jednoducho spojíte a vytvoríte tak jednotnejší celok, ktorý môže pomôcť pri objasňovaní dopravnej nehody alebo bude vystríhať pred možnými nástrahami. 

ADAS (Advanced Driver Assistance System)

Tento Inteligentný systému pri jazde zabezpečí dve bezpečnostné funkcie: varovanie pri opustení jazdného pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varovanie pred čelným stretom FCWS (Forward Collision Warning System). S týmito funkciami bude jazda ešte bezpečnejšia. LDWS funkcia vás upozorní pri vychádzaní z jazdného pruhu na prichádzajúce vozidlo, čím zabráni možnej kolízii. V prípade FCWS funkcie viete včas zareagovať na prudké brzdenie vozidla pred vami. Pri možnej kolízii využijete 3-osý G senzor, ktorý zaznamená smer a silu nárazu. Aj pri silnejšom náraze G senzor všetko zaznamená a uloží. 

Obsah balenia: kamera MiVue 786, dlhý napájací kábel do auta, otočný držiak na sklo

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 2.7 "
Wi-Fi Áno
GPS Áno
Dotyková obrazovka Áno
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlíšenie 2 mpx
Uhol záberu hl.kamery 140
Fotorežim Áno
Parkovací režim Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia MIO MiVue 786 WiFi

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martin

22.8.2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

super