Mio MiVue 795

Cena:
129,00 €

Pôvodná cena 149,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

POPIS PRODUKTU

Autokamera MIO MiVue 795 disponuje 2,7 “ displejom s rozlíšením 1600 px pri 25 sn./s. Širokouhlý objektív s pozorovacím uhlom 150° sa postará o to aby kamere nič neuniklo. Nechýba ani GPS modul s upozornením na radary a systémom podpory riadenia ADAS. Kamera vyhotovuje dobrý záznam aj za zhoršených svetelných podmienkach vďaka low-light CMOS snímaču. Autokamera má slot pre MicroSDHC karty s možnosťou navýšiť kapacitu až o 128 GB. Batéria má kapacitu 240 mAh. Zariadenie disponuje aplikáciou MiVue Manager ktorá umožňuje okamžité zdieľanie na sociálnych sieťach.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %
Popis produktu

Vysoká kvalita

Super technická výbava autokamery MIO MiVue 795 zaznamenáva mimoriadne videá v rozlíšení 1600 px pri 25 sn./s, 1440 px pri 30 sn./s alebo 1080 px pri 30 sn./s. Autokamera umožňuje ukladať vaše videá vo formáte MP4, ktorý šetrí miesto bez straty na kvalite.

Užitočný aj v noci

Autokamera je vybavená prémiovým low-ligh CMOS snímačom so svetelnosťou F1,8, takže nahráva kvalitné videá aj za zlých svetelných podmienok. Širokouhlý objektív s pozorovacím uhlom 150° bezpečne zaznamená všetko čo potrebujete. Vaše videozáznamy si prezriete na 2,7“ displeji s informáciami v režime HUD.

MiVue Manager - ideálny nástroj pre sledovanie, zdieľanie a archiváciu ciest

MiVue Manager je počítačový program pre správu, analýzu a archiváciu nahraných dát. Program je kompatibilný s operačnými systémami Windows i Mac. Vďaka G senzoru v kamere dokáže MiVue Manager analyzovať udalosti počas jazdy aj pred nehodou a pomôcť tak aj s určením smeru jazdy vinníkov kolízie. Za pomoci dát z integrovanej GPS dokáže program zobraziť aj grafické znázornenie prejdených trás v Google mapách.  MiVue Manager vám tak isto aj umožňuje okamžité zdieľanie dát na sociálnych sieťach.

ADAS (Advanced Driver Assistance System)

Inteligentný systému ADAS pri jazde zabezpečí dve bezpečnostné funkcie: varovanie pri opustení jazdného pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varovanie pred čelným stretom FCWS (Forward Collision Warning System). Tieto dve funkcie pridávajú do zariadenia vysokú hodnotu z hľadiska bezpečnosti, pretože LDWS vás upozorní v prípade, že vychádzate vozidlom z jazdného pruhu, čím potenciálne zabráni priamemu stretu. A ak sa zmenší vzdialenosť medzi vaším vozidlom a vozidlom pred vami, napríklad keď vodič pred vami prudko šliapne na brzdy, funkcia FCWS vás tiež upozorní.

Ľahká inštalácia

Kamera je vybavená silnou prísavkou na sklo a malým otočným držiakom takže je jednoduché s ňou manipulovať. Vďaka malým rozmerom (90,2 × 49 × 35,2 mm) neprekáža na palubnej doske pri šoférovaní.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 2,7 "
iWi-Fi: Nie
iGPS: Áno
Dotyková obrazovka: Nie
Zabudovaný mikrofón: Áno
iMax.rozlíš.videa: 2560x1440
Rozlíšenie: 5 mpx
Uhol záberu hl.kamery: 150
Fotorežim: Áno
Parkovací režim: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mio
Uhol záberu hl.kamery: 150
Počet kamier: 1

Display/Grafika

iUhlopriečka: 2,7 "
Dotyková obrazovka: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 35 mm
Výška: 49 mm
Dĺžka: 90 mm
Hmotnosť: 103 g

Multimedia

Podporované video formáty: H.264
Podporované obraz.formáty: jpg

Funkcie

iGPS: Áno
G-shock senzor: Áno
Parkovací režim: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: napájací kábel do auta, držiak

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SDHC

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: Micro SDHC

Video

iMax.rozlíš.videa: 2560x1440
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 5 mpx

Objektív

Max. svetelnosť objektívu: 1.8

Batérie

Zabudovaná batéria: Áno

Fotoaparát

Fotorežim: Áno

Ostatné

Kód produktu: 4713264282933

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore