Mio MiVue C380 Dual + zadná kamera MiVue A30 čierna

Autokamera, Rozlíšenie: 2 Mpx, Uhol záberu: 130", Max. rozlíšenie videa: 1920x1080 px, Snímková frekvencia videa: 30 sn/s, Uhlopriečka: 2", Ukladacie médium: Micro SDHC, Podporované videoformáty: H.264, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná batéria, Zabudovaný mikrofón, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, GPS. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Autokamera MiVue C380 Dual disponuje 2" displejom s Full HD rozlíšením 1080 px. Maximálna svetelnosť objektívu F1.8. Vstavaný mikrofón. Široký uhol záberu hlavnej kamery 130°. GPS záznam. Disponuje 3-osým G-shock senzorom. Optický senzor Sony. Automatické nahrávanie. Fotografický režim /jpg/. Parkovací režim. Automatická detekcia nehody, upozornenie na rýchlostné radary. Nahrávaný videozáznam vo formáte .MOV /H.264/. Snímková frekvencia pri videu 30 sn./s. Maximálne rozlíšenie videa 1920 × 1080 px. Kompatibilná pamäťová karta Micro SDHC. Prídavná zadná kamera A30 v balení. Batéria s kapacitou 240 mAh. Nabíjací konektor Mini USB.

Váš osobný očitý svedok na cestách

S autokamerou MiVue C380 Dual budete mať vždy dôkaz, čo sa na ceste skutočne stalo. Pre vyššie pohodlie začne palubný kamera nahrávať, keď naštartujete vozidlo. Kamera bude v rozlíšení Full HD 1080 pixelov zaznamenávať vašu cestu a bude fungovať ako váš osobný očitý svedok na ceste. Takže v prípade nehody budete mať vždy záznam, čo sa stalo. Samozrejme môžete palubnú kameru používať aj pri jazde krásnou scenériou, aby ste sa potom o svoj zážitok mohli podeliť s priateľmi a rodinou. Vďaka intuitívnej počítačovej aplikácii MiVue Manager môžete zdieľať svoje videá aj na Facebooku® a YouTube. Kamera predstavuje ideálne riešenie pre každého, kto chce mať pocit bezpečia, aký vám na ceste ponúkne osobné očitý svedok v podobe palubnej kamery.

G-shock senzor spustí nahrávanie v okamihu, kedy nastane nečakaná udalosť

Kamera obsahuje zabudované čidlo nečakaných udalostí. Špeciálny G-shock senzor dokáže identifikovať prudkú zmenu smeru jazdy vozidla a automaticky uloží záznam kľúčových momentov.

GPS lokátor

Integrovaný GPS modul sleduje vašu trasu vrátane rýchlosti, nadmorskej výšky, zemepisnej dĺžky/šírky a smeru jazdy. Vďaka údajom o bezpečnostných kamerách, ktoré sa každý mesiac aktualizujú po celú dobu životnosti zariadenia, budete vždy vedieť, kde máte jazdiť obzvlášť opatrne.

Zadná kamera MiVue™ A30

Súčasťou zariadenia MiVue C380 Dual je aj zadná kamera MiVue A30, ktorá je doplnkom hlavnej kamery a zachytáva situáciu za vozidlom a poskytuje tak dodatočnú ochranu. Záznamový uhol zadnej kamery je 140°.

MiVue Manager - ideálny nástroj pre zdieľanie a archiváciu

MiVue Manager je počítačový program pre správu, analýzu a archiváciu nahraných dát. Program je kompatibilný s operačnými systémami Windows i Mac. Vďaka G-shock senzoru v kamere MiVue C380 Dual dokáže softvér analyzovať udalosti pred nehodou a pomôcť tak aj s určením smeru jazdy vinníkov kolízií. Obľúbenou funkciou programu je tiež zdieľanie nahratých videí na YouTube a Facebooku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 2 "
Wi-Fi Nie
GPS Áno
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlíšenie 2 mpx
Uhol záberu hl.kamery 130 °
Fotorežim Áno
Parkovací režim Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Mio MiVue C380 Dual + zadná kamera MiVue A30 čierna

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Kálmán

31. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca