Mio MiVue Drive 65 Full Europe Lifetime

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −13 %

Uhlopriečka ("): 6 ", Bluetooth: Áno, Kompat.pamäť.karty: micro SDHC, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TMC: Áno, TIR mod: Nie, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Smart notifikácia: Nie, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Nie, Podpora pre Geocaching: Nie,


Cena 209,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 239,00 € Zobraziť nápoveď

4,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

MIO MiVue Drive 65LM bude naozaj skvelou voľbou spomedzi mnohých navigácií. Ide o jedinečné zariadenie, ktoré je okrem GPS vybavené aj kamerou v naozaj vysokej kvalite. Spolu s ňou sa tak dostanete na Vami zvolené miesto bez stresu a meškania. Súčasne si viete celú jazdu nahrať, čo v prípade nehody určite využijete. Disponuje mnohými skvelými funkciami, ktorými si okamžite získa Vaše sympatie. Ovládanie je veľmi jednoduché, preto z neho nemusíte mať žiadne zbytočné obavy. Cesta do práce, školy či obchodov bude bezpečnejšia aj vďaka technológii ADAS. S podporou funkcie LDWS Vás informuje o odklone z jazdných pruhov. Funkciou FCWS zase upozorňuje na hroziace nebezpečenstvo čelnej zrážky. Nemožno opomenúť doživotnú aktualizáciu máp či rýchlostných radarov. S uhlopriečkou obrazovky 6,2 palcov ponúka dostatočne veľkú plochu pre pohodlné sledovanie.

2v1

Unikátne zariadenie MIO MiVue Drive 65LM v sebe skrýva navigáciu a kameru v jednom. Ide tak o zariadenie, ktoré očarí mnohých z Vás. Kombináciou špičkovej navigácie a vstavanej Extreme HD (1296p @30fps) autokamery si okamžite získa Vaše sympatie. Kamera i GPS zariadenie pracujú simultánne, čo je bez pochýb veľkým plusom. Vyznačuje sa skleneným objektívom so širokým zorným poľom 140 stupňov a clonou F1.8.

Skvelý spoločník

Naplánovanie trasy presne podľa štýlu Vašej jazdy bude mimoriadne jednoduché a rýchle. Ponúkne Vám rôzne varianty, prevedie Vás tunelmi, komplikovanými križovatkami, ale pomôže Vám nájsť aj parkovacie miesto. Na výber budete mať z najrýchlejšej, najlacnejšej, najjednoduchšej, ale najkratšej cesty. Komfort jazdy sa s ňou výrazne zvyšuje. Nemožno opomenúť ani doživotnú aktualizáciu máp a rýchlostných radarov. Vždy tak bude disponovať novými diaľnicami či novo vybudovanými obchvatmi. 

Advanced Driver Assistance System

S technológiou Advanced Driver Assistance System (ADAS) je šoférovanie podstatne bezpečnejšie. Ide o inovačný systém, ktorý podporuje funkciu varovania pri opustení jazdného pruhu LDWS a funkciu varovania pred čelným stretom FCWS. Práve vďaka nim predídete rôznym nepríjemnostiach, ktoré sú na cestách bežným javom. Navyše Vás jasnou signalizáciou upozorní aj na prudké zabrzdenie vozidla nachádzajúce sa pred Vami. S Lane Guidance funkciou zase pôjdete vždy v správnom jazdnom pruhu.

Displej

uhlopriečkou veľkou 6,2 palcov ponúka dostatočne veľkú plochu pre pohodlné sledovanie navigácie i samotnej cesty. LCD obrazovka je navyše odolná pred odleskami, čo počas jazdy určite mnohokrát oceníte. Jednoduchým vzhľadom a čistými líniami dokonale vynikne v každom vozidle. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 6 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty micro SDHC
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TMC Áno
TIR mod Nie
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Nie
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Nie
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Mio MiVue Drive 65 Full Europe Lifetime

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Pavol

30. 7. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon