Mio MiVue J60 WiFi

Cena:
103,00 €

Pôvodná cena 133,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,06 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Autokamera Mio MiVue J60 WiFi vďaka svojím kompaktným rozmerom skvelo zapadne do akéhokoľvek automobilu. Zaznamená jazdu vo Full HD rozlíšení 1920 x 1080 pixelov, 150° uhol záberu a clona f/1.8. Disponuje funkciou, ktorá vás upozorní na radary, pokročilým asistenčným systémom pre vodičov (ADAS) a Wi-Fi. Vďaka GPS sa uložia údaje o súradniciach a rýchlosti. Nechýba 3-osový G-Senzor, detekcia pohybu a informácie o situáciach na ceste. Disponuje tiež slotom pre MicroSD kartu až do kapacity 128 GB. Kapacita batérie 240 mAh.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 23 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Autokamera Mio MiVue J60 WiFi vďaka svojím kompaktným rozmerom skvelo zapadne do akéhokoľvek automobilu. Zaznamená jazdu v QHD rozlíšení 2560 x 1600 pixelov, 150° uhol záberu a clona f/1.8. Disponuje funkciou, ktorá vás upozorní na radary, pokročilým asistenčným systémom pre vodičov (ADAS) a Wi-Fi. Vďaka GPS sa uložia údaje o súradniciach a rýchlosti. Nechýba 3-osový G-Senzor, detekcia pohybu, automatické zapínanie, parkovací režím a informácie o situáciach na ceste. Disponuje tiež slotom pre MicroSD kartu až do kapacity 128 GB.

Základné parametre

 • Wi-Fi: Áno
 • GPS: Áno
 • Zabudovaný mikrofón: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kvalitný videozáznam

Nenápadná autokamera Mio MiVue J60 WiFi zachytí každý detail. S Full HD rozlíšením 1920 x1080 bodov, 150° uhlom záberu a clonou f/1.8 bude vaším očitým svedkom pri cestovaní. Neskôr vám natočený záznam pomôže pri riešení kolízií, dopravných nechôd a ďalších momentov na ceste. Pomocou otočného držiaka môžete nastaviť vašu kameru do akéhokoľvek uhla. 

Technológia Wi-Fi

Prostredníctvom bezdrôtovej technológie Wi-Fi môžete všetky vaše súbory prenášať do aplikácie MiVue Pro, čo znamená, že vždy budete mať k dispozícií kópiu vášho záznamu. Zábery z ciest je možné ukladať na pamäťové karty MicroSD s kapacitou až do 128 GB

Hlasové upozornenie

Kamera MiVue J60 ponúka vopred nainštalované bezpečnostné funkcie, ktoré zvýšia vašu bezpečnosť na cestách pokročilými asistenčnými systémami pre vodiča, vrátane systému varovania pred čelným nárazom, systému výstrahy pred vybočením z jazdného pruhu a systému varovania pred mikrospánkom vodiča

GPS prijímač 

Vstavaná GPS umožňuje zaznamenať všetky absolvované cesty do mapových podkladov. Po synchronizácii kamery a programu MiVue Manager tak vodič získa podrobný prehľad o všetkých jazdách vo forme videa, smeru jazdy, rýchlosti i grafického znázornenia ciest na Google mapách

Upozornenie na radary

Aktuálna databáza radarov zaistí pohodovú jazdu bez pokút. Kamera je vybavená GPS lokátorom, ktorý priebežne sleduje súradnice automobilu. Vďaka tomu dokáže kamera odhadnúť rýchlosť jazdy aj jej smer. Kamera vie porovnať dáta s polohou a smerom jazdy vozidla s databázou radarov. Počas šoférovania vás tak prístroj upozorní zvukovým signálom na výskyt radaru a vždy budete vedieť, kde ísť zvlášť opatrne a zložiť nohu z plynu. 

Sledovanie pohybu s G-Senzorom

Vybavená je tiež G-Senzorom, ktorý rýchlo reaguje na náhlu zmenu smeru jazdy a preťaženia. Integrovaný snímač zaznamenáva smer jazdy v troch osiach. Vďaka tomu možno zistiť, odkiaľ prišiel náraz a ako k nemu došlo. V momente, keď G-Senzor zaznamená razantnú zmenu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o udalosti. Ostražitý spolujazdec postráži automobil aj bez dozoru.

Obsah balenia: kamera, nabíjačka do auta, držiak na sklo, návod

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iGPS: Áno
Zabudovaný mikrofón: Áno
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Rozlíšenie: 4,5 mpx
Uhol záberu hl.kamery: 150
Fotorežim: Áno
Parkovací režim: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mio
Uhol záberu hl.kamery: 150
Počet kamier: 1

Konektivita

iWi-Fi: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 34 mm
Výška: 38 mm
Dĺžka: 100 mm
Hmotnosť: 79 g

Multimedia

Podporované video formáty: H.264
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkcie

iGPS: Áno
G-shock senzor: Áno
Parkovací režim: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: návod

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SDHC

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: Micro SDHC

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 4,5 mpx

Objektív

Max. svetelnosť objektívu: 1.8

Batérie

Zabudovaná batéria: Áno

Fotoaparát

Fotorežim: Áno

Ostatné

Kód produktu: 5420027527864

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore