Mio navigácia Spirit 7800 Truck/Karavan čierna

  • Zľava 18 %

Auto-moto navigácia, Uhlopriečka: 5", Magnetický držiak, Bezplatná aktualiz.máp, Interná pamäť, Podpora pamäťových kariet: micro SDHC, Asistent radenia do pruhov:, Upozornenia na limity/radary:, Hlasové ovládanie, TIR mód. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

GPS navigácia MIO Spirit 7800 Truck/Karavan je určená hlavne vodičom nákladných vozidiel a karavanov. Do navigácie definujete údaje o vašom vozidle a navigácia sa už postará o najvhodnejší a bezpečný smer cesty. Prehľadný displej navigácie má uhlopriečku až 5“ a rozlíšenie 800 X 480 px. Navigácia obsahuje doživotnú aktualizáciu máp a rýchlostných radarov. S funkciou TTS sa môžete sústrediť na cestu vďaka hlasovému asistentovi ktorí vám dá presné pokyny. IQ Routes funkcia získava aktuálne informácie o premávke od ostatných zúčastnených vodičov, vďaka čomu navigácia poskytne informáciu o optimálnej trase. Nechýba ani 3D zobrazenie križovatiek, parkovací asistent, plánovač trias alebo skvelá funkcia Near Me ktorá vám rýchlou voľbou nastaví váš ciel vo vašej blízkosti. Balenie ešte obsahuje nabíjačku do auta a USB kábel.

Aktívny magnetický držiak

Držiak je navrhnutý pre pohodlné užívateľské použitie. Magnetický držiak navigácie MIO Spirit 7800 Truck/Karavan umožňuje jednoduché odpojenie od magnetického držiaka čelného skla. Rovnako tak môže byť navigácia cez pripojený držiak napájaná.

Truck režim

Do navigácie definujete údaje o vašom vozidle a navigácia sa už postará o najvhodnejší a bezpečný smer cesty. Bezpečná cesta je navrhnutá s ohľadom na dĺžku, váhu, náklad a typ vozidla (rozmerová a váhová obmedzenia nie sú k dispozícii vo všetkých Európskych regiónoch).

Optimalizované mapy a trasy pomocou IQ Routes ™ 

IQ Route zbiera reálne informácie o prevádzke od ostatných vodičov a optimalizuje na základe týchto informácií vašu trasu, takže sa vyhnete zatvoreným cestám a dopravným zápcham. Okrem toho máte doživotnú aktualizáciu máp až 4-krát ročne.

Parkovací asistent uľahčuje parkovanie

Navigácia bola navrhnutá tak, aby vám maximálne uľahčila nájdenie parkovacích miest. Zariadenie je vybavené funkciou Parkovací asistent, takže keď sa priblížite do vzdialenosti 1 km od cieľa, budete presne vedieť, kde máte zaparkovať a ako sa tam dostanete.

3D náhľady, sprievodca jazdnými pruhmi a TTS

Vďaka funkcii Lane Guidance budete pri odbočovaní vždy v správnom jazdnom pruhu. Trojrozmerné zobrazenie vám umožní pochopiť situáciu pred vami, takže budete mať dostatok času, aby ste sa včas zaradili do správneho jazdného pruhu. Okrem toho máte prístup k 3D náhľadom križovatiek pre lepšiu orientáciu. Samozrejmosťou je aj funkcia TTS vďaka ktorej vám hlasový asistent hovorí názvy ulíc, kde odbočiť a mnoho ďalšieho.

LearnMe Pro™

Zdokonalená funkcia Learn Pro ™ sleduje a študuje váš štýl riadenia s cieľom poskytnúť vám trasy vytvorené na mieru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 5 "
Kompat.pamäť.karty micro SDHC
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TMC Nie
TIR mod Áno
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Nie
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Nie
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mio navigácia Spirit 7800 Truck/Karavan čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami