Mora C 818 AW

Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Vstavaný displej: Áno, Časovač: Áno, Trieda energ.účinnosti: A, Počet programov: 11, Dizajn skrine: voľnestojací, Systém ovládania: Otočné + tlačítka, Typ varnej dosky: Sklokeramická, Celk.vnútor.kapacita rúry: 65 L, Gril: Áno, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramické, Počet el.varných zón: 4, Umiestnenie ovládania: predné, Typ rúry: Elektrický Viac info


Cena 379,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Elektrický sporák Mora C 818 AW v bielej farbe je zaradený do energetickej triedy A. Varná plocha je sklokeramická so 4 samostatnými varnými zónami rôzneho priemeru a výkonu. Každá varná zóna má ukazovateľ zvyškového tepla. Sporák má elektrickú multifunkčnú rúru MF11. Ponúka 11 druhov s presnou reguláciou teploty v rozmedzí 50 – 275 °C ohrevu vrátane grilu a rozmrazovania. Čistenie rúry je veľmi jednoduché pomocou funkcie EcoClean. Dvierka rúry disponujú trojitým bezpečnostným sklom a komfortným zatváraním. Funkcie a varné zóny sporáka Mora C 818 AW sú ovládané pomocou 6 otočných gombíkov a digitálneho dotykového displeja s časovým spínačom s hodinami. V spodnej časti sporáka sa nachádza praktická úložná zásuvka pre plechy. Šírka 60 cm.

 

 

Skvelý pomocník

Elektrický voľne stojaci sporák Mora C 818 AW v bielom prevedení má sklokeramickú varnú dosku a elektrickú multifunkčnú rúru. Ovládanie je pomocou šiestich otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Disponuje tiež dotykovým časovým spínačom s hodinkami pre jednoduché naprogramovanie doby pečenia. Sporák je vybavený praktickým úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Sporák je zaradený do energetickej triedy A.

Jednoduchá funkčnosť

Varná zóna je sklokeramická, ovládaná otočnými gombíkmi a je vybavená 4 varnými zónami Hi-Light s ukazovateľom zvyškového tepla.

 • 1 x Duo Zóna Ø 120/210 mm/ 220 W
 • 1 x Ø 180 mm/1800 W
 • 2 x Ø 145 mm/1200 W)

Rúra sporáku je elektrická, ponúka presnú reguláciu teploty rúry od 50 do 275 °C. Môžete si vybrať z viacerých možností ohrevu. Disponuje aj funkciou EcoClean pre jednoduché čistenie. Rúra je vybavená teleskopickým výsuvom na 1 úrovni,  1 roštom, 1 plechom a maxi pekáčom. Celkový objem rúry je 65 l. Spodná časť rúry poskytuje praktický úložný priestor pre vaše plechy alebo iné kuchynské potreby. Sporák je dodávaný v šírke 60 cm.

Multifunkčná rúra

Multifunkčná rúra sporáku je elektrická. Okrem bežného pečenia ponúka 11 možností ohrevu a praktické osvetlenie. Prispôsobený je aj termostat, ktorý udrží stabilnú teplotu rúry. Rúra podporuje aj funkciu čistenia rúry Eco Clean. Multifunkčný sporák prichádza s novým a komfortným závesom dvierok Komfort a tlmeným zatváraním.

 • horné a spodné vyhrievacie teleso
 • elektrický gril - malý
 • elektrický gril
 • spodné a kruhové teleso s ventilátorom
 • kruhové teleso s ventilátorom
 • spodné teleso s ventilátorom
 • ohrev tanierov
 • EcoClean
 • rozmrazovanie
 • elektrický gril s ventilátorom
 • rýchly predohrev rúry

Teleskopický výsuv

Rúra sporáka je vybavená teleskopickou vodiacou lištou na 1 úrovni. V interiéri rúry sú veľmi praktické a bezpečné pri kontrolovaní, podlievaní, alebo vkladaní a vyberaní pokrmov z rúry.  Vďaka nim získate dokonalý prehľad o vašich pokrmoch. Uľahčujú manipuláciu s plechmi a zabezpečujú výborný prehľad o priebehu pečenia.

Čistiaci program EcoClean

Sporák s funkciou EcoClean vám uľahčí čistenie vašej rúry. Jediné čo musíte urobiť je naliať 0,5 litra vody napríklad do pekáča, vložiť ho do rúry a navoliť na ovládaní sporáka program EcoClean. Po zhruba 30 minútach uvidíte výsledok, ktorý vás určite poteší. Povrch rúry bude viditeľne čistejší vrátane pekáčov a plechov, ktoré ste vložili dovnútra. Mastnota a zapečené škvrny sa uvoľňujú pomocou pary, zmäkčia sa a potom ich jednoducho môžete zotrieť handričkou a vaša rúra bude čistá a pripravená na ďalšie pečenie.

Bezpečné a chladné dvierka

Praktické viacnásobné presklenie rúry s reflexnou vrstvou zabezpečí vám a najmä vašim deťom maximálnu bezpečnosť počas pečenia. Nemusíte sa obávať popálenia a pripravované jedlá si môžete priamo zblízka kontrolovať aj cez zavreté dvierka. Teplota sa udrží vo vnútri, čím optimalizujete aj spotrebu energie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Časovač Áno
Trieda energ.účinnosti A
Počet programov 11
Dizajn skrine voľnestojací
Systém ovládania Otočné + tlačítka
Typ varnej dosky Sklokeramická
Celk.vnútor.kapacita rúry 65 L
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umiestnenie ovládania predné
Typ rúry Elektrický

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Mora C 818 AW

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Erika

6. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Som veľmi spokojná aj vzhľad

Maria

21. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Zatiaľ som spokojná,splnilo to očakavanie

Jozef

22. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon