Mora IM 655

Zobraziť


Šírka: 59.6 cm, Maximálna hlučnosť: 47 dB, Počet súprav riadu: 13, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 299,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná plne integrovaná umývačka riadu Mora IM 655 s kapacitou umývačky pre 13 súprav riadu. Vnútrorné vybavenie pozostáva z 2 úložných košov. Ovládanie umývačky je umiestnené navrchu a je elektronické. Na výber máte z 5 programov a 4 teplôt. Ponúka množstvo príadavných programov a funkcií ako napr. Rýchly program, ExtraDry, Samočistiací program, Hodinové umývanie, Intenzívny program, Špeciálny program pre sklo, Eco program či možnosť odloženého štartu alebo použitia umývacích tabliet 3 v 1. Umývačka je vybavená funkciou Total Aqua Stop proti pretečeniu a funkciou ExtraHygiene, ktorá odstráni vačšinu baktériú pri teplote 75°C. Maximálna hlučnosť dosahuje 47 dB.

Mora IM 655 

Vstavaná umývačka riadu Mora IM 655 so šírkou 45 cm sa stane vaším každodenným pomocníkom vo vašej domácnosti. Na jeden umývací cyklus umyje až 13 obedových súprav riadu a spotrebuje len 9 l vody na jeden cyklus. S 2 úložnými košmi je vhodná do menších rodín alebo tam, kde nie je dostatok miesta pre umývačku. Poteší aj nízkou hlučnosťou, ktorá maximálne dosiahne 47 dB.

Praktické funkcie

O dokonalé suchý riad sa postará funkcia ExtraSušenie. Po aktivácií funkcie sa teplota počas oplachovania zvýši, a vďaka tomu sa tak všetky riady poriadne vysušia. Vo výbave umývačky riadu nechýba ani praktická funkcia Odložený štart, ktorá umožní naprogramovať zapnutie umývačky vopred a tak bude riad umývať vtedy, kedy to vám vyhovuje. 

Total AquaStop

Pre bezpečnosť je umývačka vybavená funkciou AquaStop. Umývačku môžete pokojne nechať v prevádzke cez noc alebo keď práve nie ste doma. V prípade úniku vody alebo zatopenia sa automaticky aktivuje funkcia AquaStop a odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo odčerpá vodu z nádrže umývačky.

Efektívne a rýchle umývanie 

Pre každodenné umývanie riadu vám poslúži praktický Hodinový program, ktorý spoľahlivo umyje mierne znečistený riad. S pridaním funkcie RýchleUmývanie dokonca skráti program o ďalších 15 minút. Funkcia RýchleUmývanie skráti čas umývania len pri vybraných programov. 

Samočistiace funkcie 

Umývačka bude vždy čistá. Disponuje samočistiacím programom, ktorý vam pomäže udržiať umývačku čistú bez toho, aby ste ju museli manuálne čistiť. Ďalšou výhodou je bezchybná prevádzka filtra. Oplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra sa postarajú o to, aby filter pracoval bez porúch. 

Rozmaznávajte svoje poháre 

Ďalším praktickým programom vo výbave umývačky je program pre sklo. Tento špeciálne vyvinutý program využíva nižšiu teplotu umývania a tým sa šetrne postará o všetok sklenený riad, dokonca aj o krištáľové poháre. Výsledkom je krásne čistý a žiarivý riad. 

ExtraHygiene

Program ExtraHygiene napodobňuje sterilizačný proces, pre extra hygienicky čisté riady. Predlžuje čas umývania a zvýšoje teplotu o 5°C, pri zvolenom programe (v závislosti od modelu). Funkcia ExtraHygiene spolu s intenzívnym programom umožní umývanie pri teplote až 75°C, čo je dostatočne vysoká teplota aby eliminovala väčinu baktérií. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 47 dB
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Mora IM 655

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Štefan

23. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


ok