Mora IM 656


Šírka: 59.6 cm, Maximálna hlučnosť: 45 dB, Počet súprav riadu: 13, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 339,00 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 379,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná plne integrovaná umývačka riadu Mora IM 656 s kapacitou umývačky pre 13 súprav riadu. Vnútorné vybavenie pozostáva z 2 úložných košov. Ovládanie umývačky je umiestnené navrchu a je elektronické. Na výber máte z 5 programov a 5 teplôt. Ponúka množstvo prídavných programov a funkcií ako napr. Rýchly program, Samočistiací program, Hodinové umývanie, Intenzívny program, Špeciálny program pre sklo, Eco program, funkcia SušeniePlus či možnosť odloženého štartu alebo použitia umývacích tabliet 3 v 1. Umývačka je vybavená funkciou Total Aqua Stop proti pretečeniu a funkciou ExtraHygiene, ktorá odstráni vačšinu baktériú pri teplote 75°C. Maximálna hlučnosť dosahuje 45 dB.

Mora IM 656 

Vstavaná umývačka riadu Mora IM 656 sa stane vaším každodenným pomocníkom vo vašej domácnosti. Na jeden umývací cyklus umyje až 13 obedových súprav riadu a spotrebuje len 9,9 l vody na jeden cyklus. S 2 úložnými košmi je vhodná do menších rodín alebo tam, kde nie je dostatok miesta pre umývačku. Poteší aj nízkou hlučnosťou, ktorá maximálne dosiahne 45 dB.

Auto program 

Umývačka riadu disponuje programom Auto, ktorý bude ideálny pre všetky vaše potreby. Už nepotrebujete žiaden špeciálny program pre sklo či na intenzívne umývanie, vďaka automatickému programu. Senzorová technológia nastaví program umývania tak, aby boli riady dokonalo čisté, pri optimalizovanej spotrebe vody a energie. 

Efektívne sušenie 

Umývačka riadu sa postará o rýchle vysušenie riadu s nízkou spotrebou. Po skončení umývacieho cyklu automaticky mierne pootvorí dvierka, aby sa tak vypustila prebytočná para. Do vnútra sa dostane čerstvý vzduch takže riady úplne vyschnú. 

Total AquaStop

Pre bezpečnosť je umývačka vybavená funkciou AquaStop. Umývačku môžete pokojne nechať v prevádzke cez noc alebo keď práve nie ste doma. V prípade úniku vody alebo zatopenia sa automaticky aktivuje funkcia AquaStop a odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo odčerpá vodu z nádrže umývačky.

Odložený štart

Vo výbave umývačky riadu nechýba ani praktická funkcia Odložený štart, ktorá sa prispôsobí vám. Funkcia umožní naprogramovať zapnutie umývačky vopred a tak bude riad umývať vtedy, kedy to vám vyhovuje. 

Efektívne a rýchle umývanie 

Pre každodenné umývanie riadu vám poslúži praktický Hodinový program, ktorý spoľahlivo umyje mierne znečistený riad. S pridaním funkcie RýchleUmývanie dokonca skráti program o ďalších 15 minút. Funkcia RýchleUmývanie skráti čas umývania len pri vybraných programov. 

Samočistiace funkcie 

Umývačka bude vždy čistá. Disponuje samočistiacím programom, ktorý vam pomäže udržiať umývačku čistú bez toho, aby ste ju museli manuálne čistiť. Ďalšou výhodou je bezchybná prevádzka filtra. Oplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra sa postarajú o to, aby filter pracoval bez porúch. 

Rozmaznávajte svoje poháre 

Ďalším praktickým programom vo výbave umývačky je program pre sklo. Tento špeciálne vyvinutý program využíva nižšiu teplotu umývania a tým sa šetrne postará o všetok sklenený riad, dokonca aj o krištáľové poháre. Výsledkom je krásne čistý a žiarivý riad. 

ExtraHygiene

Program ExtraHygiene napodobňuje sterilizačný proces, pre extra hygienicky čisté riady. Predlžuje čas umývania a zvýšoje teplotu o 5°C, pri zvolenom programe (v závislosti od modelu). Funkcia ExtraHygiene spolu s intenzívnym programom umožní umývanie pri teplote až 75°C, čo je dostatočne vysoká teplota aby eliminovala väčinu baktérií. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora IM 656

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené