Mora IM 685 S


Vstavaná umývačka riadu IKEA, Energetická trieda D, Kapacita 16 súprav riadu, Spotreba energie: 85 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 45 dB, Spotreba vody 11 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom: Nie, Počet programov: 5, AquaStop funkcia: Áno, Výška: 81,7 cm, Šírka: 59,6 cm, Hĺbka: 55,6 cm. Viac info


Cena 419,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

vstavaná umývačka riadu Mora IM 685 S, energetická trieda D, umyje 16 sád riadu, šírka 60 cm, spotreba vody 11 litrov na cyklus, 5 umývacích programov, 3 priestranné koše, funkcia odložený štart o 24 hodín, funkcia Total Aqua Stop, funkcia Sušenie Plus s automatickým pootvorením dvierok, ExtraHygiene program, tlačidlá na ovládanie, hlučnosť 45 dB, rozmery (VxŠxH): 81,7 x 59,6 x 55,6 cm

Mora IM 685 S 

Vstavaná umývačka riadu Mora IM 685 S sa stane vaším každodenným pomocníkom vo vašej domácnosti. Na jeden umývací cyklus umyje až 16 obedových súprav riadu a spotrebuje len 11 l vody na jeden cyklus. S 3 úložnými košmi je vhodná do väčších rodín. Poteší aj nízkou hlučnosťou, ktorá maximálne dosiahne 45 dB.

Programy a funkcie 

  • Programy: 1h program umývanie, AUTO program, Samočistiaci program, Intenzívny program, Špeciálny program pre sklo
  • Funkcie: Total Aqua Stop, SušeniePlus, ExtraHygiena, Rýchle Umývanie

Auto program 

Umývačka riadu disponuje programom Auto, ktorý bude ideálny pre všetky vaše potreby. Už nepotrebujete žiaden špeciálny program pre sklo či na intenzívne umývanie, vďaka automatickému programu. Senzorová technológia nastaví program umývania tak, aby boli riady dokonalo čisté, pri optimalizovanej spotrebe vody a energie. 

Prakticky navrhnutý interiér

Vnútro umývačky je vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľnými košmi pre ľahké nakladanie. Systém nastavenia výšky koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Držiaky na taniere v spodnom koši možno ľahko zložiť, aby poskytli viac priestoru pre väčšie predmety. Všetko je starostilo navrhnuté tak, aby bola manipulácia jednoduchá. 

ExtraHygiene

Program ExtraHygiene napodobňuje sterilizačný proces, pre extra hygienicky čisté riady. Predlžuje čas umývania a zvýšoje teplotu o 5°C, pri zvolenom programe (v závislosti od modelu). Funkcia ExtraHygiene spolu s intenzívnym programom umožní umývanie pri teplote až 75°C, čo je dostatočne vysoká teplota aby eliminovala väčinu baktérií. 

Rozmaznávajte svoje poháre 

Ďalším praktickým programom vo výbave umývačky je program pre sklo. Tento špeciálne vyvinutý program využíva nižšiu teplotu umývania a tým sa šetrne postará o všetok sklenený riad, dokonca aj o krištáľové poháre. Výsledkom je krásne čistý a žiarivý riad. 

Tie najlepšie výsledky umývania

Umývačka disponuje tretím ostrekovacím ramenom pre ešte lepšie pokrytie vodou. Zaistí perfektné výsledky umývania a všetok riad bude vždy spoľahlivo umytý. 

Samočistiace funkcie 

Umývačka bude vždy čistá. Disponuje samočistiacím programom, ktorý vam pomäže udržiať umývačku čistú bez toho, aby ste ju museli manuálne čistiť. Ďalšou výhodou je bezchybná prevádzka filtra. Oplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra sa postarajú o to, aby filter pracoval bez porúch. 

Efektívne a rýchle umývanie 

Pre každodenné umývanie riadu vám poslúži praktický Hodinový program, ktorý spoľahlivo umyje mierne znečistený riad. S pridaním funkcie RýchleUmývanie dokonca skráti program o ďalších 15 minút. Funkcia RýchleUmývanie skráti čas umývania len pri vybraných programov. 

Príborová zásuvka 

S umývačkou riadu získate dokonalú organizáciu. Vďaka príborovej zásuvke, ktorá sa nachádza hore, si kusy príborov pekne zorganizujete a umiestníte oddelene, čím sa tak zabráni ich poškrabaniu.

Odložený štart

Vo výbave umývačky riadu nechýba ani praktická funkcia Odložený štart, ktorá sa prispôsobí vám. Funkcia umožní naprogramovať zapnutie umývačky vopred a tak bude riad umývať vtedy, kedy to vám vyhovuje. 

Total AquaStop

Pre bezpečnosť je umývačka vybavená funkciou AquaStop. Umývačku môžete pokojne nechať v prevádzke cez noc alebo keď práve nie ste doma. V prípade úniku vody alebo zatopenia sa automaticky aktivuje funkcia AquaStop a odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo odčerpá vodu z nádrže umývačky.

SušeniePlus 

Umývačka riadu sa postará o rýchle vysušenie riadu s nízkou spotrebou. Po skončení umývacieho cyklu automaticky mierne pootvorí dvierka, aby sa tak vypustila prebytočná para. Do vnútra sa dostane čerstvý vzduch takže riady úplne vyschnú. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora IM 685 S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami