Mora IM 687


Šírka: 59.6 cm, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Počet súprav riadu: 16, Trieda energetickej účinnosti 2021: C, Elektronický informačný list


Cena 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Mora IM 687 s kapacitou umývačky pre 16 súprav riadu. Vnútorné vybavenie pozostáva z 3 úložných košov (nechýba príborová zásuvka). Ovládanie umývačky je umiestnené navrchu a je tlačidlové. Na výber máte z 5 programov a 5 teplôt. Ponúka množstvo prídavných programov a funkcií ako napr. Auto program, Rýchly program, Samočistiací program, Hodinové umývanie, Intenzívny program, Špeciálny program pre sklo, Eco program, funkcia SušeniePlus či možnosť odloženého štartu alebo použitia umývacích tabliet 3 v 1. Umývačka je vybavená funkciou Total Aqua Stop proti pretečeniu a funkciou ExtraHygiene, ktorá odstráni vačšinu baktériú pri teplote 75°C. Maximálna hlučnosť dosahuje 44 dB.

Mora IM 687

Vstavaná umývačka riadu Mora IM 687 sa stane vaším každodenným pomocníkom vo vašej domácnosti. Na jeden umývací cyklus umyje až 16 obedových súprav riadu a spotrebuje len 9,6 l vody na jeden cyklus. S 3 úložnými košmi je ideálna do väčších rodín. Poteší aj nízkou hlučnosťou, ktorá maximálne dosiahne 44 dB.

Invertorový motor

Invertorový PowerDrive motor sa postará o spoľahlivý výkon a dlhú životnosť umývačky. Spolu s reguláciou otáčok zaistí vysoký výkon s tichou prevádzkou, nizkou spotrebou energie a dlhú životnosť. 

Auto program 

Umývačka riadu disponuje programom Auto, ktorý bude ideálny pre všetky vaše potreby. Už nepotrebujete žiaden špeciálny program pre sklo či na intenzívne umývanie, vďaka automatickému programu. Senzorová technológia nastaví program umývania tak, aby boli riady dokonalo čisté, pri optimalizovanej spotrebe vody a energie. 

Efektívne sušenie 

Umývačka riadu sa postará o rýchle vysušenie riadu s nízkou spotrebou. Po skončení umývacieho cyklu automaticky mierne pootvorí dvierka, aby sa tak vypustila prebytočná para. Do vnútra sa dostane čerstvý vzduch takže riady úplne vyschnú. 

Total AquaStop

Pre bezpečnosť je umývačka vybavená funkciou AquaStop. Umývačku môžete pokojne nechať v prevádzke cez noc alebo keď práve nie ste doma. V prípade úniku vody alebo zatopenia sa automaticky aktivuje funkcia AquaStop a odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo odčerpá vodu z nádrže umývačky.

Odložený štart

Vo výbave umývačky riadu nechýba ani praktická funkcia Odložený štart, ktorá sa prispôsobí vám. Funkcia umožní naprogramovať zapnutie umývačky vopred a tak bude riad umývať vtedy, kedy to vám vyhovuje. 

Príborová zásuvka 

S umývačkou riadu získate dokonalú organizáciu. Vďaka príborovej zásuvke, ktorá sa nachádza hore, si kusy príborov pekne zorganizujete a umiestníte oddelene, čím sa tak zabráni ich poškrabaniu.

Efektívne a rýchle umývanie 

Pre každodenné umývanie riadu vám poslúži praktický Hodinový program, ktorý spoľahlivo umyje mierne znečistený riad. S pridaním funkcie RýchleUmývanie dokonca skráti program o ďalších 15 minút. Funkcia RýchleUmývanie skráti čas umývania len pri vybraných programov. 

Samočistiace funkcie 

Umývačka bude vždy čistá. Disponuje samočistiacím programom, ktorý vam pomäže udržiať umývačku čistú bez toho, aby ste ju museli manuálne čistiť. Ďalšou výhodou je bezchybná prevádzka filtra. Oplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra sa postarajú o to, aby filter pracoval bez porúch. 

Tie najlepšie výsledky umývania

Umývačka disponuje tretím ostrekovacím ramenom pre ešte lepšie pokrytie vodou. Zaistí perfektné výsledky umývania a všetok riad bude vždy spoľahlivo umytý. 

Praktické možnosti 

Vnútro umývačky je vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľnými košmi pre ľahké nakladanie. Systém nastavenia výšky koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Držiaky na taniere v spodnom koši možno ľahko zložiť, aby poskytli viac priestoru pre väčšie predmety. Všetko je starostilo navrhnuté tak, aby bola manipulácia jednoduchá. 

ExtraHygiene

Program ExtraHygiene napodobňuje sterilizačný proces, pre extra hygienicky čisté riady. Predlžuje čas umývania a zvýšoje teplotu o 5°C, pri zvolenom programe (v závislosti od modelu). Funkcia ExtraHygiene spolu s intenzívnym programom umožní umývanie pri teplote až 75°C, čo je dostatočne vysoká teplota aby eliminovala väčinu baktérií. 

Rozmaznávajte svoje poháre 

Ďalším praktickým programom vo výbave umývačky je program pre sklo. Tento špeciálne vyvinutý program využíva nižšiu teplotu umývania a tým sa šetrne postará o všetok sklenený riad, dokonca aj o krištáľové poháre. Výsledkom je krásne čistý a žiarivý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora IM 687

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené