Mora K 140 AW

13× Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −20 %

Black Friday

Platí už len

2 dni 0 hodín

Typ varnej dosky: Plynová, Gril: Nie, Počet horákov/varných zón: 4, Počet plynových horákov: 4,


Black Friday cenaZľava 20 % 149,00 €

Ušetrite: 38,00 €

Pôvodná cena: 187,00 €

2,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaný voľne stojaci sporák Mora K 140 AW s plynovou varnou doskou a elektrickou rúrou v bielej farbe. Varná doska vybavená bezpečnostnými poistkami Stop Gas pre 4 horáky a smaltovanou bezpečnostnou dvojdielnou mriežkou. Horáky sú ovládané otočnými gombíkmi, umiestnenými vpredu. Varné horáky nemajú elektrické zapaľovanie. Regulácia tepoty v rúre je v rozmedzí 50 - 275 °C. Rúra ponúka 3 funkcie pečenia a funkciu EcoClean na pohodlné čistenie. Štandardnou výbavou rúry sú prelisové vodítka, 1 rošt. Sporák má objem rúry 68 l s chladnými dvierkami. V spodnej časti rúry sa nachádza praktický výklopný úložný priestor. Elektrické napätie 230 V. Šírka : 50 cm.

 

 

Jednoduchý ale účelný

Kombinovaný sporák Mora K 140 AW je voľne stojaci v bielom prevedení. Ovládanie je pomocou štyroch otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Varné horáky nemajú elektrické zapaľovanie. Sporák je vybavený praktickým výklopným úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Sporák je zaradený do energetickej triedy A.

Funkcie rúry

Rúra sporáku je elektrická, ponúka presnú reguláciu teploty rúry od 50 do 275 °C. K dispozícii má 3 funkcie pečenia a praktické vnútorné osvetlenie. Celkový objem rúry je 68 l.  Rúra disponuje prelisovými vodítkami s 1 roštom. Spodná časť rúry poskytuje úložný priestor pre vaše plechy alebo iné kuchynské potreby.

  • Horné a spodné vyhrievacie teleso
  • Horné vyhrievacie teleso
  • Spodné vyhrievacie teleso

Varná zóna

Varná doska ovládaná otočnými gombíkmi je vybavená 4 plynovými horákmi rôzneho priemeru a výkonu, ktoré sú chránené dvojdielnou smaltovanou ochrannou mriežkou. Nemusíte sa viac obávať o bezpečnosť mriežka chráni proti prevrnutiu nádoby. Horáky sú vybavné bezpečnostnými poistkami StopGas, ktoré eliminujú náhodné vypnutie a možný únik plynu. Poistka automaticky uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa, aj pri pretečení obsahu hrnca alebo prievane. Zaručuje maximálnu bezpečnosť pri varení.Sporák je dodávaný v šírke 50 cm. Elektrické napätie: 230 V.

Program EcoClean

Tento program vám zjednoduší čistenie rúry. Jediné, čo je potrebené urobiť, je naliať 0,5 l vody napr. do pekáča a zvoliť na ovládači rúry program EcoClean. Po cca. 30 minútach, môžete vidieť výsledok - videteľne čistý vnútorný povrch rúry vrátane pekáčov a plechov. Pomocou pary sa uvoľní mastnota a zapečené škvrny sa zmäkčia, potom ich stačí veľmi jednoducho utrieť handričkou a vaša rúra bude čistá a pripravená na ďalšie použitie.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ varnej dosky Plynová
Gril Nie
Počet horákov/varných zón 4
Počet plynových horákov 4

Hodnotenie