Mora K 140 AW

15× Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj

Kombinovaný sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 68 l, Plynová varná doska, 4 varných zón, Celkový výkon rúry: 2200 W, biela farba, Gril: Nie, Výška: 85 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 59,4 cm. Viac info


Cena 189,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 19,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,6 / 5

16×

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

15 + nakupů

Zobraziť 16 recenzií

Popis produktu

Kombinovaný voľne stojaci sporák Mora K 140 AW s plynovou varnou doskou a elektrickou rúrou v bielej farbe. Varná doska vybavená bezpečnostnými poistkami Stop Gas pre 4 horáky a smaltovanou bezpečnostnou dvojdielnou mriežkou. Horáky sú ovládané otočnými gombíkmi, umiestnenými vpredu. Varné horáky nemajú elektrické zapaľovanie. Regulácia tepoty v rúre je v rozmedzí 50 - 275 °C. Rúra ponúka 3 funkcie pečenia a funkciu EcoClean na pohodlné čistenie. Štandardnou výbavou rúry sú prelisové vodítka, 1 rošt. Sporák má objem rúry 68 l s chladnými dvierkami. V spodnej časti rúry sa nachádza praktický výklopný úložný priestor. Elektrické napätie 230 V. Šírka : 50 cm.

 

 

Jednoduchý ale účelný

Kombinovaný sporák Mora K 140 AW je voľne stojaci v bielom prevedení. Ovládanie je pomocou štyroch otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Varné horáky nemajú elektrické zapaľovanie. Sporák je vybavený praktickým výklopným úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Sporák je zaradený do energetickej triedy A.

Funkcie rúry

Rúra sporáku je elektrická, ponúka presnú reguláciu teploty rúry od 50 do 275 °C. K dispozícii má 3 funkcie pečenia a praktické vnútorné osvetlenie. Celkový objem rúry je 68 l.  Rúra disponuje prelisovými vodítkami s 1 roštom. Spodná časť rúry poskytuje úložný priestor pre vaše plechy alebo iné kuchynské potreby.

 • Horné a spodné vyhrievacie teleso
 • Horné vyhrievacie teleso
 • Spodné vyhrievacie teleso

Varná zóna

Varná doska ovládaná otočnými gombíkmi je vybavená 4 plynovými horákmi rôzneho priemeru a výkonu, ktoré sú chránené dvojdielnou smaltovanou ochrannou mriežkou. Nemusíte sa viac obávať o bezpečnosť mriežka chráni proti prevrnutiu nádoby. Horáky sú vybavné bezpečnostnými poistkami StopGas, ktoré eliminujú náhodné vypnutie a možný únik plynu. Poistka automaticky uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa, aj pri pretečení obsahu hrnca alebo prievane. Zaručuje maximálnu bezpečnosť pri varení.Sporák je dodávaný v šírke 50 cm. Elektrické napätie: 230 V.

Program EcoClean

Tento program vám zjednoduší čistenie rúry. Jediné, čo je potrebené urobiť, je naliať 0,5 l vody napr. do pekáča a zvoliť na ovládači rúry program EcoClean. Po cca. 30 minútach, môžete vidieť výsledok - videteľne čistý vnútorný povrch rúry vrátane pekáčov a plechov. Pomocou pary sa uvoľní mastnota a zapečené škvrny sa zmäkčia, potom ich stačí veľmi jednoducho utrieť handričkou a vaša rúra bude čistá a pripravená na ďalšie použitie.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ varnej dosky Plynová
Gril Nie
Počet horákov/varných zón 4
Počet plynových horákov 4

Hodnotenie

4,6 / 5

16 recenzií Mora K 140 AW

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Pavel

4. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • pomer cena a výkon

výborná nay doprava


Jana

18. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • kvalita za dobrú cenu

milan

9. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon

Martin

10. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Jednoduchý sporák ale spĺňa to, na čo je určený
 • Žiadne

Super