Mora K 5255 DS


Kombinovaný sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 70 l, Plynová varná doska, 4 varných zón, Celkový výkon rúry: 2200 W, strieborná farba, Výška: 85 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 59,4 cm. Viac info


Cena 339,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,6 / 5

16×

90.7% Kvalita
Výborná

88% Hodnota za peniaze
Výborná

16 + nakupů

Zobraziť 16 recenzií

Popis produktu

Kombinovaný sporák Mora K 5255 DS v atraktívnom dizajne INOX Look so štyrmi plynovými horákmi s integrovaným zapaľovaním a multifunkčnou rúrou s objemom 70 l. Patrí do energetickej triedy A. Rúra ponúka 8 rôznych programov a reguláciu teploty v rozmedzí 50 – 275 °C. Sporák disponuje dvojdielnou smaltovanou mriežkou, funkciou ECO CLEAN, praktickým úložným priestorom a chladnými dvierkami rúry. Súčasťou balenia je tiež rošt a XXL hlboký pekáč.

 

 

 

Jednoduchý ale účelný

Kombinovaný sporák Mora K 5255 DS je voľne stojaci v dizajne INOX Look prevedení. Ovládanie horákou je pomocou 4 otočných gombíkov., ktoré sú umiestnené v prednej časti. Integrované zapaľovanie horákov je riešené priamo v samotnom ovládacom gombíku plynu, stačí iba jednou rukou otočiť požadovaným gombíkom automaticky zapáli plynový horák. Horáky sú kryté dvojdielnou smaltovanou mriežkou, ktorá zaisťuje bezpečný posun riadu vo všetkých smeroch. Sporák je vybavený aj praktickým výklopným úložným priestorom v spodnej časti, kde si môžete uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad. 

StopGas

Horáky sú vybavné bezpečnostnými poistkami StopGas, ktoré eliminujú náhodné vypnutie a možný únik plynu. Poistka automaticky uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa, aj pri pretečení obsahu hrnca alebo prievane. Zaručuje maximálnu bezpečnosť pri varení.

  • vľavo vpredu Ø 5,4 cm  1 kW
  • vpravo vpredu Ø 9,9 cm  3 kW
  • vľavo vzadu Ø 7,4 cm  1,9 kW
  • vpravo vzadu Ø 7,4 cm  1,9 kW

Funkcie rúry

Rúra sporáku je elektrická, ponúka presnú reguláciu teploty rúry od 50 do 275 °C. K dispozícii má 8 funkcií pečenia a praktické vnútorné osvetlenie. Celkový objem rúry je 70 l.  Rúra disponuje drôtenými vodítkami s1 roštom. Spodná časť rúry poskytuje úložný priestor pre vaše plechy alebo iné kuchynské potreby. Špeciálny program na čistenie rúry ECO CLEAN vám zaistí bez veľkej námahy vyčistenie vnútrajška rúry. 

Program EcoClean

Tento program vám zjednoduší čistenie rúry. Jediné, čo je potrebené urobiť, je naliať 0,5 l vody napr. do pekáča a zvoliť na ovládači rúry program EcoClean. Po cca. 30 minútach, môžete vidieť výsledok - videteľne čistý vnútorný povrch rúry vrátane pekáčov a plechov. Pomocou pary sa uvoľní mastnota a zapečené škvrny sa zmäkčia, potom ich stačí veľmi jednoducho utrieť handričkou a vaša rúra bude čistá a pripravená na ďalšie použitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ varnej dosky Plynová
Gril Nie
Počet horákov/varných zón 4
Počet plynových horákov 4

Návody a manuály

Hodnotenie

4,6 / 5

16 recenzií Mora K 5255 DS

90.7% Kvalita
Výborná

88% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Michal

4. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaAdriana

26. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Všetko
  • Nič

Veľká spokojnosť


Mária

25. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéTomáš

12. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Cena

Ok