Mora K 561 BW

20× Zobraziť

  AkciaOdporúčame
 • Zľava
 • Doprava zadarmo

Typ varnej dosky: Plynová, Gril: Nie, Počet horákov/varných zón: 4, Počet plynových horákov: 4,


Cena 249,00 €

Zľava 7 % z pôvodnej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

4,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

20×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

19 + nakupů

Zobraziť 20 recenzií

Popis produktu

Kombinovaný voľnestojaci sporák Mora K 561 BW s plynovou varnou doskou a multifunkčnou elektrickou rúrou v bielej farbe. Varná doska vybavená bezpečnostnými poistkami Stop Gas pre 4 horáky a smaltovanou bezpečnostnou dvojdielnou mriežkou Stabil plus. Horáky sú ovládané otočnými gombíkmi s integrovaným zapaľovaním. Regulácia tepoty v rúre je v rozmedzí 50 - 275°C. Disponuje funkciou ECO Clean na pohodlné čistenie rúry, funkciou rozmrazovania, funkciou ohrevu tanierov, prelisovými roštami a osvetlením. Štandardnou výbavou rúry sú 1 rošt a 1 plech. Sporák Mora K 561 BW má objem rúry 62 l s chladnými dvierkami. V spodnej časti rúry sa nachádza praktický úložný priestor. Elektrické napätie 230 V. Šírka 50cm.

 

 

Jednoduchý ale účelný

Kombinovaný sporák Mora K 561 BW voľne stojaci v bielom prevedení má ovládanie pomocou šiestich otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Sporák je vybavený praktickým úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Sporák je zaradený do energetickej triedy A.

Multifunkčná rúra

Multifunkčná rúra sporáku je elektrická. Okrem bežného pečenia ponúka širokú škálu možností ako napr horné, dolné a kruhové vyhrievacie teleso, ventilátor s horným, dolným a kruhovým telesom ventilátoru, rozmrazovanie, ohrev tanierov. Prispôsobený je aj termostat, ktorý udrží stabilnú teplotu rúry. Rúra podporuje aj funkciu čistenia rúry Eco Clean. Teplotu môžete nastaviť od 50 – 275°C. Praktické prelisové vedenie uľahčuje manipuláciu s plechmi a roštmi. Príslušenstvo v balení sporáka: 1 rošt, 1 plech.

Jednoduchá funkčnosť

Rúra sporáku je elektrická, ponúka presnú reguláciu teploty rúry od 50 do 275°C. Varná doska ovládaná otočnými gombíkmi je vybavená 4 plynovými horákmi, ktoré sú chránené dvojdielnou smaltovanou ochrannou mriežkou Stabil plus. Nemusíte sa viac obávať o bezpečnosť, mriežka chráni proti prevrnutiu nádoby. Celkový objem rúry je 62 l. Spodná časť rúry poskytuje úložný priestor pre vaše plechy alebo iné kuchynské potreby. Sporák je dodávaný v šírke 50 cm. Elektrické napätie: 230 V.

Poistka StopGas

Horáky kombinovaného sporáka sú vybavené bezpečnostnými poistkami StopGas, ktoré eliminujú samovoľné vypnutie a prípadný únik plynu. Táto poistka automaticky uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka, napríklad pri pretečení obsahu hrnca alebo pri prievane a zaručí vám tak maximálnu bezpečnosť pri varení.

Program EcoClean

Tento program vám zjednoduší čistenie rúry. Jediné, čo je potrebené urobiť, je naliať 0,5 l vody napr. do pekáča a zvoliť na ovládači rúry program EcoClean. Po cca. 30 minútach, môžete vidieť výsledok - videteľne čistý vnútorný povrch rúry vrátane pekáčov a plechov. Pomocou pary sa uvoľní mastnota a zapečené škvrny sa zmäkčia, potom ich stačí veľmi jednoducho utrieť handričkou a vaša rúra bude čistá a pripravená na ďalšie použitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ varnej dosky Plynová
Gril Nie
Počet horákov/varných zón 4
Počet plynových horákov 4

Hodnotenie

4,9 / 5

20 recenzií Mora K 561 BW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ivona

24. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania
 • Nam ho kratko na posúdenie,ale zatial ok

Jedniduchy ake prakticky


Vladimír

29. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Tradičná a zabehnutá značka - istota kvality.
 • Snáď to už tiež nevyrábajú v Číne?!?!
 • Zatial žoadne.

Výrobok ktorý slúži tak ako má.


Martin

22. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon

spokojnost


Jana

17. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Dobry den, <br /> nemozem produkt zhodnotit, lebo sme nakoniec Moru vymenili za Beko sporak...