Mora K 865 BW

  • Zľava

Kombinovaný sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 62 l, Plynová varná doska, 4 varných zón, Celkový výkon rúry: 3200 W, biela farba, Gril, Výška: 85 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 59,4 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Kombinovaný voľnestojaci sporák Mora K 865 BW s plynovou varnou doskou a multifunkčnou elektrickou rúrou MF11 v bielej farbe. Varná doska vybavená bezpečnostnými poistkami Stop Gas pre 4 horáky a smaltovanou bezpečnostnou dvojdielnou mriežkou Stabil plus. Sporák má zabudovaný dotykový časový spínač s hodinami. Horáky sú ovládané otočnými gombíkmi s integrovaným zapaľovaním. Regulácia tepoty v rúre je v rozmedzí 50 - 275 °C. Rúra disponuje funkciou EcoClean na pohodlné čistenie, funkciou rozmrazovania, funkciou ohrevu tanierov, veľkým grilom 2700 W, prelisovými roštmi a osvetlením. Štandardnou výbavou rúry sú 1 rošt, 1 MAXI pekáč XXL 8 l. Sporák Mora K 865 BW má objem rúry 64 l s chladnými dvierkami. V spodnej časti rúry sa nachádza praktický úložný priestor. Elektrické napätie 230 V. Rozmer: 50cm.

 

 

Jednoduchý ale účelný

Kombinovaný sporák Mora K 865 BW voľne stojaci v bielom prevedení. Ovládanie je s integrovaným zapaľovaním horákov, pomocou šiestich otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Gombíky esteticky dopĺňa zabudovaný digitálny dotykový časový spínač s hodinami pre naprogramovanie času pečenia. Sporák je vybavený praktickým úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Sporák je zaradený do energetickej triedy A.

Jednoduchá funkčnosť

Rúra sporáku je elektrická, ponúka presnú reguláciu teploty rúry od 50 do 250 °C. Varná doska ovládaná otočnými gombíkmi s integrovaným zapaľovaním je vybavená 4 plynovými horákmi, ktoré sú chránené dvojdielnou smaltovanou ochrannou mriežkou Stabil plus. Nemusíte sa viac obávať o bezpečnosť, mriežka chráni proti prevrnutiu nádoby. Celkový objem rúry je 64 l. Spodná časť rúry poskytuje úložný priestor pre vaše plechy alebo iné kuchynské potreby. Sporák je dodávaný v šírke 50 cm. Elektrické napätie: 230 V.

Multifunkčná rúra

Multifunkčná rúra sporáku je elektrická a ponúka 11 funkcií. Okrem bežného pečenia ponúka širokú škálu možností ako napr horné, dolné a kruhové vyhrievacie teleso, ventilátor s horným, dolným a kruhovým telesom ventilátoru, rozmrazovanie, ohrev tanierov, veľkým grilom 2700 W a osvetlením. Prispôsobený je aj termostat, ktorý udrží stabilnú teplotu rúry. Rúra podporuje aj funkciu čistenia rúry Eco Clean. Multifunkčný sporák prichádza s novým a komfortným závesom dvierok Komfort a tlmeným zatváraním. Teplotu môžete nastaviť od 50 – 250 °C. Príslušenstvo v balení sporáka: 1 x rošt rúry a 1 x pekáč MAXI XXL 8 l.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ varnej dosky Plynová
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Počet plynových horákov 4

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

9 recenzií Mora K 865 BW

93.3% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Marta

26. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Výborná


  • Dizajn, cena
  • Slabší návod k obsluhe rúry

Judita

4. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaAndrea

29. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Modernejšie prevedenie klasických sporákov Mora
  • Treba dokúpiť prívodnú hadicu na plyn, nie je súčasťou.

Kvalitný produkt za primeranú cenu.


Stanislav

24. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • splnil požiadavky
  • nemá horný kryt