Mora K 864 AW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
339,00 €

Pôvodná cena 379,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,78 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaný sporák Mora K 864 AW v bielom prevedení má šírku 60 cm. Kombinuje v sebe plynovú varnú dosku a elektrickú rúru. Varná doska ponúka 4 plynové horáky s poistkami Stop Gas. Horáky sú chránené dvojdielnou smaltovanou mriežkou Stabil plus. Ovládanie sporáka Mora K 864 AW je možné prostredníctvom otočných gombíkov s integrovaným zapaľovaním horákov. Gobmíky dopĺňa praktický displej. Elektrická rúra je multifunkčná. K dispozícii má mnoho praktických funkcií ako rýchly predohrev, rozrazovanie, ohrev tanierov, gril a iné. V rúre sú drôtené rošty. Regulácia teploty je možná v rozmedzí 50 – 275°C. Celkový vnútorný objem rúry dosahuje 65 l. V spodnej časti sporáka sa nachádza praktický úložný priestor. Príslušenstvo: rošt, plech.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 11 %

Zvážte aj tento produkt

Mora K 868 AW6 Mora K 868 AW6

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Kombinovaný voľnestojaci sporák Mora K 868 AW6 s plynovou varnou doskou a multifunkčnou elektrickou rúrou MF11 v bielej farbe so skleneným príklopom. Varná doska vybavená bezpečnostnými poistkami Stop Gas pre 4 horáky a smaltovanou bezpečnostnou dvojdielnou mriežkou Stabil plus. Sporák má zabudovaný dotykový časový spínač s hodinami. Horáky sú ovládané otočnými gombíkmi s integrovaným zapaľovaním. Regulácia tepoty v rúre je v rozmedzí 50 - 275 °C. Rúra disponuje funkciou EcoClean na pohodlné čistenie, funkciou rozmrazovania, funkciou ohrevu tanierov, veľkým grilom 2700 W, výsuvnými teleskopickými roštmi (1 úroveň) a osvetlením. Štandardnou výbavou rúry sú 1 rošt, 1 MAXI pekáč XXL 8 l a 1 plech. Sporák Mora K 868 AW6 má objem rúry 71 l s chladnými dvierkami. V spodnej časti rúry sa nachádza praktický úložný priestor. Elektrické napätie 230 V. Rozmer: 60cm.

Základné parametre

  • Typ varnej dosky: Plynová
  • Gril: Áno
  • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický spotrebič

Kombinovaný sporák Mora K 864 AW voľne stojaci v nerezovom prevedení. Ovládanie je pomocou šiestich otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Sporák je vybavený praktickým úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Vývod pár sa nachádcza vzadu. Sporák je zaradený do energetickej triedy A.

Jednoduchá funkčnosť

Varná zóna je plynová, ovládaná otočnými gombíkmi a je vybavená 4 plynovými horákmi. Je na vás a na pripravovanom pokrme, ktorú možnosť si zvolíte. Integrované zapaľovanie sa nachádza v ovládacom tlačidle a pre väčšiu bezpečnosť má spotrebič zabudovanú termoelektrickú poistku zhasnutia plameňa. Tá zabezpečí, že v prípade zhasnutia plameňa je automaticky prerušený prívod plynu. Smaltovaná dvojdielna mriežka Stabil Plus vám zabezpečí maximálnu stabilitu riadu ako aj ich bezpečný presun. Ich údržba je naviac veľmi jednoduchá. Je možné ich umyť aj v umývačke riadu.

Program pre čistenie rúry

Jednoduché čistenie rúry EcoClean vám uľahčí prácu s údržbou. Jednoducho nalejte 0,5 l vody napr. do pekáča a zvolte program EcoClean. Po cca. 30 minútach uvidíte rozdiel. Vnútorný povrch rúry bude čistejší. Mastnota alebo zapečené mastné škvry sa vďaka pare uvolnia, a následne ich môžete jednoducho utrieť handričkou. Rúra bude opäť čistá a pripravená na ďalšiu prevádzku.

Multifunkčná rúra

Multifunkčná rúra sporáku je elektrická a ponúka dostatočnú ponuku až 11 funkcií.  Regulácia teploty je možná v rozmedzí od 50 do 275 °C. Okrem bežného pečenia ponúka širokú škálu možností:

  • horné a dolné vyhrievacie teleso, elektrický gril - malý, elektrický gril, elektrický gril s ventilátorom, dolné a kruhové výhrevné teleso s ventilátorom, kruhové teleso s ventilátorom, dolné teleso s ventilátorom, ohrev tanierov, rozmrazovanie, EcoClean, rýchly predohrev rúry.

Rúra podporuje aj funkciu čistenia rúry Eco Clean. Multifunkčný sporák prichádza s novým a komfortným závesom dvierok Komfort a tlmeným zatváraním. Teplotu môžete nastaviť od 50 – 250 °C. Výsuvné teleskopické rošty (1 úroveň) uľahčujú manipuláciu s plechmi a roštami. Príslušenstvo v balení sporáka: 1 x rošt rúry, 1 x plech.

 

Pripojené súbory

MORA K864AW, návod SK [*.pdf, 7.12 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ varnej dosky: Plynová
Gril: Áno
Počet horákov/varných zón: 4
Počet plynových horákov: 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mora

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 46,8 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 1x plech, 1x rošt

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Funkcie

Počet programov: 11
Gril: Áno
Bezpeč. plynový systém: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Plynová

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
Typ rúry: Elektrický
Celkový výkon rúry: 3300 W

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4
Štandard.horák/varná zóna: 1900 W
Veľký horák/ varná zóna: 9900 W
Počet plynových horákov: 4
Malý horák/ varná zóna: 1000 W
Priemer var.horáka/var.zóny: 54 mm
Priemer normál.horáka/var.zóny: 74 mm
Priemer veľ.horáka/var.zóny: 99 mm

Ostatné

Kód produktu: 729913

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore