Mora OK 633 OX

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 26 %

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 64 dB, Maximálny výkon odsávania: 324 m3 Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Pre každú modernú domácnosť sa hodí elegantný, nerezový komínový digestor Mora OK 633 OX, so svojimi tromi rýchlosťami výkonu, ktoré si zvolíte cez elementárne tlačidlové ovládanie. Maximálny výkon odsávača je 324 m³/h. Odsávač pár má halogénové osvetlenie 2 x 20 W. Maximálna hlučnosť pri prevádzke je 64 dB. Obsahuje kovové filtre na zachytávanie mastnôt, ktoré sú jednoducho umývateľné v umývačke riadu. Horný odťah má priemer 150 mm. Je tu možnosť recirkulácie, kedy sa prefiltrovaný vzduch vracia do kuchyne. Spotrebič obsahuje spätnú klapku. Rozmery spotrebiča sú (V׊×H): 35 x 64 x 60 cm.

 

 

Užite si sviežu kuchyňu

Iste poznáte, že pri smažení či inej tepelnej úprave je kuchyňa plná sýtych pachov a vlhkých pár. Obmedzte tieto javy používaním efektívneho a jednoduchého digestora, ktorý si vás získa svojou spoľahlivosťou. Na výber máte z troch rôznych rýchlostí, aby ste sa mohli prispôsobiť množstvu pár alebo intenzite pachov. Užitočný digestor pozostáva z kvalitných materiálov, vďaka čomu je chránený pred poškodením a skorým opotrebovaním. Celé telo elegantného digestora Mora OK 633 OX pozostáva z pevnej nerezovej ocele, ktorá je nielen kvalitná, ale utvára i luxusný vzhľad tohto spotrebiča. Vo vnútri je zabudovaný špeciálny filter Mora 434083 vyrobený z kovu. Tento filter zabraňuje hromadeniu nečistôt a mastnoty, takže prístroj sa tak skoro nezanesie. Navyše je filter jednoducho udržiavateľný. Maximálny výkon odťahu je 324 m³/h.

Praktické doplnky

Pri varení určite oceníte možnosť osvetlenia varnej dosky z bezprostrednej blízkosti práve pomocou dvoch zabudovaných svetiel. Jedná sa o intenzívne a zároveň šetrné halogénové 20 W žiarovky. Dôkladné fungovanie prístroja zabezpečuje i vybavenie spätnou klapkou. Na digestore vás zaujme nielen nenáročné vybavenie. Absolútne nekomplikované a rýchle je ovládanie sprostredkované cez pár tlačidiel, aby s nastavením odsávača nemal nikto problém.

Režim recirkulácie

Odsávač pár ponúka i režim recirkulácie, ktorý využijete v prípade, že nie je možný odvod do komína. Recirkulácia za pomoci uhlíkových filtrov Mora UF 220 x 225/180178 (je potrebné zakúpiť zvlášť) prefiltruje mastnotu, pary a nežiaduci pach a vyčistený vzduch vráti späť do miestnosti.

Efektívne fungovanie za každých okolností

Energetická trieda E udržuje spotrebu energie na dostatočne akceptovateľnej úrovni, aby neutrpela príliš vaša peňaženka ani životné prostredie. Priestranný digestor so šírkou 60 cm za rok spotrebuje približne 104,9 kWh pri aktívnom používaní. Veľkou výhodou je, že hlučnosť tohto prístroja nie je nepríjemná a dá sa bez problémov zvládnuť aj pri práci. Hodnota maximálnej hlučnosti dosahuje iba 64 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 64 dB
Maximálny výkon odsávania 324 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora OK 633 OX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené