Mora OK 633 X

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 29 %

Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 61 dB, Maximálny výkon odsávania: 368 m3 Viac info

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Komínový digestor Mora OK 633 X sa so svojím jednoduchým a moderným dizajnom skvelo hodí do každej domácnosti. Ponúka vám dostatočný sací výkon až 368 m³/h. a je vybavený tromi rýchlosťami výkonu. Halogénové osvetlenie s výkonom 2 x 28 W je tiež inštalované do tohto odsávača. Posuvné ovládanie je veľmi ľahké a intuitívne. Spotrebič tiež umožňuje využiť recirkuláciu a na zachytávanie nečistôt a mastnôt je k dispozícii špičkový kovový filter, ktorý sa dá ľahko vyčistiť. Hlučnosť pri prevádzke dosahuje maximálnu úroveň 61 dB. Šírka 59,8 cm.

 

 

Výkonný pomocník

Šikovný komínový odsávač Mora OK 633 X dokáže vysať nepríjemné pachy a mastnotu skutočne elegantne. Na výber máte tri rôzne rýchlosti výkonu, aby ste mohli fungovanie odsávača prispôsobiť vareniu. Maximálny výkon môže dosiahnuť až hodnotu 368 m³/h. Účinné odsávanie je možné vďaka hornému odťahu s optimálnym priemerom 150 mm. Možný je i režim recirkulácie, ktorý využijete v prípade, že nie je možný odťah do komína. V prípade recirkulácie, to znamená pri používaní uhlíkového filtra, sa čistý vzduch vráti naspäť do miestnosti. Uhlikový filter Mora UF 150 x 55 / 273829 nie je súčasťou balenia je potrebné ho zakúpiť zvlášť.

Nenáročný spotrebič

Keďže zaraďujeme tento odsávač do energetickej triedy E, jedná sa o v celku úsporný model. Jednoduché je i ovládanie tohto vstavaného prístroja. Všetko nastavíte iba pomocou šikovných tlačidiel bez toho, aby ste si zbytočne lámali hlavu nad neprehľadným ovládacím panelom.

Praktické zloženie digestora

Aby sa tento moderný prístroj nepokazil a vydržal čo najdlhšie, nachádzajú sa tu špeciálne odolné filtre z kovu, ktoré zabraňujú ukladaniu a hromadeniu mastnoty. Nielen, že vašu kuchyňu udržujú sviežu, chránia i samotný prístroj a navyše sa dajú jednoducho umyť. Praktickým doplnkom vstavaného komínového odsávača Mora OK 633 W je v neposlednom rade halogénové osvetlenie ( 2 x 28 W), ktoré vám uľahčí varenie za šera alebo za tmy. Žiarovky sa po vypálení dajú ľahko vymeniť za nové.

Základ do každej kuchyne

Univerzálnosť je ďalšou prednosťou, ktorou oplýva toto zariadenie. Keďže sa napája z klasického energetického zdroja s napätím 230 V, nebudete mať s jeho spojazdnením žiaden problém. Praktické sú i rozmery. Vďaka šírke 59,8 cm má jednoduchý digestor široký záber, vďaka čomu zabraňuje efektívnejšie šíreniu mastnoty a rôznych pachov. Okrem toho vás pri práci ani nebude veľmi rušiť. Maximálna hlučnosť, ktorej je digestor schopný, dosahuje optimálnu prijateľnú hodnotu 61 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 61 dB
Maximálny výkon odsávania 368 m3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Mora OK 633 X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Robert

3. 4. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon