Mora OK 637 X

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −12 %

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Maximálny výkon odsávania: 412 m3 Viac info


Cena 79,00 €

Zľava 12 % z predchádzajúcej ceny: 89,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Mora OK 637 X v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy C so spotrebou 59,8 kWh/rok. Maximálny výkon odsávania dosahuje 412 m³/h, maximálny výkon recirkulácie je 260 m³/h. Digestor je vhodný pre montáž s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie. Horný odťah má priemer 150 mm. Vybrať a nastaviť si môžete z 3 rýchlostí výkonu pomocou tlačidlového ovládania, ktoré je umiestnené vpredu. Maximálna hlučnosť dosahuje 67 dB, pri bežnom režime je to 51 dB. Pracovná plocha pod odsávačom je osvetlená LED osvetlením. Vybavený dvoma umývateľnými tukovými filtrami proti mastnotám a spätnou klapkou. Šírka 60 cm.

 

 

Výkon Mora OK 637 X

Pri varení sa stane komínový digestor veľkým pomocníkom. Behom niekoľkých minút zabezpečí čistý vzduch bez zápachov. K dispozícii máte 3 stupne rýchlosti odsávania. Maximálny výkon odsávania dosahuje hodnotu 412 m³/h s prevádzkovou hlučnosťou 67 dB. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s recirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii (max. výkon 260 m³/h) je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. V tom prípade, je však nutné použiť uhlíkový filter 665732. Priemer horného odťahu digestora je 150 mm. Zaradzuje sa do energetickej triedy C.

 

Vlastnosti 

Digestor so šírkou 60 cm je vybavený spätnou klapkou a dvoma umývateľnými filtrami s polyuretánovou penou proti mastnote. Prítomnosť spätnej klapky vo výstupnom hrdle digestora je užitočná pomôcka zabraňujúca prenikaniu prievanu do interiéru cez systém digestora. Ovládanie digestora je pomocou tlačidiel, umiestnených vpredu. Osvetlenie digestora je prostredníctvom 2 LED žiarovkami s výkonom 6 W.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 67 dB
Maximálny výkon odsávania 412 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora OK 637 X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené