Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

Odolný voči poškodeniu

Užitočný digestor pozostáva z kvalitných materiálov, vďaka čomu je chránený pred poškodením a skorým opotrebovaním. Celé telo elegantného digestora Mora OK 935 G pozostáva z pevnej nerezovej ocele v kombinácii so sklom, ktorá je nielen kvalitná, ale utvára i luxusný vzhľad tohto spotrebiča. Vo vnútri je zabudovaný špeciálny filter vyrobený z kovu. Tento filter zabraňuje hromadeniu nečistôt a mastnoty, takže prístroj sa tak skoro nezanesie. Navyše je filter jednoducho udržiavateľný.

Užite si sviežu kuchyňu

Iste poznáte, že pri smažení či inej tepelnej úprave je kuchyňa plná sýtych pachov a vlhkých pár. Obmedzte tieto javy používaním efektívneho a jednoduchého digestora, ktorý si vás získa svojou spoľahlivosťou. Na výber máte z troch rôznych rýchlostí, aby ste sa mohli prispôsobiť množstvu pár alebo intenzite pachov. Horný odťahový priestor s priemerom 150 mm vás zaujme účinným maximálnym výkonom 585 m³/h. Vďaka tomu, že komínový odsávač funguje prostredníctvom klasického zásuvkového napätia 230 V, nemáte s jeho spustením žiaden problém.

Praktické doplnky

Pri varení určite oceníte možnosť osvetlenia varnej dosky z bezprostrednej blízkosti práve pomocou dvoch zabudovaných svetiel. Jedná sa o intenzívne a zároveň šetrné halogénové 20 W žiarovky. Dôkladné fungovanie prístroja zabezpečuje i vybavenie spätnou klapkou. Na digestore vás zaujme nielen nenáročné vybavenie. Absolútne nekomplikované a rýchle je ovládanie sprostredkované cez pár tlačidiel, aby s nastavením odsávača nemal nikto problém.

Režim recirkulácie

Odsávač pár Mora OK 935 G ponúka i režim recirkulácie, ktorý využijete v prípade, že nie je možný odvod do komína. Recirkulácia za pomoci uhlíkových filtrov Mora UF 240 x 220/315275 (je potrebné zakúpiť zvlášť) prefiltruje mastnotu, pary a nežiaduci pach a vyčistený vzduch vráti späť do miestnosti.

Efektívne fungovanie za každých okolností

Energetická trieda D udržuje spotrebu energie na dostatočne akceptovateľnej úrovni, aby neutrpela príliš vaša peňaženka ani životné prostredie. Priestranný digestor so šírkou 90 cm za rok spotrebuje približne 110,8 kWh pri aktívnom používaní. Veľkou výhodou je, že hlučnosť tohto prístroja nie je nepríjemná a dá sa bez problémov zvládnuť aj pri práci. Hodnota maximálnej hlučnosti dosahuje iba 68 dB.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 90 cm
Maximálna hlučnosť: 68 dB
Maximálny výkon odsávania: 585 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mora
Maximálny výkon odsávania: 585 m3
Počet rýchlostí: 4
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 65 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 75 cm
Výška komína (max.): 96 cm
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 90 cm
Výška: 101,6 cm
Hĺbka: 50 cm
Hmotnosť: 17 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 68 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Nerez

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: D

Energetické údaje

Celková spotreba: 110,8 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Funkcie

Možnosť recirkulácie: Áno
Automatické spustenie: Nie

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Ostatné

Kód produktu: OK 935 G

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore