Mora OV 680 G

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
229,00 €

Pôvodná cena 399,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 4,58 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Mora OV 680 G v čierno-nerezovom prevedení je vybavený výkonným motorom, ktorý na najvyššom stupni dosahuje maximálny výkon odťahu až 607 m³/h. O jeho tichý chod sa stará najmodernejšia technológia, vďaka ktorej dosahuje max hlučnosť 53 dB. Ponúka 4 rýchlosti výkonu, ktoré sa ovládajú dotykovými tlačidlami . Disponuje aj extra funkciou 24 h – automatické čistenie vzduchu v miestnosti každú hodinu v trvaní 5 minút. Tento odsávač pár je vybavený halogénovými žiarivkami 2x20W, ktoré dokonale osvietia varnú dosku. Obsahuje aj praktické kovové filtre proti mastnotám, na ich znečistenie vás upozorní ich ukazovateľ. Pary je možné odviesť do komína alebo recirkulovať.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 43 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV90657OK Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV90657OK

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Komínový digestor Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV90657OK v čiernej farbe s indikáciou zanesenia filtra. Je vhodný pre montáž na stenu nad varné miesto v kuchyni s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu, s maximálnou hlučnosťou 69 dB. Odsávač má tri výkonové stupne s dotykovým ovládaním na skle. Komínový odsávač disponuje dvoma hliníkovými tukovými filtrami. Pracovné miesto pod odsávačom je osvetlené prostredníctvom dvoch LED žiaroviek. Šírka odsávača Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV90657OK je 90 cm.

Základné parametre

 • Šírka: 89,8 cm
 • Maximálna hlučnosť: 70 dB
 • Maximálny výkon odsávania: 550 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Výkon digestora

Výkon komínového digestora Mora OV 680 G by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum.  Digestor ponúka 3 stupne nastavenia výkonu a 1 intenzívny. Maximálny výkon odsávania dosahuje 607 m³/h. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 45 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Odsávanie prebieha cez tukové filtre s odvodom do komína, alebo je možnosť odsávania aj s recirkuláciou. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Recirkulácia alebo odťah priamo do komína

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Po prvotnom zapojení je pre použitie digestora s režimom recirkulácie potrebné osadiť recirkulačnú sadu Mora 330276 - recirkulačná sada 5735 FX, 5734, ktorá obsahuje držiak uhlíkového filtra a uhlíkový filter (je potrebné ju zakúpiť zvlášť). Pri každej následnej výmene filtra je vhodné dokúpiť už len samostatný uhlíkový filter Mora UF 5734 / 322147, ktorý pridáte za tukový filter. Uhlíkový filter pohlcuje nežiadúce pachy, ktoré vznikajú pri varení. Vzduch je potom prečistený od pachov a vracia sa späť do miestnosti.

Funkcie

Komínový odsávač pár Mora OV 880 G disponuje funkciou 24h, ktorá automaticky čistí vzduch v miestnosti po dobu piatich minút každú hodinu, alebo máte možnosť si sami naprogramovať priebeh odsávania podľa svojich požiadaviek. Digestor disponuje tiež štrbinovým odsávaním. Jedná sa o moderný spôsob odsávania - namiesto celej veľkej mriežky sú prítomné úzke škáry po okrajoch, vďaka čomu dochádza pri rovnakom výkone k lepšiemu satiu. Zároveň čistenie je kvôli menšej ploche odsávania jednoduchšie. Odsávač Mora umožňuje programovať odsávanie tak, aby vám maximálne vyhovovalo.

Vlastnosti odsávača

Digestor je vybavený spätnou klapkou. Prítomnosť spätnej klapky vo výstupnom hrdle digestora je užitočná pomôcka zabraňujúca prenikaniu prievanu do interiéru cez systém digestora. Všetky nastavenia vykonávate pomocou dotykového LCD displeja a má jednoduché a prehľadné ovládanie. Osvetlenie digestora je halogénové, 2x20W. Disponuje aj ukazovateľom nasýtenia tukového filtra.

Kvalitné osvetlenie a nízka hlučnosť

Komínový digestor je vybavený kvalitným halogénovým osvetlením, ktoré vám výrazne uľahčí prácu pri varení. Silné osvetlenie 2 x 20 W vám posvieti pri príprave chutnej večere. Popritom vás nebude rušiť nadmerným hlukom, pretože tento kvalitný digestor je napriek svojmu vysokému výkonu pomerne tichý. Maximálna hlučnosť prístroja dosahuje 53 dB, čo vás pri varení určite nebude rozptyľovať. Svetlo i odsávanie zapnete jednoducho dotykom.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 53 dB
Maximálny výkon odsávania: 607 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mora
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 607 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 45 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 46,5 cm
Výška komína (max.): 91,6 cm
Vhodný uhl. filter: UF 5734/322147
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 53,2 cm
Hĺbka: 44,6 cm
Hmotnosť: 18,2 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 53 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Materiál

Materiál: Nerez

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: D
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Energetické údaje

Celková spotreba: 97,5 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore