Mora SM 685 W


Umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 95 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 45 dB, Spotreba vody 11 na umývací cyklus, Počet programov: 7, AquaStop funkcia, Výška: 84,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 61 cm. Viac info


Cena 319,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka riadu Mora SM 685 W v bielom farebnom prevedení skvelo zapadne do vašej kuchyne. Umožní umytie až 14 súprav riadu, ktoré uložíte do 3 košov. Umývanie je veľmi úsporné a tiché, kde dosahuje hlučnosť len 45 dB. Na výber budete mať zo 7 programov a 5 teplôt. Disponuje tiež Total AquaStop funkciou proti pretečeniu, odloženým štartom, funkciou SušeniePlus. Po skončení umývacieho programu vás upozorní zvukový alarm.

Praktický pomocník 

Voľne stojaca umývačka riadu Mora SM 685 W sa stane vaším každodenným pomocníkom vo vašej domácnosti. Na jeden umývací cyklus umyje až 14 obedových súprav riadu a spotrebuje len 10 l vody na jeden cyklus. S 3 úložnými košmi je vhodná aj do väčších rodín. Poteší aj nízkou hlučnosťou, ktorá maximálne dosiahne 45 dB.

Auto program 

Umývačka riadu disponuje programom Auto, ktorý bude ideálny pre všetky vaše potreby. Už nepotrebujete žiaden špeciálny program pre sklo či na intenzívne umývanie, vďaka automatickému programu. Senzorová technológia nastaví program umývania tak, aby boli riady dokonalo čisté, pri optimalizovanej spotrebe vody a energie. 

Total AquaStop

Pre bezpečnosť je umývačka vybavená funkciou AquaStop. Umývačku môžete pokojne nechať v prevádzke cez noc alebo keď práve nie ste doma. V prípade úniku vody alebo zatopenia sa automaticky aktivuje funkcia AquaStop a odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo odčerpá vodu z nádrže umývačky.

Odložený štart

Vo výbave umývačky riadu nechýba ani praktická funkcia Odložený štart, ktorá sa prispôsobí vám. Funkcia umožní naprogramovať zapnutie umývačky vopred a tak bude riad umývať vtedy, kedy to vám vyhovuje. 

Rozmaznávajte svoje poháre 

Ďalším praktickým programov vo výbave umývačky je program pre sklo. Tento špeciálne vyvinutý program využíva nižšiu teplotu umývania a tým sa šetrne postará o všetok sklenený riad, dokonca aj o krištáľové poháre. Výsledkom je krásne čistý a žiarivý riad. 

Užitočná výbava

S umývačkou riadu získate dokonalú organizáciu. Vďaka príborovej zásuvke, ktorá sa nachádza hore, si kusy príborov pekne zorganizujete a umiestníte oddelene, čím sa tak zabráni ich poškrabaniu. Ďalšou výhodou je bezchybná prevádzka filtra. Oplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra sa postarajú o to, aby filter pracoval bez porúch. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet programov 7
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

4 recenzie Mora SM 685 W

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Peter

31. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Kvalita a cena

Ok spokojný


Nataša

13. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Tichá, funguje, ako má, priestranná...
  • Nie vždy je všetko kvalitne umyté, ale zatiaľ sa len učím, ako správne naložiť riad

Ťažko hodnotiť po tak krátkom čase užívania...


Peter

25. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


Kúpili sme výstavný kus. Doma sme zistili že je poškodený na ľavej strane. Našťastie to išlo do linky...nemilé prekvapenie, chodíme k Vám nakupovať radi.


Julius

26. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • výkon
  • pomer cena / výkon
  • Tichý chod
  • Vysoká kvalita umytia
  • Nedostatočné sušenie

Kvalitné umytie, tichý chod. Slabšie sušenie. Dobrý pomer cena /výkon.