Mora VCN 1821


Výška: 177.2 cm, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Celkový čistý objem: 248 L, No Frost (mraznička): Áno, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 569,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou Mora VCN 1821 s elektronickým ovládaním. Vaša kuchyňa vďaka jej čistému dizajnu získa ten správny prvok elegancie. Vďaka nízkej spotrebe energie 0,63 kWh/24h, vám zaistí šetrný prístup nielen k vašej peňaženke, ale aj k životnému prostrediu. Taktiež oceníte aj čistý chladiaci objem, ktorý je 180 l, takže sa viac nebudete musieť trápiť nedostatkom priestoru a tomuto problému sa vyhnete aj vďaka 4 skleneným policiam, držiakom flaše či zeleninovou zásuvkou s reguláciou vlhkosti vzduchu.

Odteraz budete môcť uskladniť neuveriteľné množstvo potravín

Vstavaná kombinovaná chladnička Mora VCN 1821 disponuje využiteľným objemom, ktorý dosahuje až 180 l. Okrem toho, že spoločnosť Mora myslela na veľa využiteľného miesta, dala si záležať aj na detailoch. Chladiaca časť je vybavená 4 sklenenými policami, 1 zásuvkou na zeleninu, 1 držiakom na flaše, 3 policami v dverách. Všetky udržia veľké množstvo potravín, čo určite využijete hneď, ako si domov donesiete väčší nákup. Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstva potravín, ktorá bude ešte aj vyzerať dobre, tak je táto vstavaná chladnička presne to, čo hľadáte, pretože súčasťou chladničky je aj mraznička o objeme 68 l s 3 zásuvkami, kde horná zásuvka slúži pre rýchle zamrazenie, stredná pre bežné potraviny a do dolnej veľkej zásuvky MaxiBox o objeme 38 l je možné vložiť veľké potraviny.

Automatické odmrazovanie chladiaceho a mraziaceho priestoru

Chladiace priestory sa automaticky odmrazujú a vďaka novej technológii odmrazovania IceLimit sa zníži tvorba ľadu a nie je tak potreba žiadneho manuálneho odmrazovanie mrazničky. Zabudnite na zbytočné plytvanie elektriny, s chladničkou Mora VCN 1821 ušetrite nielen vaše peniaze, ale aj váš čas.

Tichý kuchynský spotrebič, ktorý si okamžite zamilujete

Chladnička s mrazničkou Mora VCN 1821 sa radí medzi tiché spotrebiče, keďže jej hlučnosť dosahuje len 39 decibelov, vďaka čomu vás nebude pri príprave jedla vôbec rušiť alebo obmedzovať. Obstarajte si do vašej kuchyne spoľahlivý spotrebič od spoločnosti Mora.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Celkový čistý objem 248 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VCN 1821

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené