Mora VDI 643 X

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 38 %

Šírka: 60 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, 220-240, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 6.8 kW Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná indukčná varná doska Mora VDI 643 X, v čiernom prevedení s nerezovým rámom. Ponúka 4 indukčné varné zóny s funkciou Sprint u každej zóny. Disponuje aj funkciami ako ukazovateľ zvyškového tepla, nechýba signalizácia funkcie a funkcia Timer (časový spínač varných zón). Ovládanie sklokeramickej dosky Mora VDI 643 X je dotykové, umiestnené vpredu. Po ododbratí nádoby z platne sa automaticky vypne indukčná zóna, vybavená detskou poistkou. Elektrické napätie 230/400 V.

Šikovný pomocník

Sklokeramická varná doska Mora VDI 643 X má šírku 60 cm a štyri indukčné varné zóny. Ak chcete do kuchyne len to najlepšie, správne ste sa rozhodli pre túto varnú dosku. Varná doska disponuje dotykovým ovládaním a automatickým vypnutím varnej zóny po ododbratí nádoby z platne.

Zvýšte výkon varnej zóny

Pomocou funkcie Sprint pohodlne a rýchlo zvýšite výkon až o 40 %. Zvýši výkon až na 3,7 kW, čo určite využijete najmä pri varení vo väčších nádobách. Ušetríte čas a varenie bude navyše príjemnejšie.

Bezpečnosť pre vás i deti

Detský bezpečnostný zámok ovládania sa postará o bezpečnosť vás aj detí pri príprave jedál. Zámok si jednnoducho navolíte na dotykovom ovládacom paneli. Po jeho zvolení sa automaticky aktivuje, pre deaktiváciu použite rovnaké tlačidlo.

Vlastnosti

Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no všetky dosahujú skvelý výsledok. Doska je vybavená štyrmi indukčnými varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla a funkciou SPRINT pre rýchlejšie zvýšenie výkonu

  • 2 x 16,5 cm 1,2/1,4 kW,
  • 1x 18,5 cm 1,4/1,9 kW
  •  1x 20,5 cm 1,9/2,1 kW

Vyberte si varnú zónu, ktorá vám najviac vyhovuje a užite si nenáročné varenie. Sklokeramická varná doska je vybavená dotykovým ovládaním s funkciou automatického vypnutia pri odobratí nádoby. Odteraz si môžete nastaviť intenzitu podľa vašich potrieb úplne jednoducho a intuitívne a pomocou funkcie Sprint jednoducho zvýšiť výkon. Výhodou je aj detská poistka a signalizácia funkcie a funkciou Timer pre časové spínanie varných zón. Varná doska v šírke 59,5 cm s nerezovým rámom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V, 220-240
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 6.8 kW

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VDI 643 X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené