Mora VDIT 332 FF

  • Doprava zadarmo

Šírka: 30 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 2, Typ horného povrchu: Indukčné Viac info


Cena 229,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Mora VDIT 332 FF čiernej farby so skosenou prednou fazetou disponuje 2 indukčnými zónami, ktoré zahrievajú len dno nádoby. Indukčné varenie je nielen rýchle, úsporné, ale aj veľmi bezpečné. Varné zóny sú vybavené funkciou SuperBoost. Každá z nich má tiež ukazovateľ zostatkového tepla. Indukčná varná doska Mora VDIT 332 FF má k dispozícii mnoho užitočných funkcií: SuperBoost, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, TimeMinutes, Timer, a nechýba praktický detský zámok.

Mora VDIT 332 FF

Varná doska Mora VDIT 332 FF v čiernej farbe disponuje 2 indukčnými zónami, ktoré zahrievajú len dno nádoby a z dôvodu nízkej teploty povrchu varnej platne nedôjde k pripáleniu. Indukčné varenie je nielen rýchle, úsporné, ale aj veľmi bezpečné. Ak chcete do kuchyne len to najlepšie, správne ste sa rozhodli pre túto varnú dosku. Varná doska disponuje dotykovým ovládaním a automatickým vypnutím varnej zóny po 1 min. Pomocou funkcie SuperBoost pohodlne a rýchlo zvýšite výkon čo určite využijete najmä pri varení vo väčších nádobách. Ušetríte čas a varenie bude navyše príjemnejšie. 

Bezpečnosť pre vás i deti

Detský bezpečnostný zámok ovládania sa postará o bezpečnosť vás aj detí pri príprave jedál. Zámok si jednnoducho navolíte na dotykovom ovládacom paneli. Po jeho zvolení sa automaticky aktivuje, pre deaktiváciu použite rovnaké tlačidlo.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no všetky dosahujú skvelý výsledok. Doska je vybavená 2 indukčnými varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, KeyLock,TimeMinutes, Timer a funkciou SuperBoost pre rýchlejšie zvýšenie výkonu. 

2 indukčné zóny:

  • 1x 210 mm 2,3/3 kW
  • 1x 160 mm 1,4/1,85 kW

Užitočné funkcie varnej dosky

  • Varná platňa disponuje extra výkonom SuperBoost, ktorý zvyšuje intenzitu ohrievania, pre skrátenie času, potrebného na ohrev.
  • Vďaka detskej poistke - KeyLock teraz nechať deti v kuchyni bez dozoru nebolo nikdy bezpečnejšie, pretože táto funkcia im bráni varnú platňu zapnúť. 
  • KeepWarm tá udržuje pokrm v pri konštantnej teplote 70 °C, kým nenastane správny čas pre jeho servírovanie. Jedlo si zachováva pôvodnú chuť a teplotu až do podávania, bez toho aby sa pripálilo. 
  • Funkcia EasyMelt pomaly roztápa čokoládu alebo maslo pri stálej teplote 42 °C, čím vytvára dokonalé podmienky na roztápanie bez pripálenia.  Túto funkciu je možné použiť aj na pomalé rozmrazovanie. 
  • S funkciou Timer je možné nastaviť časovač varenia až na 99 minút a varná platňa sa po uplynutí času automaticky vypne. Doplnkom je tzv. kuchynská minútka TimeMinutes, ktorá je nezávislá od varných zóny, takže po uplynutí nastaveného času vás len upozorní špeciálny zvuk. 
  • Šikovnou funkciou je aj funkcia Pause, ktorá pri nečakanej situácii dočasne pozastaví varenie bez straty nastavení. 
  • Funkcia Memory sa vám zíde vtedy, keď nechtiac vypnete varnú platňu. Máte päť sekúnd na to, aby ste obnovili naposledy použité nastavenia varnej platne, čo sa vám zíde najmä vtedy, keď varíte viac ako len jedno jedlo s viacerými nastaveniami. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 30 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Indukčné

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VDIT 332 FF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené