Mora VDIT 630 C

  • Doprava zadarmo

Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost: Áno, Detská poistka: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7,2 kW, čierna farba, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 5,3 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 52,5 cm. Viac info


Cena 206,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,14 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 20,70 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná vstavaná varná doska Mora VDIT 630 C čiernej farby má zbrúsené všetky hrany pre jednoduchšiu montáž do pracovnej dosky. Ponúka 4 samostatné varné zóny rôzneho priemeru a výkonu s plynulou reguláciou teploty pomocou dotykového ovládania. Varné zóny sú vybavené funkciou SuperBoost. Každá z nich má tiež ukazovateľ zostatkového tepla. Varná doska má k dispozícii užitočné funkcie: Timer, PowerConnection, automatické vypnutie po varení, kuchynská minútka aj detský zámok. Šírka 60 cm.

Šikovný pomocník

Indukčná varná doska Mora VDIT 630 C má šírku 60 cm a štyri indukčné varné zóny. Varnú dosku si môžete dopriať aj vy. Má elegantný dizajn v čiernej farbe a skosené hrany, čo vám umožní zabudovať ju v jednej rovine s pracovnou doskou. Disponuje dotykovým ovládaním a automatickým vypnutím varnej zóny po ododbratí nádoby z platne. Pomocou funkcie SuperBoost pohodlne a rýchlo zvýšite výkon až o 40 %, čo určite využijete najmä pri varení vo väčších nádobách. Ušetríte čas a varenie bude navyše príjemnejšie.

Bezpečnosť pre vás i deti

Detský bezpečnostný zámok ovládania sa postará o bezpečnosť vás aj detí pri príprave jedál. Zámok si jednnoducho navolíte na dotykovom ovládacom paneli. Po jeho zvolení sa automaticky aktivuje, pre deaktiváciu použite rovnaké tlačidlo.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú vo výkonoch, no všetky dosahujú skvelý výsledok. Doska je vybavená štyrmi indukčnými varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla a funkciou SuperBoost pre rýchlejšie zvýšenie výkonu

  • 2 x 180 mm 1,2 /1,5 kW

  • 2 x 180 mm 1,5 /1,8 kW

Užitočné funkcie varnej dosky

Varná doska ponúka niekoľko praktických funkcií, ktoré zjednodušia vaše varenie. Ovládanie dosky je veľmi jednoduché a intuitívne pomocou dotykového panelu umiestneného v prednej časti.

  • SuperBoost funkcia: dodá extra výkon na všetkých štyroch varných zónach súčasne

  • Timer funkcia: časový spínač varných zón s automatickým vypnutím

  • Time Minutes tzv. kuchynská minútka pre sledovanie času varených surovín ako sú vajíčka, cestoviny

  • PowerConnection funkcia umožní jednofázové pripojenie na 230V/16 A

  • Automatické vypnutie indukčnej zóny už po jednej minúte po dovarení

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.2 kW
Napájanie 400 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VDIT 630 C

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené