Mora VDIT 65 FF

  • Zľava 13 %
  • Doprava zadarmo

Šírka: 60 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.2 kW,


Cena 199,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 229,00 € Zobraziť nápoveď

3,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Mora VDIT 65 FF v elegantnom čiernom prevedení má šírku 60 cm a skosenú prednú hranu. Vybavená 4 varnými zónami s rôznymi výkonmi a dokonca funkciou SuperBoost pre zvýšenie výkonu. Má aj funkciu Timer- časovač, ktorý viete nastaviť na 99 minút. Samozrejmosťou je aj ukazovateľ zvyškového tepla. Bezpečné vypnutie varnej dosky s detskou poistkou a automatickým vypnutím varnej zóny po 1 minúte. Jednoduchá údržba a čistenie varnej plochy. Intuitívne dotykové ovládanie v prednej časti. Napájanie: 400 V. Jednofázové pripojenie s PowerConnection (230V/16 A).

Mora VDIT 65 FF

Indukčná varná doska Mora VDIT 65 FF má šírku 60 cm a 4 varné zóny. Ak chcete do kuchyne len to najlepšie, správne ste sa rozhodli pre túto varnú dosku. Varná doska disponuje dotykovým ovládaním a automatickým vypnutím varnej zóny po1 minúte. Pomocou funkcie SuperBoost pohodlne a rýchlo zvýšite výkon čo určite využijete najmä pri varení vo väčších nádobách. Ušetríte čas a varenie bude navyše príjemnejšie. 

Bezpečnosť pre vás i deti

Detský bezpečnostný zámok ovládania sa postará o bezpečnosť vás aj detí pri príprave jedál. Zámok si jednnoducho navolíte na dotykovom ovládacom paneli. Po jeho zvolení sa automaticky aktivuje, pre deaktiváciu použite rovnaké tlačidlo.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no všetky dosahujú skvelý výsledok. Doska je vybavená 4 indukčnými varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla s funkciou SuperBoost pre rýchlejšie zvýšenie výkonu a Timer (časový spínač varných zón s auto vypnutím).

  • 2x 210 1,5/2 kW

  • 2x 145 mm 1,2/1,6 kW

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.2 kW

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VDIT 65 FF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené