Mora VDIT 650 FF

Zobraziť

Zľava 37 %
Doprava zadarmo

Šírka: 60 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.2 kW,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Indukčná varná doska Mora VDIT 650 FF čiernej farby má prednú hranu skosenú, ostatné zbrúsené. Ponúka 4 samostatné varné zóny rôzneho priemeru a výkonu s plynulou reguláciou teploty pomocou dotykového ovládania. Varné zóny sú vybavené funkciou PowerBoost. Každá z nich má tiež ukazovateľ zostatkového tepla. Varná doska Mora VDIT 650 FF má k dispozícii užitočné funkcie: Timer a praktický detský zámok. Šírka 60 cm.

Šikovný pomocník

Sklokeramická varná doska Mora VDIT 650 FF má šírku 60 cm a štyri indukčné varné zóny. Ak chcete do kuchyne len to najlepšie, správne ste sa rozhodli pre túto varnú dosku. Varná doska disponuje dotykovým ovládaním a automatickým vypnutím varnej zóny po ododbratí nádoby z platne. Pomocou funkcie PowerBoost pohodlne a rýchlo zvýšite výkon až o 40 %. Zvýši výkon, čo určite využijete najmä pri varení vo väčších nádobách. Ušetríte čas a varenie bude navyše príjemnejšie.

Bezpečnosť pre vás i deti

Detský bezpečnostný zámok ovládania sa postará o bezpečnosť vás aj detí pri príprave jedál. Zámok si jednnoducho navolíte na dotykovom ovládacom paneli. Po jeho zvolení sa automaticky aktivuje, pre deaktiváciu použite rovnaké tlačidlo.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no všetky dosahujú skvelý výsledok. Doska je vybavená štyrmi indukčnými varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla a funkciou PowerBoost pre rýchlejšie zvýšenie výkonu

  • 2 x 145 mm 1,2/1,6 kW
  • 2 x 210 mm 1,5/2 kW

Vlastnosti

Vyberte si varnú zónu, ktorá vám najviac vyhovuje a užite si nenáročné varenie. Indukčná varná doska je vybavená dotykovým ovládaním s funkciou automatického vypnutia pri odobratí nádoby. Odteraz si môžete nastaviť intenzitu podľa vašich potrieb úplne jednoducho a intuitívne a pomocou funkcie PowerBoost jednoducho zvýšiť výkon. Výhodou je aj detská poistka a signalizácia funkcie a funkciou Timer pre časové spínanie varných zón. Pre dokonalú bezpečnosť sa automaticky vypne indukčná zóna do 1 min. (po odobraní nádoby z platne) a po určitom čase bez obsluhy sa vypne automaticky úplne. Varná doska v šírke 60 cmprednú hranu skosené, ostatné sú zbrúsené.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.2 kW

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Mora VDIT 650 FF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Rudolf

14.3.2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon