Mora VDIT 651 FF

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.5 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.2 kW,


Cena 257,00 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

5,14 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveďKúpte vo výhodnom sete
ušetríte až 265,00 €

Zobraziť set

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Kúpte vo výhodnom sete

Popis produktu

Indukčná varná doska Mora VDIT 651 FF čiernej farby má prednú hranu skosenú, ostatné sú zbrúsené. Ponúka 4 samostatné varné zóny rôzneho priemeru a výkonu s plynulou reguláciou teploty pomocou dotykového ovládania. Varné zóny sú vybavené funkciou SuperBoost. Každá z nich má tiež ukazovateľ zostatkového tepla. Indukčná varná doska Mora VDIT 651 FF má k dispozícii mnoho užitočných funkcií: SuperBoost, Timer a nechýba praktický detský zámok- KeyLock. Šírka 60 cm.

Mora VDIT 651 FF

Sklokeramická varná doska Mora VDIT 651 FF v čiernej farbe má 4 indukčné varné zóny. Ak chcete do kuchyne len to najlepšie, správne ste sa rozhodli pre túto varnú dosku. Varná doska disponuje dotykovým ovládaním a automatickým vypnutím varnej zóny po 1 min. Pomocou funkcie SuperBoost pohodlne a rýchlo zvýšite výkon čo určite využijete najmä pri varení vo väčších nádobách. Ušetríte čas a varenie bude navyše príjemnejšie. 

Bezpečnosť pre vás i deti

Detský bezpečnostný zámok ovládania sa postará o bezpečnosť vás aj detí pri príprave jedál. Zámok si jednnoducho navolíte na dotykovom ovládacom paneli. Po jeho zvolení sa automaticky aktivuje, pre deaktiváciu použite rovnaké tlačidlo.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no všetky dosahujú skvelý výsledok. Doska je vybavená 4 indukčnými varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla, Timer a funkciou SuperBoost pre rýchlejšie zvýšenie výkonu. 

  • 2x 210 mm 1,5/2 kW
  • 2x 145 mm 1,2/1,6 kW

Užitočné funkcie varnej dosky

  • Varná platňa disponuje extra výkonom SuperBoost, ktorý zvyšuje intenzitu ohrievania, pre skrátenie času, potrebného na ohrev.
  • S funkciou Timer je možné nastaviť časovač varenia až na 99 minút a varná platňa sa po uplynutí času automaticky vypne.
  • Vďaka detskej poistke teraz nechať deti v kuchyni bez dozoru nebolo nikdy bezpečnejšie, pretože táto funkcia im bráni varnú platňu zapnúť. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.2 kW

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mora VDIT 651 FF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené